26

Re: Neprizemljenost

ar3ka je napisal/a:

Sem ravno danes med sprehodom s psičko poštudirala, da se mi to že dogaja, samo doslej nisem prepoznala tega kot znak. Med sprehodom namreč misli kar poletijo, psički pa to seveda ni všeč, saj ji ne posvečam dovolj pozornosti. Zato prav išče pozornost s tem, da ''nagaja'' (recimo pobira s tal reči-svinjarijo in jih hoče pojesti). To ji seveda uspe, saj se moram spustit 'z neba', da jo prepričam, da spusti stvar iz gobčka. Včasih je to naredila skoraj desetkrat zaporedoma (in me pošteno razjezila), a v bistvu me je hotela samo zbudit.  smile Psi so res pravi kosmati angeli. smile

Zahvali se psički ona ve, ko nisi 100% tu. To je budno sanjanje, ki nas izčrpava okrog nas so pa vedno znaki, samo jih ne znamo videti, razumeti… dostikrat nas ti znaki razjezijo.
Če se ti to dogaja velikokrat nimaš čiste povezave: duša – um – srce – telo – duh. Lahko je pa čista povezava med dušo – umom – srcem -  vendar en govori francosko, drug kitajsko…. Pa se ne razumejo. roll
lp

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

27

barbiiy je napisal/a:

Zoran a mogoče lahko poveš kako sam sebe sprogramiraš, saj lahko čisto samo osnove, ker sem že malo pozabila. Pa še nekaj me zanima, če lahko razmisljaš brez da ti to pobere velike količine energije. Meni je to edini problem vsega tega razmišljanja, ker naceloma dobim jst v temu svojmu razmisljanju cist dobre ideje in resitve, samo sem pa kar dobro zmatrana.

Verjetno misliš s pomočjo Integralne Biorgonomije: Vzameš svoje energijsko telo in od komplementarnega partnerja, pokličeš proces in mu naročiš naj poskrbi za tisto kaj hočeš. Npr.: da dobiš opozorilo na tak način, (da boš to razumela, da je to opozorilo) ko nisi npr. prizemljena.
Lahko to narediš v meditaciji ( priporočam merkavo) in se odločiš in zaprosiš vesolje, da ti pošlje opozorilo npr., za to in to. Ali se enostavno v sebi odločiš, da od sedanjega trenutka naprej prepoznaš ( nihalo, ki te hoče odnesti s tvoje namere) ( priporočam ti, da si prebereš še temo  -  kaj vse so nihala? – to niso ta nihala za merjenje energije (plajbe)).
To da imaš veliko idej in zamisli je ok samo jih prizemlji, med razmišljannjem  večkrat postavi svoj kanal z (haro, merkavo, os sveta..) in takrat ne boš izmozgana, ker te nihala ne bojo po nepotrebnem izčrpala – jih boš prepoznala. Jupi smile
Upam, da razumeš?
lp

28

Zoran je napisal/a:

nimaš čiste povezave: duša – um – srce – telo – duh

Povezavo srce, duša in uma(ego) si večkrat naredim, na telo pa čisto pozabim.  hmm Sem danes (potem, ko sem transformirala nekaj strahov v zvezi s telesom) med meditacijo naredila povezavo med vsemi petimi.

Zoran je napisal/a:

Lahko je pa čista povezava med dušo – umom – srcem -  vendar en govori francosko, drug kitajsko….

Kako pa jih prepričaš, da bosta govorila isti jezik ali pa se vsaj razumela? Sem zaprosila, da naj um, srce in duša govorijo isti jezik. A se to naredi še kako drugače?

29

Urška je napisal/a:

Veš do kakšne ugotovitve sem prišla, zakaj imamo takšne težave s prekomernim razmišljanjem predvsem generacije moderne dobe.

Res si fajn razložla. Se čisto strinjam z vsem, kar si povedala.

30

ar3ka je napisal/a:

Kako pa jih prepričaš, da bosta govorila isti jezik ali pa se vsaj razumela? Sem zaprosila, da naj um, srce in duša govorijo isti jezik. A se to naredi še kako drugače?

