1

Tema: svetlobni krogi

Zanima me, če ima še kdo izkušnje s svetlobnimi krogi? Meni se je eden prvič pojavil na sliki praznovanja r.d. junija, 2010, potem pa lani oktobra 2011, zopet praznovanje r.d. No na teh slikah je krogov, ma nešteto. Vmes sem se začela zanimati za to temo in so mnenja zelo različna. nekateri pravijo, da to ni nič, drugi, da so le skupki energij, no, Diane Cooper, pa jih v svoji knjigi Svetlobni krogi v nulo obdela. In naj bi bili elementali, angeli, angeli z dušo umrlega,...Skratka različno. Da naj bi nam pred časom angeli obljubili, da jih bomo lahko videli in z razvojem digitalne fotografije naj bi bilo to mogoče. Pojavljanje le teh je predvsem odvisno od tistega, ki slika. Pa baje zelo radi pridejo na razne zabave, praznovanja, skratka tja, kjer je dobro vzdušje in višji nivo energije  big_smile

2

Re: svetlobni krogi

Meni se že dve leti pojavljajo na fotkah, nenamerno tam, kjer je glasba, ples, bobnanje, gongi....Namerno grem pa včasih na

3

Re: svetlobni krogi

ups, težava s piškotki, ni šlo celo sporočilo skoz

Re: svetlobni krogi

Aca je napisal/a:

ups, težava s piškotki, ni šlo celo sporočilo skoz

Aca, daj napiši kaj več, me ful zanima. Si edina, ki jo"poznam", ki se ji še to dogaja... smile

Re: svetlobni krogi

Ne vemo niti admin niti mi, zakaj se to dogaja da jé tekst - svetujem vsem, da si pred objavo preventivno skopirate tekst (ctrl-c).

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com