1

Tema: Kolena

Pozdravljeni,
najprej bi vam rada napisala da sem zelo hvalezna za vse na tem forumu, clanke, oddaje, svetovanja in vase delo nasploh. Zanima me, ce lahko vidite vzrok obcasnih bolecin v mojem kolenu oz kolenih, katere je ocitno podedovala tudi moja, zdaj 5 let stara hcerka. Pri meni so se te tezave zacele, ko sem bila stara priblizno 4 leta in se do danes niso nehale. Vecinoma je ta bolecina zvecer, in ali ponoci in mine cez kaksno uro samo, ce se umirim in dam mrzli oblog na koleno.
Hvala.

Re: Kolena

Vrtnica,
a mogoče veš, če je tvoja mama imela kak splav?

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

vrtnica je napisal/a:

Pozdravljeni,
najprej bi vam rada napisala da sem zelo hvalezna za vse na tem forumu, clanke, oddaje, svetovanja in vase delo nasploh. Zanima me, ce lahko vidite vzrok obcasnih bolecin v mojem kolenu oz kolenih, katere je ocitno podedovala tudi moja, zdaj 5 let stara hcerka. Pri meni so se te tezave zacele, ko sem bila stara priblizno 4 leta in se do danes niso nehale. Vecinoma je ta bolecina zvecer, in ali ponoci in mine cez kaksno uro samo, ce se umirim in dam mrzli oblog na koleno.
Hvala.

Vrtnica pozdravljena, pri tebi se zazna blokada, ki teče po prednikih po očetovi strani. Ta blokada je povezana z nezaupanjem v življenje, v usodo, v Boga. Posledično zaustavljaš samo sebe v primerih, ko bi bilo za tvojo dušo bolje, da se predaš in odpreš. V kolikor čutiš, da je kaj na tem, lahko predihaš po procesu transformacije na vrhu foruma. Imaš podporo.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Zoran je napisal/a:

Vrtnica,
a mogoče veš, če je tvoja mama imela kak splav?

Ja, enega namenoma in dva spontana. So bili pa sele po mojem rojstvu in z drugim partnerjem.

Drugace sem zacutila to kar mi je Urska napisala. Hvala. Eno vprasanje se imam, ce nekdo ne ve kdo mu je oce in misli da je njegov oce nekdo drug, cigave blokade oz vzorce podeduje,  od bioloskega oceta, ali tega za katerega misli da mu je oce, ali mogoce od obeh?

Vrtnica,
naredi to kar si začutila (to kar ti je Urška napisala).

Mi podedujemo po starših, starih starših... stvari, a lahko tudi od drugih, še posebaj, če živimo z njimi. Oziroma drugi v nas lahko sprožijo ali nam prenesejo občutek. Naš strah, da bi recimo imeli isto bolezen kot nekdo drug, lahko v nas sproži enako določene programe. Pa še je načinov za prenos informacij.
V glavnem lahko od obeh- ni pa mus, da bo istočasno.

Glede splavov pa naredi sledeće: pojdi v meditacijo, sprostitev, molitev... to kar veš in iskreno zaprosi za mamo, da se ji odpusti zaradi splavov, ker je to ubijanje ljubezni in otroka.
Če ne veš kako pojdi npr.: v cerkev... in naredi tam molitev iz srca
Na koncu sprejmi te dušice in jim daj mesto v družinski matrici.

Koliko let si pa imela, ko je imela mama prvi splav?

Javi kako ti gre in kako je s koleni.

Zoran je napisal/a:

Vrtnica,
naredi to kar si začutila (to kar ti je Urška napisala).

Mi podedujemo po starših, starih starših... stvari, a lahko tudi od drugih, še posebaj, če živimo z njimi. Oziroma drugi v nas lahko sprožijo ali nam prenesejo občutek. Naš strah, da bi recimo imeli isto bolezen kot nekdo drug, lahko v nas sproži enako določene programe. Pa še je načinov za prenos informacij.
V glavnem lahko od obeh- ni pa mus, da bo istočasno.

Glede splavov pa naredi sledeće: pojdi v meditacijo, sprostitev, molitev... to kar veš in iskreno zaprosi za mamo, da se ji odpusti zaradi splavov, ker je to ubijanje ljubezni in otroka.
Če ne veš kako pojdi npr.: v cerkev... in naredi tam molitev iz srca
Na koncu sprejmi te dušice in jim daj mesto v družinski matrici.

Koliko let si pa imela, ko je imela mama prvi splav?

Javi kako ti gre in kako je s koleni.

Hvala za nasvete.
S koleni je bolje, drugace, obcutljivost je se vedno tu, ampak drugace. Naredila sem to kar mi je Urska svetovala, bom ponovila vajo dokler ne cutim da je vse transformirano, zdaj se cutim da nek koscek manjka. To kar si mi ti svetoval sem tudi naredila in cutim da sem te duse res sprejela. Mami je naredila prvi splav okoli mojega sestega leta.

vrtnica je napisal/a:

Hvala za nasvete.
S koleni je bolje, drugace, obcutljivost je se vedno tu, ampak drugace. Naredila sem to kar mi je Urska svetovala, bom ponovila vajo dokler ne cutim da je vse transformirano, zdaj se cutim da nek koscek manjka. To kar si mi ti svetoval sem tudi naredila in cutim da sem te duse res sprejela. Mami je naredila prvi splav okoli mojega sestega leta.

Vrtnica,
kakšno je sedaj stanje, ko je minilo nekaj časa od procesa?