26

Re: Reconnection

Jože je napisal/a:

Bolečin več ni in izboljšal sem odnos s partnerko in sodelavci, vesel sem.

:prst: Me veseli smile

smile

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Re: Reconnection

Zanimivo mi je opazovati skalarne valove med izvajanjem terapije - nekako ne gre zgolj za skalarne, temveč se spontano združijo z ostalimi kakovostmi energij (reiki, ...) v nek celosten kanal.  :srcek:  smile

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

28

Re: Reconnection

Urška je napisal/a:

Zanimivo mi je opazovati skalarne valove med izvajanjem terapije - nekako ne gre zgolj za skalarne, temveč se spontano združijo z ostalimi kakovostmi energij (reiki, ...) v nek celosten kanal.  :srcek:  smile

:prst: ...ja, fajn se je igrat s temi energijami smile ...jaz se kar prepustim, da gre skoz mene to kar oseba (al pa jaz sama) rabi (m) smile

29

Re: Reconnection

Urška je napisal/a:

Zanimivo mi je opazovati skalarne valove med izvajanjem terapije - nekako ne gre zgolj za skalarne, temveč se spontano združijo z ostalimi kakovostmi energij (reiki, ...) v nek celosten kanal.  :srcek:  smile

:prst:  :srcek: Jaz sicer nisem prav videla, kaj se dogaja, ampak sem čutila združevanje z energijo, ki teče preko srca in nečim kar je izven meni poznanega. Sem prav pomislila na nekatere, ki pravijo, da reiki in skalarni niso združljivi. Res te postavi na drugo frekvenco in celostno zdravi  :prst:

Re: Reconnection

Pozdravljeni,

Duhovnost in energije me zanimajo že od rane mladosti, saj sem se zmeraj spraševala Kaj se skriva znotraj nas? Kaj nekaj je v tem neskončnem vesolju? Zakaj je vse povezano z energijami? in kakšno je moje poslanstvo v tem življenju?
Moja resnična duhovna pot se je pričela pred nekaj leti, ko sem se intenzivno začela poglabljati v svojo notranjost, v svojo dušo ter se učila na svojih žalostnih in veselih življenskih izkušnjah. Že od nekdaj sem vedela in čutila, da obstaja nekaj veliko Večjega, Intelegentnejšega in neznansko lepega znotraj vsakega človeka in nekaj kar nas tudi obdaja.
Pred tremi leti sem v enem članku zasledila knjigo The Reconnection in si jo takoj naročila ter jo z velikim intuziazmom prebrala, nprebrala sem jo trikrat in vsakič odkrila nekaj novega. Začela sem se poglabljati v duhovnost, energije, obiskala nekaj ljudi, ki se ukvarjajo na podobnih področjih in iskala odgovore na moja globja vprašanja. Nakar sem doživela veliko izgubo bližnje osebe in se za nekaj časa umaknila iz raziskovalnega področja, a nisem pozabila kaj je tisto, ki me vleče k duhovnosti.
Po nekaj mesecih sem ponovno pričela raziskovati, brati in nenadoma sem naletela na članek v reviji misteriji, kateri je opisoval regresijo, vrnitev v prejšnja življenja, nakar sem se seveda z velikim zanimanjem tudi tega udeležila.
Najprej sem s psihološkega vidika predelala svojo osebnost, bila na regresiji in spoznavala prejšnja življenja ter lepoto neskončnosti, nato sem se podala na seminar dr.Erica Pearla in ugotovila, da je nekaj najlepšega pomagati drugim ljudem.

Topel pozdrav,

Anita

31

Re: Reconnection

Pozdravljeni, g. Zoran,

kakšna pa je po tem razlika med Tesla metamorfozo in Ponovno povezavo, saj gre pri obeh za skalarne valove oz. torzijsko polje.

A je to enaka energija , ki se razlikuje po obliki ali namenu ali čem???

Kako nas oseba ve, kaj je zanj dobro, najboljše....?

Lep dan,
Nataša

32

Re: Reconnection

tasek je napisal/a:

kakšna pa je po tem razlika med Tesla metamorfozo in Ponovno povezavo, saj gre pri obeh za skalarne valove oz. torzijsko polje.

Koliko jaz vem je bila Anja Petrovič, nekaj let pomočnica pri dr.Pearlu pri Reconnectionu, nato pa je sama dodala nekaj novih stvari (barva in malo spremenjen način dela) ter je nastala Tesla metamorfoza. – Čisto cele zgodbe ne vem.

tasek je napisal/a:

A je to enaka energija , ki se razlikuje po obliki ali namenu ali čem???

V bistvu je cilj isti- le pristop je malo drugačen.

tasek je napisal/a:

Kako nas oseba ve, kaj je zanj dobro, najboljše....?

