1

Tema: a je to karmicna zveza

Rabim pomoc.. Mogla sem sem prekinti odnos s fantom ker sm se v tej vezi pocutla zelo manjvredno.. Nacelo je ze mojo samopodobo in nasploh moje pocutje.. Prepiri vsak dan..Izogibanje pogovorom, seveda z njegove strani.. Nisem mogla tut izrazat svojih obcutkov in nasploh kaj bi rada..Zmer se je branil stem  da ga napadam.. Zdej me pa zanima zakaj me tko vlece nazaj knjemu.. Ker cutim neko mocno povezavo..Vem da ni pravi zame.. Cele dneve samo razmislam in analiziram najin odnos.. Stara sem 29 let.. In to se mi prvic v zivljenju dogaja.. Sploh ti mocni obcutki.. Hvala za pomoc in odogovor. Lp Simona

Re: a je to karmicna zveza

Žal Simona si zame v svoji podzavesti zaprta in ti ne vidim nič oprijemajočega. Mogoče kdo drug lahko kaj zazna ...  neutral

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: a je to karmicna zveza

Pozdravljena Simona28

Simona28 je napisal/a:

Cele dneve samo razmislam in analiziram najin odnos..

Lahko pa prekineš s tem in začneš z delovanjem.Se pravi opustiš umska "opravila" in se prepustiš raz-umskemu delovanju (raz-dol-brez umskemu),se pravi da vključiš tudi notranje zaznave ki pa so praviloma zakrite z raznimi našimi čustvenimi omejitvami-blokadami.

Ljudje se v veliki večini milo rečeno slabo poznamo.Smo največkrat brez osnovnega vedenja-znanja o moškem ali o ženskem načinu delovanja in od tod spori,slaba počutja,na koncu tudi bolezni.
Potreba po govorjenju se pojavi ko se nekdo odloči za manipulacijo z drugim.Ta drugi bo to v svoji notranjosti zaznal in v podzavesti se sproži nasproten odziv ki zmanjša ali uniči vsako možnost za sodelovanje-ujemanje.Od tu naprej peljeta dve poti:
-vztrajam na svojem prav,na svoji nezmotljivosti,
-odločim se pogledati sebi v oči in ugotoviti kaj je moje,kaj je od partnerja,lahko tudi kaj je od mojih prednikov,okolja v katerem živim,...

Ko želja po spremembi postane dovolj močna potem tisti ki je povprašan-povabljen lahko vstopi-pristopi do tvojega energijskega polja in ti posreduje namig-e kako naprej.