1

Tema: Izkušnje Osebna ponovna povezava

Od moje izkušnje z Reconnectionom oz. Osebno ponovno povezavo je že skoraj 3 mesece in pozitivne učinke sem tako ponotranjila in sprejela kot novo realnost, da se moram prav potruditi, da se spomnim, kako je bilo pred tem smile

Povezavo se dela 2 dni zapored in prvi dan sem imela med postopkom kar velike težave. Moj um se je ves čas vklapljal in mi s svetlobno hitrostjo vsiljeval misli, dogodke izpred mnogih let, nepomembne stvari, kot so, kaj bom naslednji dan jedla za kosilo, ter kaj sem sanjala 10 let nazaj ... bilo je prav mučno smile Isti popoldan sem se pogovorila s svojim umom in ugotovila, da taki izbruhi izvirajo iz raznih strahov, ki sem jih nato sprostila. Naslednji dan je bila izkušnja zelo prijetna, čutila sem vzpostavljanje povezav različnih točk v telesu, da sem postala bolj celovita, ter da so duhovno, čustveno, mentalno in fizično telo bolj povezani, usklajeni.

Učinki so se najbolj videli pri mojih sposobnih zaznave in na splošno delu z energijami. Pred tem sem imela zelo pogosto občutek, da imam pred nosom cel svet stvari, ki pa jih nisem sposobna zaznati, opaziti, vse je bilo bolj megleno. Po tem sem se neprimerljivo lažje prestavljala na različne nivoje, prejemala veliko jasnejše informacije (v obliki slik, glasu, filma ...), si bolj zaupala, opažala več stvari ipd. Med razreševanjem, integriranjem stvari sem začutila, da sem veliko bolj prizemljena, pretok energije je bil večji. Skratka, odprlo se mi je  :srcek:

Kakšne pa so vaše izkušnje?

Re: Izkušnje Osebna ponovna povezava

Jaz sem bil na Osebni ponovni povezavi prejšnji vikend in je bilo prijetno.  Lepo se je čutilo kako se posamezne točke - blokade odpirajo in kako se mi je vzpostavil pretok energije. Bil je občutek kot, da se je zgodil eleganten prebij energije in da bo zdaj tok energije lažje ohranjat.  Dobil sem tudi občutek (pa ne vem, če je povezano točno s tem), da bolj jasno vidim način kako delovati na nekaterih področjih, kjer sem kaj odlašal ali delal z naporom.

Sem pa tudi opazil spremembo pri praktični uporabi skalarnih valov, tudi jaz se lažje prizemljujem in tudi na način, ki mi bolje ustreza.  Pa tudi kadar delam terapijo s skalarnimi valovi drugim, bolje teče in preizkušam kako to lahko združim z masažo. Opazil sem, da se mišice in mišični vozli veliko lepše sprostijo, če to dvoje združujem.

Re: Izkušnje Osebna ponovna povezava

Jaz pa sem predvsem bolj prizemljena na nek način...tam se mi ni nič dogajalo in noč kaj dosti nisem videla...AMPAK nisem pa zaspala  wink  cool  :prst:

Imela sem občutek, da mi je nekdo v glavi eno luč prižgal, drugi dan to je pa tudi vse. Aja, pa prvi dan kot da se je ena kaplja medu spustila z neba na moje čelo. Ampak nič konkretno uporabnega   big_smile
Težko rečem kakšen detajl, ker se ne spomnim tako dobro, samo bilo je hecno, kot, da je več ljudi v sobi in nisem nikoli točno mogla vedet, kje je Zoran....
Skratka - ne vem točno, kakšni so rezultati, morda jih še ni, res je tudi da premalo delam na tem, da bi zaznavala to povezavo kot tako, ampak sem pa mislim bolj prizemljena in bolj umirjena (vsaj manj nemirna)....malo se mi jasnijo ene stvari, samo ne vem če v zvezi s povezavo smile

'Življenje je proces.

Re: Izkušnje Osebna ponovna povezava

Meni se pa sestavljajo puzzle življenja na sploh. Posamezni delčki najdejo sosednje in se spojiljo v večjo celoto. Poteka pa vse zelo nežno in počasi. Čutim pa, da še ni končano.
Pretok energije se je povečal, nekaj vzorcev, ki so me morili že nekaj časa mi je končno uspelo  transformirati.
Je pa občutno laže delati z drugimi. Več informacij dobim pa te so bolj jasne.
Skalarni valovi so pa itak vsak dan močnejši. Kje je meja?

