76

(56 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)

Tina je napisal/a:

Meni osebno stol popolnoma ustreza ... Prepričana pa sem, da nikogar ne bo motilo, če boš stala, plesala ali visela s stropa wink

Improvizacija (tako z vodniki kot z meditacijami ali čemurkoli sploh) je itak najboljši način, da najdeš svojo pot.

Malina že 2x sem tako improvizirala za svoj križ in danes je prvič bolje! Jupiiii! Včeraj sem bila sploh aktivna za moje zdravje in še nekoga drugega in tudi ta druga oseba se je danes bolje počutila. Morda pa res pali  wink  Tko, da če bo šlo tako naprej bom do meditacije že tko fit, da bom lohk sedela tud 3 ure  lol  Drugače jaz vedno meditiram leže in načeloma ne zaspim, samo na uro moram pazit, da ni zvečer ali po kosilu.

Malina, Valčika, Ninja, najlepša hvala vsem za vaše izkušnje  :srcek:  Sej me ni več tolk strah, če bi me bilo se sploh ne bi prijavila. Zdej sem že bolj firbčna  big_smile

Ja jaz tudi upam, da bom lahko odklopila pričakovanja...Morda bom pa kaj drugega izvedela in sploh ne direkt to, kar me zanima tongue  Bomo videli.

Ninja je napisal/a:

Živijo spelca,
o regresiji je bilo na strani že kar nekaj napisanega, ti pripenjam linke na obstoječo temo in blog:
http://www.pesem-duse.com/forum/viewtop … 79&p=2
http://pesemduse.blogspot.si/2012/03/17 … zivljenja/

Sicer pa brez skrbi glede regresije, je res čudovito pustolovsko doživetje. Odkar sem bila na regresiji pri Zoranu, je to postalo sestavni del mojega dela na sebi, ki je izredno zanimiv in drugačen, zabaven in poln presenečenj smile

Z veseljem ti odgovorim na vse, kar te skrbi ali zanima glede popotovanja v preteklost, tako da kar na plano z vprašanji wink

Ninja sej teorijo sem že vso prebrala  big_smile  Mene bolj zanima čisto osebno kako to zgleda...A je podobno kot meditacija? a si ti neposredno doživljala al kot 3. oseba...ker meni je to malo strašljivo, da bi npr. podoživela svojo smrt ali kaj podobenga sploh če je bila utopitev, ker mi je voda precej neprijeta. to me čisto nič en zanima  wink  Bolj me to matra, da ne bom poleg tega kar me zanima  videla oz. podoživela še  kaj travmatičnega. Čeprav baje ni tako, da podoživiš bolj ali manj tisto kar te zanima. A si ti šla z enim konkretnim vprašanjem oz namero v regresijo al čist tko? A greš v tisto življenje, kjer se je ta karmična povezanost zgodila? Tko, če lahko malo opišeš sam postopek in ugotovitve oz izkušnje (kar seveda ne posega v tvojo zasebnost). Hvala  smile

79

(56 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)

Joj, koliko vam dogaja v meditacijah! Jaz bi tud :-(  Zadnje čase se mi ful dogaja, da zaspim ali skoraj zaspim, ne vem  zgleda sem tolk utrujena. Jaz meditiram zdej ob glasbi in grem vedno na nek vrt, kjer se srečam s svojim varuhom. Zdi se mi, da mu je ime Khani, ampak ne vem, če ni to moj um prišepnil, ker je psu moje maserke tako ime big_smile  No zdej ko sem to zgoraj prebrala, mu bom jaz tudi rekla, da naj mi pove to na nek način. pa saj v bistvu niti ni važno, kako mu je ime. Če se mi vedno isti obraz prikaže je to verjento on ane?

