1

Tema: Nickname

Živjo smile
Kako se spremeni nickname? Iščem, pa ne najdem neutral

Re: Nickname

Anja,

mislim da si lahk spremeniš sama nickname, pod Profil-Identiteta. Če ti ne bo šlo pa sporoči.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Nickname

Urška je napisal/a:

Anja,

mislim da si lahk spremeniš sama nickname, pod Profil-Identiteta. Če ti ne bo šlo pa sporoči.

...ne gre sad

Re: Nickname

V kaj želiš spremeniti, bom jaz poskusila?

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Nickname

Urška je napisal/a:

V kaj želiš spremeniti, bom jaz poskusila?

V Ana

Hvala smile

Re: Nickname

Veš v čem je fora - uporabnica z nickom Ana že obstaja, zato tudi jaz ne morem spremeniti tvojega nicka (niti v ana, z malimi črkami). Če hočeš spremeniti v Ana, je potrebno še nekaj dodati imenu, številko ali drugo besedo. Imaš kakšno idejo?

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Nickname

Urška je napisal/a:

Veš v čem je fora - uporabnica z nickom Ana že obstaja, zato tudi jaz ne morem spremeniti tvojega nicka (niti v ana, z malimi črkami). Če hočeš spremeniti v Ana, je potrebno še nekaj dodati imenu, številko ali drugo besedo. Imaš kakšno idejo?


Ana7 je še prosto?

Re: Nickname

Ana7 je napisal/a:

Ana7 je še prosto?

Bo tako v redu?

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Re: Nickname

Zoran je napisal/a:
Ana7 je napisal/a:

Ana7 je še prosto?

Bo tako v redu?

O, super, hvala smile

10

Re: Nickname

Mene pa zanima, zakaj me skoraj vsakič, ko želim kaj objavit, sprašuje za glavno mesto Slovenije in kako se oglaša krava in koliko je 1+1 itd ... teh vprašanj je po 4, 5... in se počutim kot kak hacker  neutral
Ali se to vsem dogaja, je normalno in čemu je potrebno toliko zaščite ...?  smile

'Življenje je proces.

Re: Nickname

Poglej si nastavitve in kateri brskalnik uporabljaš. Je preveril admin in je pri njem vse okej.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

12

Re: Nickname

Uporabljam vse sorte in povsod mi to dela. Saj preživim, samo zoprno je pač  neutral

'Življenje je proces.