Super je, manj kompliciraš bolje je.
Lahko pa takoj preveriš z vajo: npr.: postaviš si enourni cilj npr: (da bereš knjigo, kuhaš kosilo,…) in takoj vidiš, če te um posluša ali te poskuša vrteti okoli, seveda pa prej še na hitro poveži božansko – zemeljsko.
lp

Zoran je napisal/a:
barbiiy je napisal/a:

Zoran a mogoče lahko poveš kako sam sebe sprogramiraš, saj lahko čisto samo osnove, ker sem že malo pozabila. Pa še nekaj me zanima, če lahko razmisljaš brez da ti to pobere velike količine energije. Meni je to edini problem vsega tega razmišljanja, ker naceloma dobim jst v temu svojmu razmisljanju cist dobre ideje in resitve, samo sem pa kar dobro zmatrana.

Verjetno misliš s pomočjo Integralne Biorgonomije: Vzameš svoje energijsko telo in od komplementarnega partnerja, pokličeš proces in mu naročiš naj poskrbi za tisto kaj hočeš. Npr.: da dobiš opozorilo na tak način, (da boš to razumela, da je to opozorilo) ko nisi npr. prizemljena.
Lahko to narediš v meditaciji ( priporočam merkavo) in se odločiš in zaprosiš vesolje, da ti pošlje opozorilo npr., za to in to. Ali se enostavno v sebi odločiš, da od sedanjega trenutka naprej prepoznaš ( nihalo, ki te hoče odnesti s tvoje namere) ( priporočam ti, da si prebereš še temo  -  kaj vse so nihala? – to niso ta nihala za merjenje energije (plajbe)).
To da imaš veliko idej in zamisli je ok samo jih prizemlji, med razmišljannjem  večkrat postavi svoj kanal z (haro, merkavo, os sveta..) in takrat ne boš izmozgana, ker te nihala ne bojo po nepotrebnem izčrpala – jih boš prepoznala. Jupi smile
Upam, da razumeš?
lp

Hvala Zoran. A mi poves se ce tukaj tudi klicem od trenutka dogodkov in kateri proces naj uporabim?

Drugače se mi pa zdi, da mi manjka veselja za uresničitev idej oz. sploh ne vidim nekega smisla v tem, a je tudi temu razlog neprizemljenost ali imam mogoce kaksno skrito "napako" v razmisljanju?

32

barbiiy je napisal/a:

Hvala Zoran. A mi poves se ce tukaj tudi klicem od trenutka dogodkov in kateri proces naj uporabim?

Vedno kličeš iz trenutka dogodkov, ko transformiraš, programiraš,... Iz sedanjega trenutka kličeš, ko preverjaš sedanje stanje ali stanje po transformaciji.

barbiiy je napisal/a:

Drugače se mi pa zdi, da mi manjka veselja za uresničitev idej oz. sploh ne vidim nekega smisla v tem, a je tudi temu razlog neprizemljenost ali imam mogoce kaksno skrito "napako" v razmisljanju?

Tudi je neprizemljenost, ki te izčrpa, da nimaš več volje, da bi začela delovati, če se ne motim ti verjetno ideje pridejo preden pa bi se premaknila k realizaciji te pa mine volja, ker ti zmankuje energije. Um zna ful izčrpati človeka, da ti ni na koncu za nič ne ostane energije, te praktično pripelje do tega da ti je nekako vseen, če bo pa bo trenutni navdih je izginil... Poglej si v katero nihalo ali prepričanje si se ujela, mogoče,: v življenju se je potrbno za vsako stvar boriti ali nič ti ne pade z neba. Če boš prisluhnila šepet svoje duše ti bo moče prišepnila, da si izgubila notranji stik s sabo, doživljanje sebe in povezave s telesom. Objemi se in si dozvoli, da se imaš rada.
To sem začutil da ti manjka - notranji poljub.
lp

33

Hvala Zoran.

Zoran je napisal/a:

če te um posluša ali te poskuša vrteti okoli

Um me sicer še poskuša vrteti okoli (in včasih mu tudi pustim), sicer pa mislim, da sem veliko bolj trdno na zemlji, v sedanjosti. smile

Ja, tud jaz se strinjam s tem, da se je za pravo mero prizemljenosti treba imeti najprej rad. Nič ni narobe, če si včasih neprizemljen, seveda dokler si s tem ne delaš kakšne škode. Je pa res, da je velikokrat poigravanje našega uma z nami prav zabavno. Temu se reče tudi kdo bo koga. Odkar poznam igro nihal, me zavedanje, da me ima v kakršnikoli oblasti, pomaga, da se ga zavem in ga zaustavim. Je pa tako, po moje, da če se ti cilj nekako izmika in ne najdeš prave motivacije, ti mogoče višji jaz hoče povedati, da ni pravi zate. Jaz imam v takem primeru vedno pripravljen rezervni plan. Deluje. Preverjeno.

