1

Tema: Napovednik in sodelovanje v oddaji

www.preprosto-naravno.si

V tej temi objavljamo vsebine in goste sledečih oddaj. V vsaki oddaji ponujamo možnost tudi vam, gledalcem, da postavite svoje vprašanje, ki je povezano z objavljeno tematiko.

Kar pogumno, postavite vprašanje našim gostom!

smile  wink

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

V naslednjih dveh oddajah bosta na sporedu tematiki:

Postavitev družine, metoda razreševanja družinskih konflikotv po Bertu Hellingerju

Zdravljenje z zvokom, v kateri se bomo pogovarjali o zdravljenju z glasom in glasbo, glasbili (gongi, pojoče sklede, šamanski boben ...)

V kolikor imate v povezavi s temama vprašanje, ki vas zanima, ga lahko postavite tukaj na forumu.  V oddaji bodo nanj odgovorili gostje.

Ker smo v oddaji časovno omejeni in lahko vključimo do cca 4 vprašanja (odvisno od tega, kako dolg odgovor terja posamezno vprašanje), poleg tega se upoštevajo tudi vprašanja gledalcev s facebook strani Preprosto naravno, bodo obravnavana po principu kdor "prvi pride, prvi melje". smile Zato, če vas kaj zanima, hitro na plan. smile

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

Mene zanima pri družinskih odnosih, kako se postavljajo pokojniki v to shemo? Ali je to isto, kot pri živih družinskih članih, ali je to drugače, kako so te stvari osvetljene iz vidika Postavitve družine?

Če nisem prepozna :-)

Oddajo o žalovanju pa sem gledala, malo mi je manjkalo konkretnejših primerov, kako in kaj, ker se je vse zaključilo v stilu 'to počne vsak po svoje' - kar je seveda popolnoma res, samo morda bi ljudem še bolje pomagala gospodična, če bi dala par konkretnih primerov, ker se veliko žalovalcev sprašuje, če je to, kar se jim dogaja, normalno ... toliko kot feedback, drugače pa je super, da se odpira te teme, ker če ne odžaluješ po moje ne delaš nikomur nič dobrega :-)

'Življenje je proces.

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

Malina, vprašanje je bilo postavljeno v oddaji in nanj tudi odgovorjeno. smile

hvala za kritiko, bomo posredovali feedback. smile

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

Naslednji zaporvrstni tematiki sta na temo:

DJOTIŠ - INDIJSKA ASTROLOGIJA

in pa

MEDITACIJA

Če vas karkolli zanima v zvezi z omenjenima temama, kar na dan z besedo in vaše vprašanje bo vključeno v oddaji. smile

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

:prst: Zelo nas veseli, da se vam tematike zdijo zanimive in da se je Marjan, kot ponavadi, zopet dotikal src.  smile  :srcek:


Po duhovnosti in alternativi pa brskamo dalje, zanima nas še več stvari ... Na primer, kaj so angeli? Od kod prihajajo? Kaj nam prinašajo? Tematika snemanja naslednje oddaje so, seveda, angeli! smile

Zanima še vas kaj posebnega v zvezi z angeli in njihovim duhovnim vodstvom? Vprašanje postavite tukaj in vključili ga bomo v oddajo.  wink

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

Pozdravljeni

V zvezi z angeli me zanima:
1. če nekaj prosim angela, se nanj obračam, da mi da moč za neko zadevo opravit, zakaj te moči ne čutim? Mi je da premalo, sem jaz preveč "zapacana" od znoter, da te njegove moči ne čutim, je moja volja šibkejša od moči, ki mi jo je angel poslal, ali sploh nisem kontaktirala z njim in je bilo vse le plod moje domišljije? Velikokrta se mi zdi, da je domišljija bolj kot da je bilo bitje svetlobe. Razen, ko je bila res fizična manifestacija.
2. se moram obrnit na angela varuha preko Boga- Najvišjega dobrega ali lahko direktno na angela?

lp

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

Hvala Valčika, ju bomo vključili v oddajo.  :prst:

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

O angeli, ravno v zadnjih tednih pri meni zelo aktualna tema  smile  :srcek:

Jaz bi vprašala, kako je z angeli, ki se odločijo, da se bodo inkarnirali na zemlji, ali kaj takega res obstaja? Mislim, da jim rečejo zemeljski angeli.. Kako jih prepoznati in zakaj se odločijo za to izkušnjo?