Pa še eno malo bolj resno vprašanje. Imam resne težave s križem in dosedanje tarapije niso preveč uspešne. Bi si rada pomagala tudi tako pa ne vem kako. A si v meditaciji vizualiziram svetlobo na ta del telesa? Ali si naj dopovedujem, da sem zdrava in gibljiva in delam v mislih salte ali kaj takega? Zdej počnem malo vsega pa še vizualizirala sem, da mi je dal vodnik roke na križ in pošiljal energijo tja. Ne se mi smejat, malo improviziram, samo bi si res rada tudi tako pomagala, ker me če ne čaka operacija to pa jest res ne bi! Hvala! :srcek:

PS: maja pa tudi jaz pridem na meditacijo. Samo upam, da ne sedite na stolih, ker to ni šans zame 2 uri.  wink

Ali je kdo od vas že bil na regresiji? Kako to izgleda in če lahko malo poveste svoje izkušnje s tem...Se namreč odpravljam na regresijo, ker me nekaj muči pa me zanimajo vaše izkušnje ker mi je vse skupaj še vedno malo skeri  roll

81

(25 odgovorov, vpisanih v Vprašanja & nasveti (karmična diagnostika))

Kako pa je z aletgijami pri otrocih? Moj starejši sin ima namreč alergijo na sonce 3 leta od svojih 4 življenja, je pa res, da je bilo po bioresonanci in strogi dieti bolje. Letos so se pikice pojavile tudi pri mlajšem a brez srbenja in so hitro izginile. Tudi mene alergije letos zelo matrajo (seneni nahod) precej bolj kot prejšnja leta.
A lahko prosim kdo pogleda, če alergije pri mojih dveh niso kaj v zvezi z mano povezane in če lahko kaj jaz storim?

Hvala že vnaprej.

Ninja je napisal/a:

Mislim, da imamo vsi včasih probleme s tem tongue Možnosti je veliko; lahko naročiš Bogu, da dobivaš informacije na tebi razumljiv način. Jaz sem na začetku dvomila v informacije, ki sem jih dobivala preko besed (glasu) in nato naročila, da dobim informacijo preko slik in potem občutkov, ki jih v meni vzbudijo (temu sem veliko bolj zaupala). Predvsem se osvobodi pričakovanj in pusti, da gre meditacija svojo pot. Postavi se v kanal, tudi z vodniki se vselej poveži le preko kanala (preko čiste zavesti) in samo spremljaj, kaj se dogaja. Sčasom boš začela čutiti nianse v sporočilih, če nisi prepričana, pa še vedno lahko preveriš npr. z blinkanjem, lahko naročiš, da se ti sporočilo razkrije tekom dneva, v sanjah ipd. Prav tako lahko naročiš Bogu, da ti pokaže, kako se bolj odpreti za sporočila vodnikov in jih ločiti od svojih misli.
Pri sebi vidim, da mi včasih pač kakšna stvar ni jasna, zanjo potem smatram, da se mi bo že odkrila na drugačen način, ko bo čas ali če je pomembno zame. Prav tako če ne dobim odgovora na kakšno vprašanje. Morda moram nekaj drugega rešiti, da lahko dobim vpogled v situacijo ...
Glavno, da se s tem ne obremenjuješ preveč, meditiraš z ljubeznijo in ne prevelikimi pričakovanji do sebe in situacije, ker s pričakovanji že ustvarjamo predstave, te pa nam onemogočajo, da bi jasno zaznavali.  :prst:  :srcek:

Ninja grem probat  smile  Lepe praznike vsem! cool

Ninja je napisal/a:

Spelca, meni je super, kar nam je Zoran povedal na delavnicah. Delovanje uma si predstavljaj kot vožnjo od Ljubljane do Kopra. Med potjo vidiš veliko hiš, ampak se ne ustaviš pri vsaki in si je podrobno ogledaš. Enako je z našimi mislimi. Naj te ne prime panika in jeza, če se um na začetku ne more umiriti, prav tako se ne poglabljaj v misli in podobe, preprosto pusti, da pridejo in grejo, ne da bi jim namenjala posebo pozornost. Zavedaj pa se, da samo obupati ne smeš, ker le z vajo postanemo mojstri wink
Poleg tega je meni v veliko pomoč, da se pogovorim s svojim umom, vprašam ga, kaj ga zdej matra, česa se boji in se potem osvobodim vsega tega. Blizu mi je tudi, da na zadevo pogledaš takole: misli same po sebi nimajo moči, mi jim jih jo damo, ko začnemo vlagati energijo vanje, se poglabljati, razmišljati, razpredati, čustvovati. Če pa se ne ustavljamo ob nekih mislih, te same gredo stran wink

Ninja hvala! Sej zadnje čase mi kar gre. Me pa zanima kako veš, da v meditaciji dobivaš sporočila iz višjih ravni in ne od svojih misli? Meni se zdi, da jaz včasih kar usmerjam, npr, kaj reče moj vodnik ali kdo drug, kli ga srečam v meditacijah...