35

Mica-potica je napisal/a:

Jaz imam v takem primeru vedno pripravljen rezervni plan. Deluje. Preverjeno.

S tem razbremeniš cilju pomembnost in se ne vtikaš kako boš prišla do njega - verjetno si mislila na to? Transurfing?
lp

36

Sem se potrudla in pobrskala po internetu.
K temu me je vzpodbudil najin pogovor in prečudovita izkušnja.
Hvala ti!

37

Pozdravljeni. Tudi sam imam težave z umiritvijo misli, predvsem ko se hočem koncentrirat ali pri meditaiji, ko umirjam telo, se povezati z srcem in dušo, se mi dogaja da misli begajo sem in tja, tako da enostavno ne morem preiti v stanje meditacije. Prav tako se mi dogaja, da ko berem mi sčasoma misli same oddidejo stran od bistva v tekstu, tako da se sploh ne zavem kaj berem. Sem že poskušal z trnsformacijo skupka vzrokov, prav tako sem začel uporabljati "jogo nidro", vendar da bi se resnično umiril in se povezal z dušo in srcem mi ne uspe. Je to tudi znak neprizemlejnosti?

LP Borut

38

Borut je napisal/a:

Tudi sam imam težave z umiritvijo misli, predvsem ko se hočem koncentrirat ali pri meditaiji, ko umirjam telo, se povezati z srcem in dušo, se mi dogaja da misli begajo sem in tja, tako da enostavno ne morem preiti v stanje meditacije. Prav tako se mi dogaja, da ko berem mi sčasoma misli same oddidejo stran od bistva v tekstu, tako da se sploh ne zavem kaj berem. Sem že poskušal z trnsformacijo skupka vzrokov, prav tako sem začel uporabljati "jogo nidro", vendar da bi se resnično umiril in se povezal z dušo in srcem mi ne uspe. Je to tudi znak neprizemlejnosti?

Tudi to je znak neprizemljenosti, da misli letajo vsepovsod. Vzrok pri tebi je, da ti um kriviš za to – zato spremeni gledanje uma kot sovražnika in ga sprejmi kot prijatelja. Eden od načinov imaš napisano v temi vaje. Ne vem katero meditacijo poskušaš delati imam pa občutek, da se boriš z tem kar delaš in posledično se obsojaš zaradi neuspeha. V meditaciji lahko um zaposliš in te vodi do tega kar ti hočeš vedeti v meditaciji – poskusita najti skupni jezik. Sam um ni moteč, če ga sam ne označiš za takega. Povezava duša um srce se zgodi posledično, ko sprejmeš tudi možnost, da obstaja, da ni povezave – takrat sprejmeš sebe takšnega kot si.
Ne vem koliko imaš izkušenj z meditacijami, če si slučajno na začetku se ne obremenjuj, da ti misli letijo vsepovsod, ker ti dejansko tudi bojo, kdo pa pravi, da je bit meditacije,da umiriš misli, včasih misli zelo potrebuješ, če ne veš na drugačen način funkcionirati je stik s sabo preko mislih, ker so ti domače. Zato misli vzemi za svoje, ker dejansko tudi so. Neprizemljenost je lahko vzrok, da ti misli odletijo pri branju ali pa je nerazumevanje teksta in ti um beži stran, ker ti ni jasno, to se dogaja, ko veliko prebereš malo ali nič pa spremeniš ali sprejmeš. Zato obstajajo delavnice, tečaji, svetovanja, terapije - odvisno kaj rabiš.
Tukaj ti jaz lahko pišem v nedogled ti to moraš energijsko začutit takrat ti postane jasno kje pa kaj. Zato se tudi energijsko odpri, da boš razumel kaj ti hočem povedati. Samo odpiram se energijskemu sprejemanju informacij. Ne se primerjat z drugimi eni lahko hitro spremenijo eno stvar, drugi drugo odvisno kaj potrebuješ.
Metoda skupka vzrokov ni trajna, če ne veš pravega vzroka jo lahko delaš v nedogled.
Upam, da me razumeš? smile
lp

39

Te popolnoma razumem in hvala za odgovor. Z meditacijo še ne delam prav dolgo, kakor tudi z ostalimi stvarmi, tako da bi se lahko reklo da sem še začetnik  wink. Bom upošteval tvoj nasvet.