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

Zanimivo vprašanje, hvala tudi tebi Lexi - je dodano.  smile

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

11 Nazadnje urejal nina (06.12.2012 22:14:54)

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

zivjo

hvala za oddaje, ki so dostopne na preprosto naravno spletni strani. v zasedenem dnevu in bivanju stran od doma, mi je super da lahko ob svojem "casu" in v miru pogledam oddaje.

ravno sem koncala z oddajo o druzinskih postavitvah in imam eno vprasanje - ne vem ce je tema primerna (prosim prestavite vprasanje ce ne sodi sem).  Zanima me povezava z druzina v katero se porocis in katere del so tvoji otroci. Vcasih ko si zelim biti izzven nje, in nocem imeti povezave s preteklimi  dogadki in spletk v njej, se  sprasujem kaksna je moja vloga kot partnerice in mame nekoga ki je krvno del nje.

nina

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

Z vstopom v družino kot snaha ali zet v določeni meri prevzamemo del kolektivne zavesti družine, v katero se poročimo. Še posebej tiste vzorce ali prepričanja, katera prepoznamo v družini, so lahko v nas že od prej, lahko v nas počivajo v latentnem stanju in splavajo na površje, ko se kot novi družinski član povežemo z novo družino.

Predlagam, da ozavetiš vse tisto, kar ne sprejemaš v novi družini, najprej v sebi in se teh vzorcev osvobodiš po procesu tranformacije, ki je napisan pod Vprašanja in odgovori. Ko se osvobodiš vzorcev v sebi, dobiš moč, da se osvobodiš tudi tistih vzorcev, ki jih v novi družini ne sprejemaš in tako zate ne bodo več moteči. Vzorci v družini so lahko še vedno prisotni, vendar se mi ne odzivamo več čustveno na njih.

Kot duša si vedno, na neki ravni, izberemo ravno tisto življenjsko situacijo, moža, družino, ki je za nas takrat v najvišje dobra in nas uči nekih stvari.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

ZASTAVITE VPRAŠANJE
Zanimiv in vedno znova vabljiv je skrivnosten svet kristalov ... kmalu ga bomo raziskali tudi mi in v eni od sledečih oddaj gostili "mojstra kristalov".
Če vas karkoli zanima v zvezi s kristali, lahko zastavite vprašanje tukaj in odgovor boste izvedeli v oddaji. Vprašanja gledalcev so količinsko omejena, zato pohitite. wink
Vaša vprašanja sprejemamo tudi na email naslov: info@preprosto-naravno.si

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

ZASTAVITE VPRAŠANJE
Še ena zanimiva tema se nam v prihodnje obeta, to je starodavna kitajska astrologija BAZI, ki se ukvarja s preučevanjem usode. Med Slovenci je verjetno malo manj znana, a v oddaji jo bomo dodobra spoznali in razkrili, v čem se razlikuje od klasične zahodne astrologije. Če imate tudi vi kakšno vprašanje na temo bazi astrologije, kar vprašajte in odgovor nanj boste prejeli v oddaji. Vaša vprašanja sprejemamo tudi na email naslov: info@preprosto-naravno.si  :prst:  smile

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

Aromaterapija

Zapeljive vonjave, ki zdravijo ... napovedujemo oddajo o aromaterapiji, v kateri bomo z aromaterapevtko Majo Šantl odkrivali skrivnosti aromaterapije. Če se vam poraja vprašanje, lahko sodelujete tudi vi. Tukaj ali prek maila info@preprosto-naravno.si lahko zastavite svoja vprašanja in uporabili jih bomo v oddaji.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

