1

Tema: Vibracije

Odnos, stvar ali kaj koli drugega hočemo mi imeti, je najprej potrebno pogledati kaj nam ta odnos, stvar predstavlja. Če nam npr.: avto predstavlja svobodo, je potrebno, da imamo mi svobodo v sebi, da se občutimo svobodni brez kakršnega koli omejevanja. Takrat privlečemo tisto kar hočemo, če ne je vse v zraku (je samo želja - neprizemljeno).
  Npr.: da nam partnerski odnos predstavlja ljubezen, radost, spoštovanje, je potrebno, da mi sami imamo te kvalitete v sebi, se jih zavedamo in jih občutimo v popolnosti. Tisto kar mi hočemo da ima naš partner je potrebno, da imamo mi sami.
Če hočemo, da nam partner daje ljubezen,- je potrebno najprej, da imamo in občutimo ljubezen v sebi. Če hočemo, da nas partner spoštuje – je potrebno, da mi spoštujemo sebe, kot tudi druge in da vse to občutimo.
Vse stvari, ki pričakujemo od drugih, da jih dobimo, je potrebno - da jih imamo sami. Če teh kvalitet nimamo pa od partnerja zahtevamo, da nam to daje pride do nerazumevanja, kreganja, obsojanja…
Poskusite pri sebi pogledati, kaj hočete in če imete to kvaliteto v sebi. Če pa te kvalitete ni ste daleč stran od tistega kar hočete. Takrat se borimo za stvar za katero niti ne vemo kakšno ima vibracijo.
Poskusite si zamisliti stvar, odnos, (z zaprtimi očmi) ki ga hočete in kako se počutite, ko si predstavljate, da imate to stvar. Če se počutite v redu, vibrirate enako kot stvar. ki jo hočete in ste blizu tistega kar hočete, če ne pa zelo daleč.
Lahko si pomagamo, da vdihujemo ljubezen, svetlobo, radost, ki vodimo do srca in z izdihom svetlobo, ljubezen in radost razširimo na tisto stvar, ki jo hočemo. To počnemo tako dolgo dokler se ne počutimo ugodno. Če se pojavijo raznorazne misli, dvomi ali kar koli drugega, da je moteče, je potrebno tudi te stvari spustiti ven iz sebe.
smile

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Re: Vibracije

:prst: super!

3 Nazadnje urejal barbiiy (27.06.2010 12:33:26)

Re: Vibracije

Res dobro napisano.Se mi je pa postavilo kar nekaj vprasanj. Te dni sm tudi sama transformirala  nekaj dvomov in obcutkov krivde in sedaj se sprasujem ko jih ni vec ce delam prav? Zdi se mi da ja, prepricana nisem,ampak ne vem ce zaradi transformacij ali ker dejansko res je prav.

Re: Vibracije

In se nakaj sm se spomnila
skrbi me , da kadar vem kaj hocem in vem tud kaj narest da to dobim (nekaj v smislu avta) da s temu v bistvu manipuliram druge. Recimo danes mi je bilo jasno da ce se bom jezila mi bo to druga stran pripisala kot minus, tako da sm se odločila da se ne bom in vem da zdej ker se nism me bo imela se rajs. A to je manipuliranje z ljudmi?

Re: Vibracije

barbiiy je napisal/a:

Te dni sm tudi sama transformirala  nekaj dvomov in obcutkov krivde in sedaj se sprasujem ko jih ni vec ce delam prav? Zdi se mi da ja, prepricana nisem,ampak ne vem ce zaradi transformacij ali ker dejansko res je prav.

Mislim, da delaš čisto v redu. smile  Verjetno so bili ti dvomi in občutki krivde zreli za razrešitev in je lepo steklo. Najbrž se moraš sedaj samo še navadit na novo realnost - brez krivde in dvomov, ki so te omejevali. Tudi če ptico spustiš iz kletke, bo nekaj časa rabila, da se privadi, preden bo zletela v svobodo.  :rose:  Če te bo kaj pomirilo, mislim, da je Zoran enkrat rekel, da so ti biorgonomski procesi (Jehovah Adonai ipd.) že programirani tako, da naj se razreši v najvišje dobro.

Re: Vibracije

barbiiy je napisal/a:

Recimo danes mi je bilo jasno da ce se bom jezila mi bo to druga stran pripisala kot minus, tako da sm se odločila da se ne bom in vem da zdej ker se nism me bo imela se rajs. A to je manipuliranje z ljudmi?