LP

40

Borut je napisal/a:

Z meditacijo še ne delam prav dolgo, kakor tudi z ostalimi stvarmi, tako da bi se lahko reklo da sem še začetnik

Vsaka pot je zanimiva in veliko se lahko naučiš, ko pa dejansko začneš spoznavati sebe svojo notranjost pa ni konca presenečenj, kakšni se vse zakladi skrivajo v tebi in vedno nekaj novega spoznaš, se ti točno tisto zgodi kar rabiš.
Na kateri koli način hočeš sebe spoznati ne pozabiti uživati v novih spoznanjih - vse stvari delaj brez napora.
lp

41

Pravkar (znova) berem knjigo Marka Pogačnika Zemeljske spremembe in človekova preobrazba. Med drugim opisuje veliko vaj za prizemljevanje oz. za uglaševanje z energijami Zemlje ter za povezavo zemlja-vesolje. Dve sta se mi zdeli še posebej simpatični, pa jih bom napisala. smile

Med vdihom si predstavljaš, da vlečeš dih iz središča zemlje, z izdihom pa ga sprostiš v središče vesolja. Po kratkem premoru narediš obratno. Vdihneš iz središča vesolja, izdihneš pa do središča zemlje. Lahko večkrat ponoviš.

Z vdihom črpaš svoj dih iz središča zemlje skozi trtico (1. čakro), ga vlečeš skozi telo do srca in se za trenutek osredotočiš nanj. Nato z izdihom spiralasto izpolniš zgornji del telesa z energijami zemlje. Naslednji vdih črpaš iz središča vesolja skozi teme do srca in se za hip osredotočiš nanj. Nato z izdihom spirtalasto izpolniš spodnji del telesa z energijami vesolja. Lahko večkrat ponoviš.

42

ar3ka je napisal/a:

Pravkar (znova) berem knjigo Marka Pogačnika Zemeljske spremembe in človekova preobrazba. Med drugim opisuje veliko vaj za prizemljevanje oz. za uglaševanje z energijami Zemlje ter za povezavo zemlja-vesolje. Dve sta se mi zdeli še posebej simpatični, pa jih bom napisala. smile

Med vdihom si predstavljaš, da vlečeš dih iz središča zemlje, z izdihom pa ga sprostiš v središče vesolja. Po kratkem premoru narediš obratno. Vdihneš iz središča vesolja, izdihneš pa do središča zemlje. Lahko večkrat ponoviš.

Z vdihom črpaš svoj dih iz središča zemlje skozi trtico (1. čakro), ga vlečeš skozi telo do srca in se za trenutek osredotočiš nanj. Nato z izdihom spiralasto izpolniš zgornji del telesa z energijami zemlje. Naslednji vdih črpaš iz središča vesolja skozi teme do srca in se za hip osredotočiš nanj. Nato z izdihom spirtalasto izpolniš spodnji del telesa z energijami vesolja. Lahko večkrat ponoviš.

Zivjo,

tile nasveti so pa res dobri, bodo sli v dnevno prakso!
Hvala vsem!
Tale meditacija se mi zdi kot postavitev hare ko iz Zemlje vleces zlato svetlobo in nato iz vesolja dol?
Pa hrana mislim, da tudi pomaga da se prizemljis, rdeca za korensko cakro, in zemeljski plesi-afriski bobni, afriski plesi, ...

43

Anja je napisal/a:
Zoran je napisal/a:

Mogoče še kdo ve s kom se jetra čistijo? roll
Lp

Za jetra so dobri tudi regrat, kopriva, pegasti badelj (ta prav regenerira jetrne celice), navadni repinec in artičoka. Izločanje žolča pa pospešuje mineralna voda Donat (si kakšen pesek tud s tem lahko ven spucaš)...
LP

Zivjo,
za jetra treba fajn skrbet, ker so telesni dobrovoljcek, ki sprejema custvene toksine, slabe misli in toksine iz hrane, da ne poskodujejo ostalih organov.

