1

Tema: Eterične vezi

Živijo, imam vprašanje o eteričnih vezeh. Če prav razumem, se le-te ustvarijo skozi odnose z ljudmi in nas nanje priklenjajo. Take vezi lahko "režemo" na različne načine (reiki, Pesem duše, preko angeli ipd.). Ali so vezi vselej negativne in se jih moramo osvoboditi? Sama dam na primer namero, da se prekinejo vse vezi, ki niso v najvišje dobro in gredo v svetlobo. Ko sem nazadnje to delala, se je pokazala vidna pozitivna sprememba v odnosu z mojim fantom. Ali so možni negativni vplivi na odnose? Ali to pomeni, da smo potem svobodni in imamo zvezo "na zdravih temeljih"?

Hvala za odgovor.

Re: Eterične vezi

V pravi smeri razmišljaš. Rezanje eteričnih vezi, ki nastanejo skozi povezovanje z drugimi ljudmi gre v bistvu za rezanje vseh škodljivih in omejujočih vezi, zaradi katerih je naš odnos slab. Vez brezpogojne ljubezni, ki poteka skozi črno čakro, se ne prekine nikoli in z nikomer. Na podlagi te vezi ter na podlagi naše povezave božansko-zemeljsko začnemo lahko zdrav in kakovosten odnos.

Seveda pa je rezanje vezi samo vzporeden proces. Glavni proces je ozaveščanje vzrokov v nas, zaradi katerih smo dopustili, da je takšna vez nastala ter razreševanje odnosov z namero: kaj naj pri sebi spremenim, da bo odnos z .... boljši.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Eterične vezi

Urška je napisal/a:

V pravi smeri razmišljaš. Rezanje eteričnih vezi, ki nastanejo skozi povezovanje z drugimi ljudmi gre v bistvu za rezanje vseh škodljivih in omejujočih vezi, zaradi katerih je naš odnos slab. Vez brezpogojne ljubezni, ki poteka skozi črno čakro, se ne prekine nikoli in z nikomer. Na podlagi te vezi ter na podlagi naše povezave božansko-zemeljsko začnemo lahko zdrav in kakovosten odnos.

Seveda pa je rezanje vezi samo vzporeden proces. Glavni proces je ozaveščanje vzrokov v nas, zaradi katerih smo dopustili, da je takšna vez nastala ter razreševanje odnosov z namero: kaj naj pri sebi spremenim, da bo odnos z .... boljši.

Najlepša hvala, Urška. Vidim, da sem malo zmedeno napisala, ampak si me vseeno razumela in odgovorila točno tisto, kar me je zanimalo  :rose:  :srcek: Res pa sem pozabila na ozaveščanje vzrokov za nastale vezi, se bom posvetila tudi temu.

Re: Eterične vezi

Tisto pravo, kar vsi iščemo je svoboda, torej če si na nekoga tako ali drugače vezana, ni glih fajn. Rezanje vezi je dobro najprej narediti z ljudmi, ki so ti najbolj blizu; sorodniki. Na nek način osvobodiš oba, sebe in ta drugo osebo s katero si delala energijsko prekinitev. Če pa imaš z nekom recimo neke karmične stvari nerazčiščene, pa samo rezanje nima vpliva, potrebno je ozavestit vzroke, kot je že Urška napisala. Načinov je pa velik; tudi Christal Phillips ima neko svojo metodo s simboli, zelo zanimivo pa je tudi to: svetistvarnik.org

Admin: oglaševanje na forumu brez soglasja ni dovoljeno, zato je bil umaknjen link.

Re: Eterične vezi

ander je napisal/a:

tudi Christal Phillips ima neko svojo metodo s simboli

Verjetno si mislil na Phyllis Crystal? Ona je napisala nekaj knjig na to temo, ena bolj znanih je Odstranjevanje vezi, ki omejujejo. Jaz sem jo prebrala in je uporabna. Zelo je uporabna metoda osmice, kadar smo čustveno preveč v neki vezi in ne zmoremo jasno videti, kje je naš prostor.

V mislih postavimo sebe in drugo osebo, ki je s telesom postavljena proti nam. Nato si predstavljamo, da se začne risati linija svetlomodre svetlobe, ki okrog nas in te osebe riše simbol položne osmice (znak neskončnosti). V enem krogu smo mi, v drugem je oseba. To osmico v mislih s svetlomodro barvo rišemo toliko časa, da začutimo, da smo mi postavljeni v centru enega kroga, druga oseba pa v drugem krogu. Pri tem početju lahko zlahka začutimo ali vidimo, kje stojimo mi in kje oseba. Če mi stojimo bolj proti osebi ali celo v njenem krogu, nam to pokaže, da mi silimo v osebo, zahajamo v njeno biopolje - in obratno. Ko začutimo, da je svetlomodra osmica napravila svoje delo, stojimo mi in oseba vsak v svojem centru kroga.
To lahko napravimo tudi na list papirja. Zanimivo je, kako se energije z lahkoto in hitro postavijo na prava mesta in ko napravimo ta postopek, začutimo harmonijo v odnosu.