5 Nazadnje urejal Klara (02.03.2012 13:29:37)

Re: Izkušnje Osebna ponovna povezava

Moje osebno izkustvo z reconnecito je z eno besedo občutek celovitosti. Enosti. Prispodoba, ki mi pride na misel je, da me je nekdo zašival po šivih, me spravil skupaj v enotno energijsko bitje. Šivi so srebrna in pretočni, tako da jih zaznavam kot žive, organske, vendar močne in stabilne. Od rekonekcije naprej se je življenje stabiliziralo in povezalo z Zemljo oz. utrip Zemlje. Nekako blaga in nežna doživljanja, a močna v svoji trajnosti, pač občutek, kar ne mine, pa je od tega že dobre 3 mesece... s hvaležnostjo za to izkušnjo ... :srcek:
:rose:

Klara

Re: Izkušnje Osebna ponovna povezava

Ko je Zoran delal rekonekcijo se mi je zdelo kot da me po dusi nekdo nezno zgacka, prijetno in da se vsedajo vame moji izgubljeni delci.Po rekonekciji sem se pocutila polno energije, navdiha, celovito in prijetno, kljub vsem izzivom, ki sem jih imela tedaj. Nekaj dni za tem, se mi je zgodilo to, kar pravijo da ni nakljucij, spoznala sem nove ljudi na zelo nenavaden nacin in kar vnaprej sem vedela kaj jih muci, obcutek cutenja drugih se mi je povecal ampak pri tem sem vedela, da to ni moje. Prizemljena sem veliko bolj in nimam vec potrebe iskati odgovore v tisoc in eni knjigi.Hvalezna sem za to izkusnjo, saj se mi zdi, da so se moji razprseni delci vrnili vame in da imam jasen fokus kam hocem iti.

Re: Izkušnje Osebna ponovna povezava

Res imate lepe izkušnje.  :rose: Tvoja Maxim me je še posebej pritegnila.  :prst:

8

Re: Izkušnje Osebna ponovna povezava

Ko sem bila pri Zoranu na ponovni povezavi, nisem čutila nič posebnega. Mogoče sem bila potem malo bolj živa. Čez čas pa se je začelo dogajati. Zgleda, da rabim več časa  . Znanka me je spomnila, kaj sem po majevskem horoskopu. To sem vedela že vsaj dve leti, pa me ni zanimalo. Zdaj pa sta mi pojma »starodavni« in »vodna bitja« naredila klik! Beseda »voda« se je spremenila v magnet, ki je k sebi pritegnil vse informacije in znanja, ki so bila v meni do zdaj razpršena. Vse okrog vode se je povezalo v smiselno celoto. Marsikaj zdaj razumem ali pa lažje sprejmem, ker ima smisel. In potem mi je druga znanka poslala meditacijo v zvezi s tem, ker je »začutila, da jo rabim«. In tretja mi je rekla, če greva na meditacijo z delfini. Četrta je videla vodo povezano z eno od mojih prejšnjih inkarnacij.  Na pohajkovanju po mestu sem zavila v trgovinico, kjer mi je takoj padel v oči kristal larimar. Po par mesecih sem odprla tukaj portal z energetskimi slikami – hvala, Urška – in se zaljubila v sliko Sedne, boginje vode. In postalo mi je jasno, zakaj imam od vseh gong kopeli najraje tisto pri Duškotu: ker ima edini gong, ki je uglašen na Sedno.
Da neham bit pocukrana: po ponovni povezavi se mi je par besed spremenilo v magnet, ki k sebi pritegne doslej razpršeno vedenje o določeni zadevi. Hvala. Priporočam!

Re: Izkušnje Osebna ponovna povezava

Hej,jaz sem čisto frišna tukaj. Včeraj sem bila na osebni ponovni povezavi. Pravzaprav, sem bila prvič v soboto, nato še včeraj.
Pa bom še jaz opisala svojo izkušnjo...
Na ponovni povezavi pred mesecem dni, mi je bilo v treh dnevih božansko...ves čas občutek, kot da me nekaj dviga v zrak in filing neke popolnosti in veselja.
Nato na osebni povezavi, prvi dan prijetno, nekam me je odneslo, spet v višave in bi kar tam ostala, včeraj pa... mislim, da sem še kako uro prihajala k sebi. Čutila sem močne vibracije, vročino v roke, dlani, hrbet, tilnik, obraz in valovi srebrne svetlobe nad mano. Zvečer doma pa čuden notranji nemir.
In zdaj? Zanimanje kaj dogaja še komu, me je prineslo na ta forum. Zaenkrat nič posebnega z mano (ahh, jaz nestrpnica  tongue )
Sem pa z veseljem prebrala vse objavljene poste in v zavest dobila misel, da naj se začenjam prepuščat meditaciji.
Pa se prepustimo...  :rose:
Pozdravček smile