Malina je napisal/a:

V situaciji ego VS srce srce 'zmaga' oz. bolje rečeno prevaga. vsakič, garantirano. kot ti je rekel Zoran - pošlji ji informacijo skozi srce... pa počakaj  smile

Verjetno boš dosti spremenila, če boš naredila stvari, ki si jih omenila. Srečno  :prst:  :srcek:

Malina ful ti hvala  smile  :rose:

Ali se ji hočeš dokazat, ali želiš od nje potrditev ... verjetno oboje, če imata neko tekmovalnost.

ja neki je sigurno na tem.

Ker se ne postaviš kot kanal/prevodnik energije zanjo, ampak kot vir.

JA točno tako, samo da se še ne znam postaviti zgolj kot prevodnik. ampak bom delala na tem.

Neko agresijo imaš do nje, ki verjetno izhaja iz občutka neke krivice, drugače ne bi tako reagirala, a razumeš?

ja mam, pa sem čisto pozabila na to. in ko sem bila pri Zoranu in sem opuščala zamere sem nanjo čisto pozabila. bom šla čez proces še za njo.

kaj pa npr. vizualizacija tega, kako se pogovarjata in je ona hvaležna za to? Ali pa vizualizacija pogovora vnaprej, kjer ti samo poslušaš, pa potem rečeš, da boš malo razmislila, kako ji lahko pomagaš in se javiš drugič, ko se boš ti počutila suvereno?

Evo, super ideja. Vidiš takih zadev se jaz ne spomnem. tole je ful dober trik. :prst:  big_smile

Jaz sem tako začela z ljudmi, ki so me izčrpavali - sem zelo vljudno prekinila zaradi XY razloga in poklicala nazaj s konkretnim predlogom, ko sem se počutila situaciji kos. Nekaj časa je bila reakcija užaljena, komunikacija se je še poslabšala, potem so se pa navadili ... in niti ne poskušajo več, ampak so hvaležni za tisto, kar dobijo  wink (čeprav se nekateri bližnji kot so oče, mati...še včasih fintirajo in delajo zapuščene in boge, samo ne padem na to finto in stvar se hitro konča).

Super, hvala ti! smile

Zoran je napisal/a:
spelca13 je napisal/a:

A naj si pred pogovorom naredim linijo hare? BI to kaj pomagalo?

Špelca, preden zazvoni telefon si postavi linijo hare, ter če je potrebno še med pogovorom, ter usmeri pozornost na srce in pusti, da srce govori skozi tebe.

Zoran, to sem rabila. Hvala!  smile

spelca13 je napisal/a:

Ker ona pričakuje moj feedback in če ne drugega moram vklopiti možgane, da ji povem kar želi.

Ne ji ti povedati kar želi, temveč ji povej to kar rabi, to kar ti čutiš glede tega kar se pogovarjate.

Ne sej nisem mislila, da ji govorim, kar ona hoče slišat. Hotela sem povedati, da ji moram nekaj odgovorit, ker me je spraševala za konkretne ideje. Ne morem biti tiho in jo zgolj poslušati kot je predlagala Malina zgoraj, čeprav se mi zdi, da mogoče rabi samo, da jo poslušam al da se grem z njo brain storming, kaj pa vem. Ona rabi moj odziv, zato da ga povozi. Ja evo, točno to sem hotla povedat. In s tem mislim, da mi jemlje energijo, ker potem ko sem na hitro zaključila ker je bla gužva ji ful ni blo prav. Očitno ji še ni bilo dovolj  sad
Sej bom malo vadila z linijo hare pa bom videla, če je kaj bolje. itak če rabi od mene energijo in je ne bo več dobila se bo sama umaknila.

87

(6 odgovorov, vpisanih v Tehnična pomoč)

Ali mi lahko kdo prosim razloži, kako se uporabljajo POROČAJ, ODGOVORI IN HITRI CITAT? Ko hočem komu odgovorit med citati vedno nekaj zabluzim  tongue

Hvala in lp

88

(46 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)

Zoran je napisal/a:
spelca13 je napisal/a:

pa še tukaj eno vprašanje, če se da, ker je tema neaktivna...

