1

Tema: Zanositev

Pozdravljeni,

odločila sem se, da vam pišem, ker se mi zdi, da potrebujem kakšen ˝konkreten˝odgovor za dogajanja v mojem življenju. Morda pa vpogled v moje biopolje pokaže kaj bolj specifičnega, vsaj za zadevo, ki me trenutno najbolj skrbi. Z boleznijo, ki se mi je vrnila sem nekako razčistila, saj mi je kljub veliko nevšečnostmi prinesla tudi nova spoznanja in nove preobrate v življenju. Ker so se stvari pričele obračati na bolje sva se s partnerjem končno odločila za naraščaj. Če sem se prej posebej spraševala ali je že čas za otroka, ne glede na mojo starost in statistike sem kmalu začutila, da je to to in kot bi se mi srce odprlo za novo želeno preizkušnjo. Vendar pa čas ni ravno na moji strani, morda sem malce nepotrpežljiva, toda tako kot čas teče, tako tudi raste moja skrb in na nek način razočaranje. Ne morem in ne morem zanosit, ginekologinja pravzaprav ni prepoznala izrazitih težav in naju je glede na starost napotila kar v kliniko za neplodnost, kjer naju čaka pregled, čez malo več kot tri mesece. Načeloma se poskušam ne vdajati strahu in se ne obremenjevati s tem, soočila sem se s tem, da je želja zrasla, da se je pojavila tako rekoč čez noč in da je postala tako močna da mi že ob pogledu na vse stvari, ki so povezane z nosečnostjo gre kar malo na jok. Poskušam se ne preveč obremenjevat, po drugi strani pa se sprašujem, kaj se vendarle spet dogaja pri meni ter ali gre res zgolj za novo preizkušnjo...nekje sem prebrala, da imamo toliko preizkušenj in tako velike kot jih lahko prenesemo a včasih se počutim, tako...saj ne vem kako bi opisala...v vsem kar se mi je do sedaj zgodilo sem sicer slej ko prej našla smisel, le tule morda potrebujem kakšen droben nasvet, da še naprej ohranim trezno glavo in da sprejmem čas, za katerega se mi zdi, da samo teče in mojo željo po otrocih samo odnaša in odnaša v ˝prihodnost˝. Hvala  smile

Re: Zanositev

Zdravo Levathana in dobrodošla na forumu.

Sledeči podatki bi ti pomagali pri odgovoru: koliko imaš let, kakšen odnos imata s partnerjem, koliko časa se trudita zanositi, kakšen je tudi odnos z lastno družino (mama, oče ...), življenjske razmere. Navsezadnje tudi zdravstveno stanje - omenjaš bolezen, prehrana, vitalnost, nivo stresa v službi. Vse to so nekateri dejavniki, ki poleg podzavestnih vzorcev prav tako lahko vplivajo na zanositev.

Od podzavestnih vzorcev pa sledeče:

Pri tebi se zazna podzavesten strah pred materinstvom, ki "paralizira" energijo, da bi stekla. Strah se nanaša na to, kako boš zmogla kot mama, kako bo življenje izgledalo. Poleg strahu se zaznata jeza nase in želja po kontroli procesa.

Te tri energije - strah, jeza in kontrola - zavirajo ljubezni, da bi stekla in da bi se lahko v energiji zares odprla za otroka. Zavestno si otroka želiš, v podzavesti pa še nisi pripravljena zares nanj. Kot da del tebe skrbi in razmišlja, kako bo življenje "potem". Ker si po eni strani že močno fokusirana na rezultat - zanositev - ustvarjaš v sebi energijo nepotrpežljivosti, ki ravno tako blokira naravno odpiranje za otroka.

Vse te energije so normalna stvar pri ženski in zanositvi - malce strahu, kako bo zgledalo življenje potem in malce nepotrpežljivosti, če se takoj ne "prime". Če pa se to nabira in akumulira, pa pride do zastoja. Zastoj se kaže v pretirani čustveni reakciji ob srečanju s stvarmi, vezanimi na nosečnost.

Jaz ti predlagam, da predihaš po zgornjem procesu na vrhu foruma strah, pričakovanja, jezo na sebe, ker še ni rezultata, nepotrpežljivost in druga čustva, ki ti pridejo na misel v zvezi z otrokom. Imaš podporo.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Pozdravljeni.