KAkor sem jaz začutila to metodo, je čudovito učinkoviti obstranski pripomoček, a še vedno bergla. Glavna dejavnost je, da mi ozavestimo v sebi, zakaj sploh prihaja do trenj v odnosu, kje v nas samih se nahaja vzrok, da kličemo k takšni izkušnji.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Eterične vezi

Urška je napisal/a:

Verjetno si mislil na Phyllis Crystal? Ona je napisala nekaj knjig na to temo, ena bolj znanih je Odstranjevanje vezi, ki omejujejo. Jaz sem jo prebrala in je uporabna. Zelo je uporabna metoda osmice, kadar smo čustveno preveč v neki vezi in ne zmoremo jasno videti, kje je naš prostor.

Jap, to gospo sem mislil. Je že zelo dolgo odkar sem bral njeno knjigo. Če me spomin ne vara, je pred kratkim gostovala na Hrvaškem.
Metod oz. pristopov je pa kar nekaj.
Kar se tiče oglaševanja....ne zastopam nikogar, sem samo navedel še eno od možnosti, ki je na voljo.  smile

Re: Eterične vezi

Ninja je napisal/a:

Živijo, imam vprašanje o eteričnih vezeh. Če prav razumem, se le-te ustvarijo skozi odnose z ljudmi in nas nanje priklenjajo. Take vezi lahko "režemo" na različne načine (reiki, Pesem duše, preko angeli ipd.). Ali so vezi vselej negativne in se jih moramo osvoboditi? Sama dam na primer namero, da se prekinejo vse vezi, ki niso v najvišje dobro in gredo v svetlobo. Ko sem nazadnje to delala, se je pokazala vidna pozitivna sprememba v odnosu z mojim fantom. Ali so možni negativni vplivi na odnose? Ali to pomeni, da smo potem svobodni in imamo zvezo "na zdravih temeljih"?

Nina,
Najprej naroči, da se vse vezi, ki so moteče in omejujoče med tabo in določeno osebo, da se jih osvobodiš, ter da se razrešijo. Da se potem razrešijo vse vezanosti, obljube in zaobljube, med vama, ki niso v vajino najvišje dobro več in katere vama več ne služijo, ter da se končajo.

Kot sta ti Urška in Ander svetovala, ni dovolj prerezati vezi, ker je to kratkotrajni postopek, vezi ki so, je potrebno, da se razrešijo.

Fragmente duše naredi enako med tabo in osebo, ter razreši še vzroke.

smile

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Re: Eterične vezi

Hvala vsem za informacije in nasvete.  :srcek:  :rose: 

Sedaj z vsemi osebami, za katere začutim, naredim postopek, kot je napisal Zoran, čeprav se mi zdi, da je tudi to bolj površinsko. Da se zadeve res razrešijo, je treba pogledati, kaj se je dejansko zgodilo v preteklih življenjih, ko je karmična vez nastala. Pa najbrž še to ni dovolj, ampak bi bilo treba pogledati več življenj smile

Urška - osmica je super zadeva!  :prst: Ko sem brala tvoj post, sem mislila, da moram pasti v globoko meditacijo, da bi to dejansko videla, kar pa sploh ne drži. Vselej, ko sem v kontaktu z osebo, in začutim, da nekaj ne štima, kar zarišem osmico okoli naju in pogledam, kje kdo stoji (kar med pogovorom). In zadeva se tudi takoj uravna (pozicije se postavijo na mesto), kar pa res ni dovolj, saj je potrebno ozavestiti vzrok. Tu se zatika, ker se zna vklapljat moj um, ampak počasi napredujemo smile

Re: Eterične vezi

Ninja je napisal/a:

Ko sem brala tvoj post, sem mislila, da moram pasti v globoko meditacijo, da bi to dejansko videla, kar pa sploh ne drži.


Res je - lahko v čisto normalnem stanju narišeš magari na papir in se zadeve že začnejo dogajati.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Eterične vezi

Ninja je napisal/a:

In zadeva se tudi takoj uravna (pozicije se postavijo na mesto), kar pa res ni dovolj, saj je potrebno ozavestiti vzrok. Tu se zatika, ker se zna vklapljat moj um, ampak počasi napredujemo


Super si si postavila, da imaš kljub izvajanju ves čas v ozadju misel, da je to bergla, ki ne pomaga dokončno razrešiti stvari. Le ozaveščanje primarnega vzroka lahko vodi k trajni razrešitvi.  :srcek:

Skozi čas in delo na sebi boš pridobila dovolj izkušenj, da boš zmogla integrirat vse to delovanje vase in boš presegla metode. To velja tudi za vse, ki delajo/delamo na sebi. Takrat se bo um nehal vklapljat in se bo naše delovanje harmoniziralo z intuicijo.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com