Prejšnji teden sem opravila prvo čiščenje jeter. Razen jutranje kave z malo mleka, sem se vsega točno držala. Stara sem čez 30 let in do sedaj nisem jedla ravno vzorno zato sem pričakovala, hm kako naj rečem; težave big_smile  Ampak je šlo vse skozi popolnoma brez problemov. NObene slabosti, utrujenosti, ampak tudi zelenih kristalčkov nisem videla tako da sedaj ne vem ali sem naredila kaj narobe, ali pa le nimam tako zapacanih jeter  smile Tudi utrujena nisem bila morda malo naslednji dan, je pa res, da sem uporabila 30g grenke soli saj naj bi bilo to zadosti za prvič. Ali je bilo to morda premalo?

Kakšne izkušnje imate vi?Ali so bili prav res zeleni kristalčki? Kako veš, kdaj je bilo čiščenje učinkovito? jaz ga nameravam ponoviti čez 14 dni, potem pa za eno leto ne bi več. Vseeno to ni ravno žurka big_smile

Lep dan!

Pozdravljena spelca dobro došla na forumu.

Če se ne pojavijo zeleni kristalčki/pesek  je razlog , da so bolj potisnjeni v notranjost jeter. Vsako naslednje čiščenje se jetra bolj čistijo v globino.

Dobro je, da uporabiš malo več grenke soli če ni bilo kristalčkov (30g minimum, priporočeno je do 50g)mogoče 40g. Lahko pa je tudi premalo olja ali pa olje ni dovolj mastno.

Moje prvo čiščenje je bilo enako brez kristalčkov, vendar sem bil utrujen, drugo je bilo polno zelenega peska in tudi utrujenost par ur, tretje so bili pa že kristalčki okrog 5 mm in tudi nekaj večjih, vendar ni bilo utrujenosti.

Uspešno je takrat, ko se počutiš bolje, lažje, sproščeno, imaš več energije, ni jeze,…

Še nekaj. Včeraj sem opravila drugo čiščenje jeter in sem naredila kto si rekel 50g soli itd. Tokrat pa so bili zeleni kristalčki samo jih ni bilo veliko. mi je bil pa tokrat okus olja in grenivke precej ogaben in mi je šlo akr na bruhanje. tako da jaz tretjega čiščenja ne bi naredila sedaj. A bi bilo to zelo narobe v  smislu, da potem nisem naredila nič, če nisem "šla do zelenih kamnov?"
Pa še to...Zgoraj piše, da spiješ četrtih 2 dcl grenke soli ob 8h zjutraj, ČE PREJ ŠE NISI DOBIL DRISKE. Jaz jo vedno dobim okoli 5h zjutraj, zdje pa ne vem, ali je vseeno treba spiti še to rundo ob 8h? Do sedaj sem jo, za vsak primer...

Hvala za odgovore in lp.

Malina je napisal/a:

Možno je, da oseba ne potrebuje nasveta, ampak želi samo pozornost, uho za posluh. Možno je, da si rabi samo napumpat ego.

Ja to čist verjamem, in meni sploh ni problem poslušat. NIkoli mi ni bil in nikoli mi ne bo. Ampak pri večini ljudi s katerimi imam stika, to niprobem, 2 osebi pa me pri tem popolnoma izčrpata. In pri eno se to prepoznala in sem se umaknila.

Bolj pomembno: zakaj tebe to moti? Kaj pričakuješ od nje? Hvaležnost? Da upošteva tvoje nasvete?

Točno tako! Zakaj mene moti, pa ne moti izčrpava! Ne morme bit jaz po enem pogovoru totalno energetsko sesuta. Ne bom tega pustila in pika. Nihče ni tega vreden, mojo energijo dam samo mojim otrokom in nikomur drugem! ja mogoče bi res lahko rekla kdaj hvala, če upošteva nasvete ali ne mi je vseeno. Ampak saj je veliko takih, ki ne rečejo hvala pa se ne sekiram in sem kvečjemu malo žalostna ne pa totalno izčrpana! A veš kaj mislim?

