1 Nazadnje urejal hardy (21.03.2016 13:22:26)

Tema: Atlantidski prstan

Pozdravljeni, nekih 14 dni nazaj se mi je pojavila rana pri nošenju atlantidskega prstana. Prstan nosim že več kot 5 let, ob rednem čiščenju z vodo in nastavljanjem na luno oz. sonce se mi je kaj takega prvič pojavilo. Nosim ga na prstancu leve roke in tam se mi je pojavila globoka, pekoča rana, ki zelo srbi. Prstan sem seveda nehala nositi, ampak po tolikšnem času bi človek pričakoval, da se bo rana pozdravila, kljub oskrbi je rana še vedno tam. Hecno pa je to, da izgleda tako kot, da se je prstan vtisnil v kožo. Vem, da prstan nekako "opozori" da se nekaj dogaja in me zanima, če se je kdaj že komu kaj takega zgodilo? Ali je dovolj, da ga očistim pod vodo ali je bolje, da ga zakopljem v zemljo? Prstan sem sedaj nehala nositi, zamimivo je tudi to, da sem ga prej lahko dala na desno roko na prstanec zdaj pa je tudi ta prst kar malce zatečen in prstan ne gre gor..Aja in še to, odkar prstana ne nosim imam kar precej mravljinčasto levo roko oz. predvsem dlan..malo me že skrbi kaj se dogaja, ker kot sem že prej napisala nisem nikoli imela takih težav. Hvala za odgovore!

Re: Atlantidski prstan

Hardy,
če se pravilno spomnim, je prstanec povezan z jetri in žolčem.  Mogoče, da pogledaš v tej smeri, če si kaj bolj ali manj jezna, od kadar ne nosiš prstana ali kakšne druge spremembe.

Mogoče ti kaže, da je čas za čiščenje telesa ali jeter.

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788