1

Tema: Pes se ponoči čudno vede

Sem nova na portalu, iščem pa temo glede prisotnosti "nečesa", kajti pes se že nekaj noči ponoči med 00.15 in 01.15 zbudi, tava po stanovanju, skače na postelje in težko diha. Vidi se, da je prestrašen. Sicer že leta spi pri meni na postelji a zadnje noči jo "izstreli" in hodi k hčeri v drugo sobo, praska po njenem vzglavniku, mene sploh ne sliši in noče stopit v spalnico. Diha kot sredi najhujše vročine, panična, trese se. To traja kakšno uro, potem pa zaspi nazaj a nikakor več na moji postelji, čeravno vsak večer skoči k nogam in skupaj zaspiva. Kot bi se bala nečesa, kot bi jo nekaj zbudilo. Najprej sem pomislila na veter zunaj, a zgodilo se je tudi, ko ni bilo vetra. Pravijo, da imajo živali šesti čut. Sumim, da nekaj čuti a ne vem, kako naj se tega lotim. Živimo v novogradnji (stanovanjski blok), pred nami ni bilo drugih stanovalcev a v bližini pokopališča. Hvala za nasvet ali izkušnje.

Re: Pes se ponoči čudno vede

Pozdravljena,
glede kužka ne začutim, da bi bilo kaj povezano s pokopališčem. Živali lahko prevzamejo energijo lastnikov in se obnašajo kot lastniki in v tvojem primeru, začutim, da je nekaj na temu, da ti kuža poskuša pokazati določene stvari.
Začuti se tvoja potreba po partnerju (ne vem v kakšni si zvezi) in kot da se ti tisti čas odenkrat odpre pomanjkanje ljubezni, po drugi strani pa sovraštvo do partnerja (sedanji ali bivši). Lahko se vprašaš kaj se je pri tebi zgodilo takrat v življenju, ko se je to začelo dogajati pri kužku.
Pa poglej kaj si v resnici želiš.

Upam, da sem ti kaj pomagal in javi kako je.
Zoran

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Spoštovani,

hvala za vaš odgovor. Zelo sem bila presenečena nad napisanim in zelo možno drži. Pes zadnje noči spet normalno spi, si bom pa dala zapoznelo novoletno zaobljubo, da bom nekaj naredila na sebi. Morda mi končno uspe tudi dognati, kaj si želim ali drugače, sprejeti življenje kot je. Lep pozdrav in hvala!

masa30015 je napisal/a:

hvala za vaš odgovor. Zelo sem bila presenečena nad napisanim in zelo možno drži. Pes zadnje noči spet normalno spi, si bom pa dala zapoznelo novoletno zaobljubo, da bom nekaj naredila na sebi. Morda mi končno uspe tudi dognati, kaj si želim ali drugače, sprejeti življenje kot je. Lep pozdrav in hvala!

zapoznela novoletna zaobljuba še drži?

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788