1

Tema: vdor energije?

Živjo,

2 dni nazaj se mi je zgodil en neljubi dogodek, ki me je kar malo prestrašil, ali pa je vsaj presneto neprijeten. Zvečer sem ležala v postelji in delala reiki kot vsak večer. prav nič posebnga, roka na srcu, vizualizirala belo svetlobo najprje le nase, potem na tiste, ki jih imam rada. nato pa kar naenkrat je iz leve strani vame butnil en tak močen sunek, slišalo se je kot wiuuu, ful glasno, msilim res težko povem, in mi je šel skozi glavo, da sem se cela stresla. Pa nisem spala, nisem sanjala in nisem si domišljala. bilo je ful neprijetno, tko da to ni bila prijazna energija. ker vem, ko me obiščejo tisti, ki so prijazni. Skratka, srce mi je začelo nabijati 100/h, čeprav sem se potem kar hitro pomirila, naredila še 1x linijo hare in zaspala. Zjutraj pa, ko sem prišla v dnevno sobo, je bila moja energijska slika na tleh. ta slika je na kaveljčku, ki se ni ne strgal ne iztaknil, samo slika je bila na tleh in priletela je močno, ker se je malce poškodovala. zvečer je pa še mož opazil, da je pokrov ventilatorja v kopalnici, ki je zraven spalnice na tleh. pokrov, ki je ful pritrjen in ki nikoli ne pade dol. Mu ni bilo nič jasno. Hmmmm...

Skratka, prosim vas za nasvet, kaj bi to lahko bilo. Prej nisem imela nikoli problemov s tem, sedaj je pa to že drugič. prvič je bilo cca. 14 dni nazaj, ko nisem nič meditirala in je začelo ful butati v spodnjih prostorih. Vedno se vse dogaja spodaj. Sem šla prav pogledat, če je kdo od otrok vstal, pa seveda ni. Ni mi všeč tole vse skupaj, res ne. Kaj lahko naredim? Ima kdo kakšen nasvet?
Hvala in lep dan!

Re: vdor energije?

Nekaj dni je minilo od tvojega pisma - kakšno je dogajanje sedaj? Kakšne novosti?

Poskušaj se spomniti in analizirati vse, kaj si takrat počela oziroma kaj ste počeli takrat v hiši, se je kaj novega zgodilo, ste prinesli kakšno novo stvar v hišo, ste dobili kakšne obiske .... velikokrat nevede odpremo kakšen portal, še posebej, če se zavestno povezujemo s t.i. višjimi svetovi. Eno je, kar zavestno odpiramo, drugo pa je, kar mi podzavestno odpremo. Zato delo z energijami nikoli ni bila in nikoli ne bo igračka in lahkotno delo. Namreč venomer se moramo zavedati, kako majceni smo v vsem tem univerzumu in da se nam o večini stvari verjetno niti sanja ne. Ponavadi se takšni portali po naravni poti potem nazaj zaprejo, če pa mi fokusiramo še naprej pozornost na te energije ali na energije, ki so jim domače, portali ostajajo odprti.

Zato poskušaj analizirati iz spomina vse, kaj si tisti dan počela oziroma ste počeli, ko se je prvič to dogodilo. Ne pozabi na malenkostne stvari, ki se ti mogoče zdijo vsakdanje. Že branje energijskih kart, povezovanje z določenimi kristali ali branje knjige lahko odpira portale. ČE se boš spomnila ali se ti bo prikradla misel na kakšen dogodek, ga lahko v mislih obnoviš, a v obratni smeri oziroma nasprotno. NA primer (zmišljujem si): če smo se povezali z energijo nekega kamna in nehote odprli portal, lahko portal zapremo že z namero, da se zapre. Lahko pa napravimo tako, da v mislih prebudimo ta dogodek in si predstavljamo, kako umikamo kamen proč od sebe in ga vrnemo zemlji - to lahko tudi dejansko napravimo. Pomaga tudi, da hišo prekadiš z belim žajbljem (lahko tudi z navadnim, če belega nimaš) in odpreš okna, da dim potegne ven.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: vdor energije?

Urška je napisal/a:

Nekaj dni je minilo od tvojega pisma - kakšno je dogajanje sedaj? Kakšne novosti?

Poskušaj se spomniti in analizirati vse, kaj si takrat počela oziroma kaj ste počeli takrat v hiši, se je kaj novega zgodilo, ste prinesli kakšno novo stvar v hišo, ste dobili kakšne obiske .... velikokrat nevede odpremo kakšen portal, še posebej, če se zavestno povezujemo s t.i. višjimi svetovi. Eno je, kar zavestno odpiramo, drugo pa je, kar mi podzavestno odpremo. Zato delo z energijami nikoli ni bila in nikoli ne bo igračka in lahkotno delo. Namreč venomer se moramo zavedati, kako majceni smo v vsem tem univerzumu in da se nam o večini stvari verjetno niti sanja ne. Ponavadi se takšni portali po naravni poti potem nazaj zaprejo, če pa mi fokusiramo še naprej pozornost na te energije ali na energije, ki so jim domače, portali ostajajo odprti.

Zato poskušaj analizirati iz spomina vse, kaj si tisti dan počela oziroma ste počeli, ko se je prvič to dogodilo. Ne pozabi na malenkostne stvari, ki se ti mogoče zdijo vsakdanje. Že branje energijskih kart, povezovanje z določenimi kristali ali branje knjige lahko odpira portale. ČE se boš spomnila ali se ti bo prikradla misel na kakšen dogodek, ga lahko v mislih obnoviš, a v obratni smeri oziroma nasprotno. NA primer (zmišljujem si): če smo se povezali z energijo nekega kamna in nehote odprli portal, lahko portal zapremo že z namero, da se zapre. Lahko pa napravimo tako, da v mislih prebudimo ta dogodek in si predstavljamo, kako umikamo kamen proč od sebe in ga vrnemo zemlji - to lahko tudi dejansko napravimo. Pomaga tudi, da hišo prekadiš z belim žajbljem (lahko tudi z navadnim, če belega nimaš) in odpreš okna, da dim potegne ven.

Ojla Urška, prav ničesar se ne morem spomniti, da bi bilo tisti dan kaj drugače :-( se mi pa kar pogosto zgodi, če delam zvečer reiki, da je mal čudno, ampak to je mogoče zato, ker skoraj vedno skoraj zaspim. v polsnu, se pa lahko marsikaj dogaja. edino ena stvar je pa res bila, sem se zdej spomnila, morda je bilo to. no, ponovilo se HB ni, pa tudi se ne obremenjujem preveč, niti temu ne namenjam energije. Hvala za nasvet!  smile