Se po tej odločitvi res nisi jezila, ali si občutek jeze samo zatrla (se pravi, da ga nisi pokazala)? V slednjem primeru, si manipulirala predvsem sama s seboj, ker si nisi pustila biti to, kar si, in čutiti, kar čutiš. Ljudje te bodo sprejeli in imeli radi takšno kot si, če boš tudi sama sebe brezpogojno sprejela. Tokrat pa lahko jaz rečem (podobno kot pred časom Francik), da je lepo dajat nasvete samemu sebi.  wink  lol

Re: Vibracije

Ko sm se odlocla da se ne bom jezila sm se potem nekak sprjaznila in se res nism jezila. Ne zdi se mi da zatiram jezo, ker zatreti jezo zame pomeni da se zablokiras da je ne cutim jaz jo pa v bistvu cutim samo jo pomirim. In vecinoma sem vesela da jo pomirim, ker spet je nekje globje v meni obcutek mira, in potem ko pride jeza se tudi tukaj pocutim kot da to nism jaz.

Re: Vibracije

barbiiy je napisal/a:

Ko sm se odlocla da se ne bom jezila sm se potem nekak sprjaznila in se res nism jezila. Ne zdi se mi da zatiram jezo, ker zatreti jezo zame pomeni da se zablokiras da je ne cutim jaz jo pa v bistvu cutim samo jo pomirim. In vecinoma sem vesela da jo pomirim, ker spet je nekje globje v meni obcutek mira, in potem ko pride jeza se tudi tukaj pocutim kot da to nism jaz.

Super!  :prst:

Re: Vibracije

barbiiy je napisal/a:

Res dobro napisano.Se mi je pa postavilo kar nekaj vprasanj. Te dni sm tudi sama transformirala  nekaj dvomov in obcutkov krivde in sedaj se sprasujem ko jih ni vec ce delam prav? Zdi se mi da ja, prepricana nisem,ampak ne vem ce zaradi transformacij ali ker dejansko res je prav.

Barbiiy velikokrat se po transformacijah, ko se osvobodimo občutkov, ki jih ne želimo počutimo prazno ali nas je celo strah kako bomo živeli brez teh občutkov. Zato je potrebno te občutke nadomestiti z svetlobo, ljubeznijo in radostjo ali z občutki, ki jih hočeš imeti v sebi.
Dosti ljudi pravi, da ne ve kaj to je ljubezen ali noče ljubezni (podzavestno jo zavračamo) zakaj? Razlog je večinoma v tem, da ljubezni nikoli nismo občutili ali pa smo vibracije ljubezni zamenjali s katerim drugim čustvom. Npr.: ko se jezimo imamo v sebi energijo jeze, če pa v tem trenutku drugemu govorimo, da ga imamo radi (predvsem mislim tukaj na otroke), lahko drug, to čustvo ljubezni prepozna kot neprijetno. Ko odrastemo avtomatski podzavestno odbijamo ljubezen, ker imamo v spominu neprijeten občutek. Naša podzavest si je ta občutek zapomnila kot neprijeten in ga ne želi imeti, praktično se borimo s tem.
Pri takšnih stvareh je potrebno biti pozoren, če je naša definicija ljubezni enaka, kot je definicija božanske ljubezni. Zato dosti ljudi ne razume pravilno definicijo in ne občuti enako prijetno stvari. Tudi vsi ne bomo čisto enako občutili ljubezen – važno je pa da se pri pozitivnih občutkih počutimo prijetno, ker če se ne, je naša definicija občutkov različna od božanske. smile

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

10

Re: Vibracije

barbiiy je napisal/a:

skrbi me , da kadar vem kaj hocem in vem tud kaj narest da to dobim (nekaj v smislu avta) da s temu v bistvu manipuliram druge. Recimo danes mi je bilo jasno da ce se bom jezila mi bo to druga stran pripisala kot minus, tako da sm se odločila da se ne bom in vem da zdej ker se nism me bo imela se rajs. A to je manipuliranje z ljudmi?

Na tvojem mestu bi se vprašal zakaj občutim vso to krivdo, ko hočem narediti nekaj zase?
Kdaj sem prvič občutila krivdo? (največkrat je to v mladosti, npr.: ker nisi bila pridna, dovolj dobra,… si ne zaslužiš igrače, nagrade,.. ali nekaj takega) Take stvari nas lahko zaznamujejo za celo življenje, pa ne vemo zakaj.


