Tema: Grlo

Pozdravljeni!

V zadnjih 7 mesecih sem veliko delala na sebi. Rezultati so opazni. Uspelo se mi je spremeniti in urediti precej stvari.
Z zdravjem nimam težav. Kadarkoli kdo okoli mene zboli,se sama ne nalezem ali pa se mi zgolj pojavijo bolečine v grlu,ki pa v nekaj dneh izginejo.
Delala sem tudi na tem,da si očistim čakre. Čistila sem grlno čakro.
Pred dnevi se mi je zgodilo,da so se znova pojavile bolečine v grlu,ki pa so tudi že minile. Sicer precej čudno,da so se pojavile v poletnem času,ponavadi so se pojavile pozimi.
Zanima me,ali je še kaj kar bi morala 'počistiti' v svojem življenju,pa sama tega ne opazim,nezaznam. Ne vem kje,na katerem področju še delam napake. Mi lahko kakorkoli pomagate?

lp
Lana Laura

Re: Grlo

lanalaura.koletnik je napisal/a:

V zadnjih 7 mesecih sem veliko delala na sebi. Rezultati so opazni. Uspelo se mi je spremeniti in urediti precej stvari.
Z zdravjem nimam težav. Kadarkoli kdo okoli mene zboli,se sama ne nalezem ali pa se mi zgolj pojavijo bolečine v grlu,ki pa v nekaj dneh izginejo.
Delala sem tudi na tem,da si očistim čakre. Čistila sem grlno čakro.
Pred dnevi se mi je zgodilo,da so se znova pojavile bolečine v grlu,ki pa so tudi že minile. Sicer precej čudno,da so se pojavile v poletnem času,ponavadi so se pojavile pozimi.
Zanima me,ali je še kaj kar bi morala 'počistiti' v svojem življenju,pa sama tega ne opazim,nezaznam. Ne vem kje,na katerem področju še delam napake. Mi lahko kakorkoli pomagate?

lp

Pozdravljena LanaLaura,
Težave z grlom niso samo radi virusov, temveč tudi radi tega, če kaj ne moremo ali se bojimo povedati svoje mnenje, stališče … ali če kaj obžalujemo, da smo nekoč rekli, pa bi bilo bolje, da smo bili tiho.
Grlo je nasplošno povezano z izražanjem, pa naj bo to govor, pogovor, petje, slikanje, risanje, pisanje … če nas je stran, imamo odpor, obžalovanje …
To so možne blokade, pa verjetno še kaj.
Poglej pri sebi ko se ti to dogodi, kaj se tisti trenutek dogaja pri tebi.

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788