Možno je, da želi tekmovat, ampak če ti ne želiš tekmovat oz. ti je vseeno, te to ne bi smelo motit. Vsekakor ne rabiš nikomur dajati ničesar na račun svoje izčrpanosti.
Ker verjetno te ne bi izčrpalo, če ne bi imela točno določenih idej in pričakovanj, kako bi ta oseba morala reagirat na tvoj input, ampak bi pustila, da pove svoje in bi šlo mimo. Tudi če daš nasvet, je dobro najprej preverit, če ga sploh želi. Če ga pa daš, pa daj ... iz srca - ampak potem ga spusti. Ne navezuj se na rezultat in ne pričakuj, da ljudje nujno tudi upoštevajo, kar govoriš. Potem te ne bo več izčrpalo in verjetno tudi ne obremenjevalo ali motilo. Črpa te najverjetneje, ker se ti navežeš na idejo, kako bi moralo bit ... drugače te ne bi iritiralo več kot to, da si darovala 10 min svojega časa nekomu, ki ga imaš rada. Kar pa potem sploh ni več iritacija, ampak v najslabšem primeru ... darilo  smile

Malina z svem se strinjam s tabo, ampak ravno to me moti, ker ne vidim smisla. Tudi kdo drug morda želi tekmovati z mano, tudi kdo drug morda ni hvaležen in si na meni pumpa ego, ampak kot sem rekla...NIhče drug me ne izčrpa! Torej kaj naj naredim da me ne bo izčrpavala? A naj si pred pogovorom naredim linijo hare? BI to kaj pomagalo? Ker ona pričakuje moj feedback in če ne drugega moram vklopiti možgane, da ji povem kar želi...BOm pa poskusila tudi s tem, da bom malo vizualizirala recimo kako se midve pogovarjava ins em jaz zraven polna energije. Če bo kaj palilo.

Tvoja spodnja izkušnja pa...Grozljivo.  yikes  Vsa čast, da si uspela to sama rešit.  :srcek:  :rose:

A lahko prosim za pomoč tukaj. Gre za podobne zadeve o čemer ste tukaj govorili, ne pa čisto.

Zanima me, kako je možno da si po 10 minutnem telefonskem pogovoru z nekom čisto ziritiran in do konca izmozgan?! pa sploh ne gre za kreganje!

Urška je napisal/a:

Jaz delam linijo hare po zoranovi meditaciji, samo kje je tulaj še prostor za nekaj predelovati? Jaz se namreč popolnoma osredotočim na dihanje in vizualitziram gibanje diha gor in dol in to je to...ne morem dveh stvari na enkrat vizualizirat..

.
Ko enkrat vzpostaviš ta občutek, da se giba dih gor in dol in si postaviš linijo hare, potem samo prepustiš in zaupaš, da si "pognala motor" ki sam od sebe sedaj teče, ni potrebe, da se še razumsko osredotočaš, ko postaviš linijo hare. Ko možgani niso več osredotočeni na občutek, imajo sedaj dovolj prostora in mesta, da se ukvarjajo z želeno stvarjo - predelovanjem vzorca ali vizualiziranjem druge stvari ...

Postavitev linije hare bom primerjala s pipo iz vode. Če želiš, da voda priteče iz pipe, moraš odpreti pipo, za kar potrebuješ možgane in pozornost. Ko enkrat odpreš pipo, voda samodejno teče iz nje in možgani se več ne koncentrirajo na to ali voda teče ali ne, temveč se osredotočijo na naslednje opravilo, povezano s tekočo vodo - ali natočiš kozarec, pomiješ posodo ... pri tem nimaš potrebe, da se razumsko osredotočaš na to ali voda teče, tudi se ne sprašuješ ali bo brez tvojega osredotočanja na vodo le-ta prenehala teči ... zaupaš brezpogojno, da teče in ta čas napraviš druge stvari ... razumeš?  smile
Voda je v tem primeru linija hare, pomivanje posode pa čiščenje vzorca.

in kako veš, da si v stanju ravnovesja?

V stanju ravnovesja si, ko občutiš v sebi mir in spokojnost - občutek, da si na pravem mestu ob pravem času in da je vse tako, kot mora biti.

res en razumem, kako predihuješ vzorec

Vzorec predihuješ tako, da si ga v mislih predstavljaš in hkrati zavestno dihaš v njega in izdihuješ iz njega.

Kako tudi veš, da je nekaj steklo?

Ko je nekaj steklo, veš tako, da tega ne čutiš v sebi več. Ni več napetosti v tvoji notranjosti, tesnobnega občutka ali nečesa, kar te je prej težilo..