Procesu naroči, da ti pokaže na kak način da se lahko osvobodiš krivde, kaj ti prinese, ko je več ne boš imela, kako se boš počutila in kako boš lahko živela brez nje. Če boš občutila praznino se napolni z svetlobo ljubeznijo in radostjo ali z občutki sigurnosti, varnosti, ugodja..
smile

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

11

Re: Vibracije

ar3ka je napisal/a:

. Ljudje te bodo sprejeli in imeli radi takšno kot si, če boš tudi sama sebe brezpogojno sprejela. Tokrat pa lahko jaz rečem (podobno kot pred časom Francik), da je lepo dajat nasvete samemu sebi.  wink  lol

:prst:        smile smile           :prst:

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Re: Vibracije

Barbiiy velikokrat se po transformacijah, ko se osvobodimo občutkov, ki jih ne želimo počutimo prazno ali nas je celo strah kako bomo živeli brez teh občutkov. Zato je potrebno te občutke nadomestiti z svetlobo, ljubeznijo in radostjo ali z občutki, ki jih hočeš imeti v sebi.

A si vedel kaj me muci?  big_smile Res sem mela par dni nazaj ta obcutek praznine. Se ponavadi spomnim da se je treba napolnit s svetlobo, ljubeznijo samo nekako se mi zdi da se ne prime to pri meni, da ne ostane v meni. pa poleg tega me je zbegalo da nisem vec cutla isto do nekaterih ljudi, ki so mi dragi. Sj sedaj je okej, samo me je zaskrbelo.

Re: Vibracije

Zoran je napisal/a:
barbiiy je napisal/a:

skrbi me , da kadar vem kaj hocem in vem tud kaj narest da to dobim (nekaj v smislu avta) da s temu v bistvu manipuliram druge. Recimo danes mi je bilo jasno da ce se bom jezila mi bo to druga stran pripisala kot minus, tako da sm se odločila da se ne bom in vem da zdej ker se nism me bo imela se rajs. A to je manipuliranje z ljudmi?

Na tvojem mestu bi se vprašal zakaj občutim vso to krivdo, ko hočem narediti nekaj zase?
Kdaj sem prvič občutila krivdo? (največkrat je to v mladosti, npr.: ker nisi bila pridna, dovolj dobra,… si ne zaslužiš igrače, nagrade,.. ali nekaj takega) Take stvari nas lahko zaznamujejo za celo življenje, pa ne vemo zakaj.


Procesu naroči, da ti pokaže na kak način da se lahko osvobodiš krivde, kaj ti prinese, ko je več ne boš imela, kako se boš počutila in kako boš lahko živela brez nje. Če boš občutila praznino se napolni z svetlobo ljubeznijo in radostjo ali z občutki sigurnosti, varnosti, ugodja..
smile

Sm razmislala o tem. Pa me zanima, ce nekoga prizadanes in on pol trpi in misli nate, če potem cutis njegovo trplenje? Pa kaj narediti v primeru da morm zato da sama nekaj dobim prizadet druge, ne da bi jih hotela ampak bo moje dejanje tako da bodo zato drugi trpeli.Kako se odločiš v takih primerih? Ali so taka dejanja sebična?

Pa se eno vprasanje: a se ti zdi da mam v sebi da prevec kompliciram? smile

14

Re: Vibracije

barbiiy je napisal/a:

Sm razmislala o tem. Pa me zanima, ce nekoga prizadanes in on pol trpi in misli nate, če potem cutis njegovo trplenje? Pa kaj narediti v primeru da morm zato da sama nekaj dobim prizadet druge, ne da bi jih hotela ampak bo moje dejanje tako da bodo zato drugi trpeli.Kako se odločiš v takih primerih? Ali so taka dejanja sebična?

Barbiiy poskusi predelat krivdo na način kot sem ti prej opisal, pa boš mogoče sama prišla do odgovora. Ne bi ti rad odgovoril prej, preden ne poskusiš spremeniti krivdo, ker boš takrat imela drugačne občutke v sebi. smile

barbiiy je napisal/a:

Pa se eno vprasanje: a se ti zdi da mam v sebi da prevec kompliciram? smile

Moje mnenje je ne. Mislim, da hočeš biti sigurna in prepričana, da stvari držijo. S tem ko sprašuješ se pa avtomatski odpiraš, da rešitev pride do tebe. :prst:
smile

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788