Joga smeha

Ha-ha-ha-hehehe ali ho-ho-ho? smile smile smile Smeh je pol zdravja in zato se bomo tokrat pogovarjali o smehu! Toni Amrit Ivanšek nam bo predstavil jogo smeha, ki deluje zdravilno. Ali se vam poraja kakšno vprašanje v zvezi z jogo smeha? Postavite ga tukaj ali prek info@preprosto-naravno.si in vprašanje bomo zastavili v oddaji. smile

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

Homeopatija je ena izmed naslednjih tem, katero bomo v oddaji Preprosto naravno obdelali s homeopatinjo Tadejo Rajer.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

Zelo nas zanima EFT tehnika ali metoda psihološke akupresure, pri kateri se s konicami prstov nežno tapka po meridianih. Zato bomo v studio povabili Piko Rajnar, ki nam bo razkrila, kako ta metoda deluje. Vprašanje lahko Piki zastavite tudi vi, in sicer prek info@preprosto-naravno.si ali tukaj in vprašanje bomo posredovali v oddaji.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

Urška je napisal/a:

Homeopatija je ena izmed naslednjih tem, katero bomo v oddaji Preprosto naravno obdelali s homeopatinjo Tadejo Rajer.

Vprašanje za homeopatinjo - Zakaj nekaterim homeopatija tako zelo pomaga, drugim pa ne?
Je to podobno, kot pri magnetni resonanci, da moraš enostavno zadeti točno tisto pravo kombinacijo (frekvenco), ali pa stvar ne deluje? Je normalno, da homeopati večkrat poskusijo, da menjajo zdravila?
Kako najti/prepoznati dobrega homeopata?

Ponudbe je nekaj tudi v lekarni, je dovolj dobra po vašem mnenju?

Lahko napačna uporaba homeopatije škodi, ali samo ne koristi?

'Življenje je proces.

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

Urška je napisal/a:

Homeopatija je ena izmed naslednjih tem, katero bomo v oddaji Preprosto naravno obdelali s homeopatinjo Tadejo Rajer.

Vprašanja za Tadejo:

Ali napačna uporaba homeopatije lahko škodi, ali samo ne koristi?
Ponudbe je nekaj tudi v lekarnah - ali je dovolj dobra, ali farmacevti vedo dovolj?
Kako prepoznati dobrega homeopata, kako ga najti?
Zakaj homeopatija nekaterim zelo pomaga, drugim pa skoraj ne? Je skrivnost v tem, da najdeš popolnoma pravo kombinacijo ali je kaj drugega?

Hvala vnaprej  smile

'Življenje je proces.

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

Dobra vila Maja nam bo v naslednji oddaji delala družbo in nam povedala več o moči pozitivnih misli in pozitivne naravnanosti. Če imate vprašanje za Majo, ga lahko zastavite tukaj do 6.3. in zastavili ga bomo Maji v oddaji.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

Ena od naših naslednjih oddaj je namenjena presnim dobrotam. Razbijali bomo tabuje o presni prehrani! Katja Mrzel, ustanoviteljica Zelenega ponedeljka, nam bo predstavila slastno in zdravo presno kuhinjo. Vas zanima karkoli o presni prehrani? Vprašajte tukaj in vprašanje bomo vključili k vprašanjem Katji.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

23

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

ZASTAVITE VPRAŠANJE
Anita Kejžar Škulj nam bo v naslednji oddaji predstavila Ponovno povezavo. Če ima vprašanje glede ponovne povezave, ga lahko zastavite tukaj do 27.2.

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

24

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

ZASTAVITE VPRAŠANJE
Z Varjo Kališnik se bomo pogovarjali o zanimivi temi Denarju. Če imate vprašanje glede denarja, ga lahko zastavite tukaj do 27.2

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Re: Napovednik in sodelovanje v oddaji

V bližnji prihodnosti napovedujemo dve oddaji - REIKI in SILVA MIND METODO.

Če vas karkoli zanima v zvezi z metodama, lahko vprašanje postavite tu in posredovali ga bomo v oddaji. Naslovniki vprašanj boste seveda anonimni.  :prst:

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com