za jetra je fajn tudi vse kar je zelene barve, sladka hrana pomiri jetra, okrepi pa vranico in trebusno slinavko,umiri custven stres.
in pomaga ce  36x pihas izdihujes zvok ŠŠŠŠŠŠe, npr. ce si jezen in te mika da nekoga mahnes na nos, pred tem prej 36x naredi ššš in  ce te se mika da ga lopnes potem si je res zasluzil,
ššš precisti custva in strupe, si predstavljas da vse temno kar ni fajn gre ven in vdihujes svetlo lepo zivo zeleno barvo, pomaga, da gledas travo, baje pomaga tudi ce poslusas tango glasbo in salso-nekje prebrala pred leti,
in da se spucas jeze, ker ta obremeni jetra najbol in s tem si zastrupis tudi um, ce jetra ne cistijo kot morajo.custva so doma v notranjih organih zato je fajn da se jim lepo prijazno nasmehnes, ker je od tebe odvisno kaksno energijo posiljas sam sebi, v tisto kar namenjas pozornost to raste!
Negativnim custvom spremenis naboj, pusti da gredo v zemljo da se transformirajo, najprej bo ociscevalna kriza, kot ce po 10 letih pospravljas podsttresje, kaj vse najdes tam, ce te prime jok jokaj, pusti da se jeza odseli iz jeter ven, zamere, tudi do sebe, predvsem pa lastna obtozevanja, obsojanja..

Kaj pa ognjic? vem da za nek dobr pa sm pozabla zakaj ze sm ga nabavla pred leti:)
frendi pa so rekli da  taheboo in nek caj od Tony Samare-upam da ni to reklama, saj se ga itak ne da dobit v trgovinah.
Pa lepo se smehljajte v jetrica.
Lep dan

44

Maxim je napisal/a:

Tale meditacija se mi zdi kot postavitev hare ko iz Zemlje vleces zlato svetlobo in nato iz vesolja dol?

Ja - princip je podoben. Podobno je tudi pri merkavi (kjer gre med drugim tudi za povezavo vesolje-zemeljsko), osi sveta. Edina razlika je, kolikor sem razumela na tečaju, da si linijo hare postaviš v drugi dimenziji kot recimo merkavo. Verjetno pa lahko greš z zavestjo tudi na raven linije hare in od tam izvajaš vajo z dihanjem, ki sem jo zgoraj napisala. Malo ekperimentiranja za popestritev. smile Sama uporabljam vse navedene metode vsak dan. Zjutraj si postavim merkavo, linijo hare, dihanje zemeljske in vesoljske kvalitete, tekom dneva pa obnovim kakor začutim in kadar mi paše. smile

45

Ziv,
a je res,da ljudje,ki zivijo v stolpnicah,da so neprizemljeni?Je mozno?
In da se zaradi zivljenja v blokih ljudje pocutijo ujete in nesvobodne kot kokoske v skatli?
Ko bi saj bloki imel zelenje okol ne pa sam beton bi blo ze v mestih zivljenje mal boljse.
M.

Maxim je napisal/a:

Ziv,
a je res,da ljudje,ki zivijo v stolpnicah,da so neprizemljeni?Je mozno?
In da se zaradi zivljenja v blokih ljudje pocutijo ujete in nesvobodne kot kokoske v skatli?
Ko bi saj bloki imel zelenje okol ne pa sam beton bi blo ze v mestih zivljenje mal boljse.
M.

Po moje je vse lahko možno. Pri prvem vprašanju mi je najprej padlo na pamet, kako da ptice, ki živijo večino življenja leteče v zraku, so izredno prizemljene, celo tako povezane z zemljo, da lahko prepotujejo pol zemlje brez navigacije, ker je ne potrebujejo, ker jih vodi zemlja. smile
Glede nesvobode v blokih pa se strinjam in ne. Kakor si sam napraviš v glavi, tako imaš potem življenje okrog sebe. Nesvoboden si lahko tudi sredi travnika, če imaš v glavi, kako majhen je travnik, da rabiš stepo. Lahko pa v majhnem stanovanju doživiš razsvetljenje. smile

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

47

Maxim je napisal/a:

Pred že nekaj časa sem nekje prebral, da ima Švica v enem mestu zakon, da koliko zemlje (zelenja) vzameš za gradnjo hiše, stolpnice,  jo je toliko potrebno vrniti na strehi.
Lahko je to kot cela zelena streha ali pa vrtovi v etažah. Celo streha na avtobusnem postajališču ima zeleno streho. smile

48

Lexi je v temi reinkarnacije na drugih planetih postavila  vprašanje:
Jaz sicer ne prihajam z drugih planetov, ampak se vseeno včasih počutim kot da nisem čist na zemlji, prizemljena. Se spomnim par poletij nazaj, ko sem rada in veliko hodila bosa po travi ali po kamenčkih, je zelo dobro delo in dobro prizemljilo..... Zoran, zakaj pa sploh prihaja do neprizemljenosti? Ta stvar vem je povezana z občutkom pripadnosti, ampak sigirno so še drugi dejavniki, ki vplivajo na našo ozemljitev. Mogoče tudi razni vzorci, da se ne sprejemamo kot ženska, moški, da si ne dovolimo uživati v lastnem telesu itd?...

