1

Tema: odnos mama hčerka

dober večer

imam hčerko s katero sva se zaradi več okoliščin oddaljili, saj  sem se konec njene srednje šole odselila, potem zbolela, in nisem bila dostopna kot bi morala biti. upala sem, da je hčerki z očetom dobro, vendar ni bilo tako in se je razšla še z njim.

bile sva pri astrologu in imava praktično identični natalni karti, iz katerih je jasno vidna karma prednikov. zanima me, kakšne energije so  med nama in kaj lahko pri tem naredim jaz.

hvala in lahko noč

sikstina

Re: odnos mama hčerka

Sikstina je napisal/a:

imam hčerko s katero sva se zaradi več okoliščin oddaljili, saj  sem se konec njene srednje šole odselila, potem zbolela, in nisem bila dostopna kot bi morala biti. upala sem, da je hčerki z očetom dobro, vendar ni bilo tako in se je razšla še z njim.

bile sva pri astrologu in imava praktično identični natalni karti, iz katerih je jasno vidna karma prednikov. zanima me, kakšne energije so  med nama in kaj lahko pri tem naredim jaz.

Sikstina, koliko zasledim pri vaju gre za energijo nerazumevanja, ki jo nosita s sabo. Koliko začutim, je da je čas, da se naravnata na energijo razumevanja.
Odloči se (v meditaciji...), da se vse kar ni v skladu z vama razreši (opazuj misli, občutke... in to kar dobiš kar ni vredu spremeni) in nato da se razumeta. Da ti razumeš njo in ona tebe.

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788