Urška ful ti hvala. Ravno to mi ni bilo jasno. nisem vedela da je linija hare le kanal. Kakšen blazen mir in spokojnost pa jaz že dolgo nisem čutila.  Ma zadnji dve meditaciji sta bili kr neki. Sploh se ne mroem skoncentrirat, um mi skos neki not skače. A je kej takega v zraku al kaj?  big_smile  Moram res poskusiti tako kot si rekla. smile  :rose:

Ninja je napisal/a:

Spelca, meditacija je namenjena temu, da se postaviš v kanal. Ko si enkrat v kanalu lažje zaznaš težave, hkrati pa se približaš theta ali delta stanju zavesti, v katerem sta tvoja zavest in podzavest povezani, vse odločitve, ki jih takrat sprejmeš, vzorci, ki jih spustiš, pa imajo tako rekoč takojšen učinek.
Kanal ti torej pomaga, da se povežeš s sabo, da ti pogoje, da na težave pogledaš z božanske perspektive. Ko si enkrat v tem stanju, pa na lahek način spustiš iz sebe omejujoče vzorce in integriraš pozitivne občutke. Poskusi, prepusti se tem občutjem, brez pričakovanj in predstav o tem, kako naj bi bilo. Pejdi skozi Zoranovo vodeno meditacijo, nato pa se odloči, da neko zadevo razrešiš, spustiš kakšno negativno čustvo ipd., zraven ne pozabi dihati. Osebno ob reševanju čutim pretok energije po vsem telesu, kot da teče skozi mene in odplavlja težavo iz telesa. Lahko pa da boš zaznavala čisto drugače, noben način ni boljši od drugega, zato odkrij svojega, tako da poskusiš smile Srečno  :srcek:  :rose:

Ninja hvala, zelo razumljivo, mi je že bolj jasno. smile  :rose:

Urška je napisal/a:

predlagam, da ga poskusiš razrešiti s predihavanjem v meditaciji. Če še nisi meditirala, ti je lahko v pomoč posnetek z Zoranovo meditacijo (najdeš ga tukaj: http://pesem-duse.com/linija-hare,31.html); ko boš v stanju ravnovesja, predihuješ vzorec toliko časa, da boš začutila, da se nekaj dogaja znotraj tebe in da je nekaj "steklo". .

urška, oprostita ker se mešam zraven, samo a lahko to malo bolj razložiš prosim. Jaz delam linijo hare po zoranovi meditaciji, samo kje je tulaj še prostor za nekaj predelovati? Jaz se namreč popolnoma osredotočim na dihanje in vizualitziram gibanje diha gor in dol in to je to...ne morem dveh stvari na enkrat vizualizirat...res en razumem, kako predihuješ vzorec in kako veš, da si v stanju ravnovesja? Kako tudi veš, da je nekaj steklo?

Hvala za pojasnila!

Aca je napisal/a:

ups, težava s piškotki, ni šlo celo sporočilo skoz

Aca, daj napiši kaj več, me ful zanima. Si edina, ki jo"poznam", ki se ji še to dogaja... smile

Enostavno jo pokličeš, da ti pomaga pri stvareh, ki jih hočeš zvedeti, razjasniti ali razrešiti. Se zahvališ za pomoč in navodila.

Jaz sem jo včeraj klicala, pa mislim, da je prišla, ampak pol pa nič...komunikacija ni stekla  sad

Zanima me, če ima še kdo izkušnje s svetlobnimi krogi? Meni se je eden prvič pojavil na sliki praznovanja r.d. junija, 2010, potem pa lani oktobra 2011, zopet praznovanje r.d. No na teh slikah je krogov, ma nešteto. Vmes sem se začela zanimati za to temo in so mnenja zelo različna. nekateri pravijo, da to ni nič, drugi, da so le skupki energij, no, Diane Cooper, pa jih v svoji knjigi Svetlobni krogi v nulo obdela. In naj bi bili elementali, angeli, angeli z dušo umrlega,...Skratka različno. Da naj bi nam pred časom angeli obljubili, da jih bomo lahko videli in z razvojem digitalne fotografije naj bi bilo to mogoče. Pojavljanje le teh je predvsem odvisno od tistega, ki slika. Pa baje zelo radi pridejo na razne zabave, praznovanja, skratka tja, kjer je dobro vzdušje in višji nivo energije  big_smile