Sama si napisala, da si hodila bosa po travi, kamenčkih s tem si se avtomatsko povezovala z zemeljsko energijo. Ker je pa tempo življenja tak, ,da ljudje veliko hitimo, vse skozi se nam nekam mudi in praktično več ne vemo uživati, takrat se lahko povežemo na kolektivni zavesti s to energijo in nas počasi odnese stran od nas. Do tega pride, ko se z nekom pogovarjamo in nam pravi nimam več časa za to ali ono stvar, čas hitreje hiti,… Ni mus, da se strinjamo s temi stvarmi, dosti je da podzavest začne o tem razmišljati in da si tudi dokažemo, da res nimamo več časa za npr.. iti na kavico s prijateljico… in  to je že prvi znak, da počasi začnemo verjeti, da res več nimamo časa za stvari, ki jih počnemo radi, o njih pričnemo le še sanjariti in s tem stvari postanejo še bolj oddaljene, kot so bile prej. Dejansko je pa, da ne vemo uživati v sedanjem trenutku in si ne vzamemo čas za ta trenutek ali za to stvar ki jo sedaj počnemo.  Npr.: delam eno stvar, a hkrati že razmišljam kaj bom kasneje počel, kako bo,.. ali razmišljamo o več stvareh in s tem se prestavimo v prihodnost in smo dejansko v prihodnosti, a na sedanji trenutek pozabimo. To se tudi zgodi, če nismo zadovoljni s tem kar počnemo in potem sanjarimo – se zopet prestavljamo v prihodnost.
Poskusi si zastaviti eno stvar ki jo boš naredila v eni uri in dejansko poglej, kje so ti misli, kaj počneš, kako se počutiš in če boš cela v sedanjem trenutku ti bo čas tekel normalno.
Enako se zgodi, če imamo ujeta čustva v preteklosti in o tem razmišljamo kaj je bilo, kaj se je zgodilo – zopet nismo v sedanjem trenutku.
Zato ni niti čudno, da ne vemo uživati v življenju, ker vse postane samo en napor in borba v sedanjem trenutku, ampak to je borba s preteklostjo in prihodnostjo.  Potrebno je spustiti vse zamere, užaljenosti, jezo, strahove, skrbi – tako iz preteklosti, kot tudi iz prihodnosti. Drugače je naše fizično telo lahko posledično v zelo slabem stanju, brez energije ali v bolezni.
Da ne bi bila ujeta v kolektivno zavest se je potrebno postaviti zase, pomaga ti : os-sveta, hara, merkava, reiki,.. Lahko tukaj pišem do jutra ampak dokler to ne narediš ne boš niti razumela niti občutila. Če ne veš sama narediti ali če ne čutiš, si verjetno ne zaupaš dovolj, takrat je potrebno, da ti nekdo to pokaže – tisti, ki to tudi sam počne. Drugače je to vse samo teorija in samo še ena obremenitev s katero izgubljaš svojo moč.
Upam, da me razumeš, da ni vse v vzorcih ampak je v nas ali se bomo postavili za sebe ali ne. Ko si v svoji (osi, hari,…) te zelo malo stvari vrže iz tira in če te že se veš na hitro postaviti nazaj.

Meni osebno zadnje čase polek reikija, osi, merkave, še dodatno največ odgovarja prizemljevanje  s pomočjo svoje živali moči, ki me vsakič na novo preseneti. Da ne bo pomote žival moči ti pomaga tudi pri povezovanju z božanskim.
lp smile

Torej sem bil vsaj včeraj dobro prizemljen,ko sem bos okopaval krompir,potem sem imel pa še refleksoterapijo na pokošeni travi.Pa s klopi tudi nisem imel težav,čeprav sem bos in v kratkih hlačah nekaj lomastil po visoki travi in grmovju.(ampak,za vsak slučaj,se bom še nekaj dni gledal, če se le nisem prenaglil glede klopov)

50

francik je napisal/a:

Torej sem bil vsaj včeraj dobro prizemljen,ko sem bos okopaval krompir,potem sem imel pa še refleksoterapijo na pokošeni travi.

Prijetno s koristnim. smile