Zaradi tezav pri zanositvi sem bila na dveh terapijah karmicne diagnostike, kjer sem poleg drugega izvedela, da si podzavestno ne zelim otroka. Na tem smo tudi delali. Bi vas vprasala za vpogled v biopolje, ce je to prepricanje se prisotno? Kaj zraven se vidite?Trenutno se ukvarjam z identiteto zrtve, ki pa je zelo trdovratna, um se upira na vse nacine.
Hvala za odgovor in lp

enay je napisal/a:

Pozdravljeni.

Zaradi tezav pri zanositvi sem bila na dveh terapijah karmicne diagnostike, kjer sem poleg drugega izvedela, da si podzavestno ne zelim otroka. Na tem smo tudi delali. Bi vas vprasala za vpogled v biopolje, ce je to prepricanje se prisotno? Kaj zraven se vidite?Trenutno se ukvarjam z identiteto zrtve, ki pa je zelo trdovratna, um se upira na vse nacine.
Hvala za odgovor in lp

Pozdravljena,
ni toliko bistveno, če je še kaj ostalo od vzorca, ker dokler nebo energija usmerjena v to zakaj si dejansko želiš otroka, se bo lahko vračal. Ni dovolj samo želim si otroka, temveč razlog: kaj vse ti bo otrok prinesel, kaj vse ti bo dal, kaj ti njemu, kaj družina … to je tudi bistveno, da pogledaš.

Vzorce lahko tudi sama preveriš z mišičnim testom, ker telo ti točno pokaže kaj imaš v sebi. Poskusi sama narediti: stojiš in izgovoriš svoje ime in opazuj v katero smer vleče telo in nato izgovoriš drugo ime, ki ni tvoje. Važna je namera, da želiš preveriti prepričanje, najprej: moje ime je … nato zopet moje ime je (to ki ni tvoje) in v obeh primerih opazuješ kam gre telo. Enako potem lahko ponoviš z vzorcem: želim si otroka – in opazuj če je trditev pravilna ali ti vleče telo v drugo smer, kot ti je pri imenu, ki ni tvoje. (običajno gre telo naprej ali nazaj. (opozorilo: ne preverjaš: ne želim si otroka, temveč želim si otroka ...)

Enako lahko preveriš, jaz sem žrtev ali jaz sem mamina žrtev ali prevzela sem vlogo žrtve po svoji mami, očetu …

Verjetno ste na terapiji razreševali vzorec, da si ne želiš otroka ali ste počeli še kaj? Vzorec žrtve je tudi potrebno razrešiti skoraj pred drugimi vzorci, če bodo sploh še potem pomembni. A z dušico/ami otroka ste se kaj povezali?

Na pregledu pri zdravniku sta bila?

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Zdravo.

Najlepsa hvala za odgovor in pomoc. Na terapiji smo resevali vec vzorcev in situacij. Z dusico otroka sem se povezala in je prisla k meni. Kaj to pomeni? Pred tem sva ze bila v medicinskih postopkih, ki niso bili uspesni.

Hvala za odgovore in lp

enay je napisal/a:

Najlepsa hvala za odgovor in pomoc. Na terapiji smo resevali vec vzorcev in situacij. Z dusico otroka sem se povezala in je prisla k meni. Kaj to pomeni? Pred tem sva ze bila v medicinskih postopkih, ki niso bili uspesni.

Na pregledu sta bila oba in je vse ok pri obeh, če prav razumem?

Dušica je lahko pripravljena in čaka, da se starši pripravijo. Lahko rabiš samo en vzorec sprostiti ali se nekaj naučiti, narediti … (ali oba s partnerjem). Dušica ti tudi lahko pove, kaj vse je potrebno narediti in do kdaj bo čakala.

V današnjih časih je tudi pretirana sluz okrog maternice vzrok, da ne pride do zanositve, to lahko preveriš pri sebi že s tem, če si večkrat prehlajena. Moksa pomaga pri temu.

Za občutke žrtve je pa najprej potrebno očistiti odnose s starši.

Ja z obema je v glavnem vredu. Prehladov nimam pogosto. Na kaksen nacin poteka komunikacija z dusico, v meditaciji ali je lahko misel ali obcutek.

Hvala za odgovore in lp

8

enay je napisal/a:

Na kaksen nacin poteka komunikacija z dusico, v meditaciji ali je lahko misel ali obcutek.

Vse je ok, ko veš, da je zraven.