97

(94 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)

Urška je napisal/a:
spelca13 je napisal/a:

Sem si dala kar v priljubljene tele tvoje recepte.

wink  :rose:  Če boš katerega sprobala, pa javi, kako se ti je zdel. smile

Smoothije delam z blenderjem, za mikser pa ne vem, kako je; če zmiksa v sok (brez grudic), potem je ok. Lahko sprobaš z miskerjem in javiš, kako je šlo.  :prst:

Zmenjeno!  wink

98

(15 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)

Se pravi: nič kvašenega- kruh npr. le drobljenec/stiskanec ali nekvašen.

Meni je pa nekvašen kruh tolk dober. Sem ga mogla lansko leto zaradi tamalega delat, k je bil tudi na anti candidi dieti (no predstavljajte si to pri 3 letniku). Zdej ga pa ful pogosto pečem, k nam je vsem dober. Pa baje še manj redi  cool

99

(94 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)

Urška je napisal/a:

Tale smuti vsak dan zjutraj na tešče pijemo in je enostavno super. smile Dejansko telo preveva občutek, nahranjenosti in zadovoljstva.  :prst:  smile

Zeleni smoothie

http://receptizaduso.blogspot.com/2012/ … othie.html

Sem si dala kar v priljubljene tele tvoje recepte. :prst:

Samo eno vpr. A ti smoothije delaš prav z blenderjem? Ker zadnjič mi je ena rekla, da se jih da tudi z navadnim mikserjem na 600 vatov.

Urška je napisal/a:
spelca13 je napisal/a:

Je pripeljal tiste živali, ki jih jemo in sem vsako pobožala in se ji zahvalila in niso bile nič hude, so izgledale prav zadovoljne

In potem praviš ... da ne veš, če znaš ...  :srcek:  big_smile

smile  Ma neki čaram, samo se mi zdi, da mi res vedno bolj ratuje. Včeraj sem nekaj maštala ins em začela kr jokat. Tko mislim, čustva so prav taprava ...

spelca13 je napisal/a:

edino piščanci, madonca sem jih skos videla pod tistimi lučmi v farmah (še zdej mi ne gre iz glave). Je res, da ravno piščancev največ pojemo, mogoče je kaj na tem

Če jih največ pojeste, je dobro, da jim posvetiš dodatno pozornost. In predlagam res, da kupujete na kmetijah, kjer je bio reja ali vsaj bio piščance na tržnici. Če si videla farme v meditaciji, potem se verjetno zavedaš, kaj dobivaš na krožniku, razen mesa. Kot sem že omenila, če se začnemo ukvarjati z energijami, potem avtomatsko sprejemamo odgovornost za sebe in svet okrog nas.

Ja sej bom, mi jih je zadnjič soseda ponujala, samo mam ful majhno skrinjo. no, bom že.

spelca13 je napisal/a:

samo ne vem, ko rečeš postavi nekaj v to linijo, kaj s tem misliš?

Jaz to počnem tako, da pokličem energijsko telo osebe ali živali in na energijski ravni ojačam pretok božansko-zemeljsko oziroma postavim linijo hare. Marjan Ogorevc omenja tudi merkavo, da se postavi ... vse to je podobno. Če pa pri sebi čutiš, da ti tvoje delovanje deluje (no, če so bile živalce srečne smile ), potem se drži svojega načina.

spelca13 je napisal/a:

Ma sej vem, da bi mogla na vašo delavnico, samo ne morem še manjkati doma toliko w.e. pa tudi nisem še pripravljena.

Ko boš pripravljena, boš čutila.  :rose: Je pa res, da nas kdaj zna strah pred spremembami ovirati pred tem, da dejansko kaj napravimo.

ma mam mal odpor pred tem skupinskimi zadevami. Enkrat sem bila na skupinski meditaciji (ko sploh še nisem vedla, kaj je to meditacija in sem si pol tm skor žvižgala hmm  nekaj časa pa sem hodila na eno delavnico/telovadbo en tak miks. Pol smo se pa mogli neki objemat, pa si dajat roko na srce pa se masirat pa to meni ni. No, sej baje pri vas ni tako ;-)