Re: Izkušnje Osebna ponovna povezava

trstika, hvala za deljeno izkušnjo. Predlagam ti, da se prepustiš meditaciji, in sicer predlagala bi ti meditacijo postavljanja linije hare, ki si jo lahko brezplačno naložiš z naše spletne strani.

Linija hare harmonizira povezavo zemeljsko - božansko, ki je nujna za uspešno in srečno življenje.

Sicer so lepe izkušnje, ko nas odnese v oblake, vem, da zna biti zlo luštno. Ampak kakor visoko "bluzimo" v višavah, tako trdno ponavadi pristanemo na zemlji. Pa brez strašenja, samo dobronamerno opozorilo je to.

Čuden notranji nemir je ponavadi vzrok za to, da naša energija ni harmonično porazdeljena po našem biopolju - ali smo preveč skoncentrirani na določen predel telesa (npr glava - misli) ali pa nimamo povezave božansko - zemeljsko.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Izkušnje Osebna ponovna povezava

Hvala za odgovor, Urška.
Šele zdaj sem ga zasledila. Tudi sama sem prišla do tega, da čutim na trenutke kopičenje energije v meni, ki pa jo moram malo porazdeliti. Se mi pa dogaja tudi to, da kadar se umirim, čutim v sebi vibriranje. Tako prijetno. Če povem v prispodobi...kakor bi voda v loncu vibrirala, lonec bi bil pa na miru, trdno stoječ. Sem govorila z deklico, ki je bila prav tako kot jaz na ponovni osebnostni povezavi in pravi da ji dogaja isto. Pravzaprav še več, skozi ima občutek da jo nekdo spremlja ali pa stoji pred njo in jo gleda.
Skratka, bom z veseljem si naložila meditacijo, ki si mi jo svetovala, pravzaprav je že čas, da pričnem spet z meditacijo.
Pridem še kaj mimo, pozdravček smile

Re: Izkušnje Osebna ponovna povezava

pozdravljeni, knjigo ponovne povezave sem dobil pred pol leta, pred 14 dnevi sem naredil sobeno ponovno povezavo. Izkušnja je bila zelo lepa. bil sem že na drugih energijskih delavnicah, vendar lahko rečem, da je to , kar se mi je in se mi še dogaja po ponovni povezavi nekaj drugega. Enostavno sem bolj umirjen, vsakodnevne težave in stres me ne vznemirja tako kot prej, težav z srcem (prirojena srčna napaka) skorajda nim več. Vsekakor piporočam, da to naredite in nekaj naredite zase.

LP

Re: Izkušnje Osebna ponovna povezava

Pozdravljeni,
želela sem z vami podeliti mojo izkušnjo. Nekaj dni nazaj sem bila na osebni ponovni povezavi pri Zoranu prek Skypea. Vse sem najbolj intenzivno na začetku čutila v rokah, bile so vroče, celo telo je bilo izpolnjeno z neko prijetno toplino, ampak roke so pa dejansko vibrirale in bile bolj tople od ostalih delov telesa. Občutki so se menjali, na trenutke občutek nežnega vetra (na morju bi to bil maestral :-)) na trenutke pa kot da bi mi nekdo mahal z nečem pred očmi (saj to mi ne bi bilo čudno, če se vse ne bi dogajalo na daljavo). Tudi točke po telesu sem intenzivno čutila, na koncu je pa celo telo precej močno vibriralo in imela sem občutek vročine povsod posebej pa na področju glave, srca in rok. Po koncu osebne ponovne povezave sta koža in lasje bili bolj mehki (imela sem zelo grobo kožo na rokah ker sem v zadnjem času precej delala na vrtu okol hiše, zdaj je pa popolnoma glatka) in sem enostavno bolj prisotna tukaj in zdaj, spremlja me nek občutek lahkote.
Lep pozdrav  smile