Poskusi začutiti, kaj je zate ok in tisto kar te pritegne je zate. Če se pa ne moreš odločiti, pa poglej, kaj te je prvo pritegnilo in si čutila, da je zate – to je ta pravo – tudi, če kasneje več ne čutiš tega, ker se je že vmešal um.

Duša si takoj izbere tisto, kar rabi in takoj se počutiš – o to bi jaz ali to je zame in podobne reči – nato se pa vmeša um in pravi – poglej še to stvar, nato drugo stvar,… in človek postane zmeden in večinoma se odločiš za stvar, ki ni tako ok zate. A duša, ki je takoj izbrala kaj je za njo se več ne spominjamo, ker je prevladal um.
Rad dam primer z majicami: vstopiš v trgovino in najprej te pritegne majica rdeče barve in se počutiš super – nato za nekaj tisočink se pojavi um in pravi: poglej tukaj je ista rumena in zelena in nato začneš gledati in izbirati med rumeno in zeleno.  A čisto pozabiš na rdečo, ki je bila na začetku zagrela dušo. Tako je večinoma tudi z drugimi stvarmi.

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

33

Re: Reconnection

Jaz sem se bila pred časom na terapijah reconnection. Zanje sem se odločila zaradi zdravstvenih težav, med drugim sem imela precej neprijetne in boleče težave z želodcem. Zadeve oziroma zdravljenja sem se lotila z večih vidikov. Verjamem pa, da mi je tudi reconnection precej pomagal pri tem. V glavnem po pol leta se je stanje občutno izboljšalo, kar je pokazala tudi gastroskopija. Zdravnica je bila začudena in prijetno presenečena, saj je stanje, skoraj bp, kot se je izrazila. ...
V glavnem Hvaležna za reconnection in izboljšanje  smile  :srcek:  :prst:

34

Re: Reconnection

Lexi je napisal/a:

Jaz sem se bila pred časom na terapijah reconnection. Zanje sem se odločila zaradi zdravstvenih težav, med drugim sem imela precej neprijetne in boleče težave z želodcem. Zadeve oziroma zdravljenja sem se lotila z večih vidikov. Verjamem pa, da mi je tudi reconnection precej pomagal pri tem. V glavnem po pol leta se je stanje občutno izboljšalo, kar je pokazala tudi gastroskopija. Zdravnica je bila začudena in prijetno presenečena, saj je stanje, skoraj bp, kot se je izrazila. ...
V glavnem Hvaležna za reconnection in izboljšanje     

Lexi, me veseli, da si dosegla zdravje in da ti je reconnection pomagal.  :prst:
To je tudi še en dokaz, da ni omejite, kjerkoli se človek nahaja, da energija deluje, ker sva delala na daljavo.

Hvala za povratno informacijo

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Re: Reconnection

"To je tudi še en dokaz, da ni omejite, kjerkoli se človek nahaja, da energija deluje, ker sva delala na daljavo."

Torej lahko zdravljenje s ponovno povezavo in samo ponovno povezavo izvajaš tudi na daljavo? Je učinek isti, kot če ni na daljavo?

Lp,
Klavdija

Klavdija

36

Re: Reconnection

Klavdija je napisal/a:

To je tudi še en dokaz, da ni omejite, kjerkoli se človek nahaja, da energija deluje, ker sva delala na daljavo."
Torej lahko zdravljenje s ponovno povezavo in samo ponovno povezavo izvajaš tudi na daljavo? Je učinek isti, kot če ni na daljavo?

Zdravljenje s ponovno povezavo se lahko naredi tudi na daljavo, kot tudi vse druge reči, kot je karmična diagnostika, theta healing, reiki,.. vse se da narediti na daljavo.
Zdravljenje s ponovno povezavo je baje še bolj učinkovito na daljavo je rekel  dr.Pearl na seminarju, da imajo nove raziskave o temu in sedaj za razliko od prej tudi na tečajih učijo delo na daljavo – prej pa tega niso počeli. Sedaj pa v tem vstrajajo, da se dela na daljavo.

Osebno ponovno povezavo (ta se naredi samo enkrat v življenju) še uradno ne delajo na daljavo, a jaz sem jo večkrat naredil in je učinek enak.
Stvar je v temu, da energija ne pozna omejitev. Omejitve pozna le človek in jih postavlja in določa – takšen je potem tudi rezultat. Energija je neskončna in če želiš delati ponovno povezavo ali reki, karmično diagnostiko, theta healing,.. na daljavo tudi nekomu ki je na drugem koncu Zemlje ali v vesolju ali npr. v podmornici,.. to deluje.

Omejitve postavlja le človek in njegovo neznanje, energija pa praktično nima meje.
Zato je možno to v kar človek verjame.


P.S.  za citiranje samo označiš tekst in pritisneš "hitri citat".

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Re: Reconnection

Super, hvala za odgovor!  smile

Klavdija