1

Tema: Aktivne teme

Je kakšna možnost, da bi pod zavihkom "Aktivne teme" zadnje napisano ostalo kakšne tri dni namesto en dan (vsaj zdi se mi, da je zdaj samo en dan)? Se pravi, da bi bile tam objavljene teme, ki so bile posodobljene v zadnjih nekaj več kot enem dnevu. Hitro namreč zbeži mimo...

Re: Aktivne teme

Živjo Andreja,

pisala sem administratorju in bomo videli, kaj se da napraviti.   :prst:

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Urejeno...sedaj kaže teme za zadnje tri dni

super, hvala  :prst:  :rose:

Oddajanje postov malo heca. Vsakič mi najprej objavi le polovico odgovora, sploh če je malo daljši. Potem moram klikniti urejanje in ponovno napisati oz. prilepiti manjkajoče besedilo (ga na srečo prej kopiram). Potem (v drugem poskusu) je pa ok.

Pa hitri citat ne glede na označen tekst še vedno pomeni kar cel post.

Andreja je napisal/a:

Oddajanje postov malo heca. Vsakič mi najprej objavi le polovico odgovora, sploh če je malo daljši. Potem moram klikniti urejanje in ponovno napisati oz. prilepiti manjkajoče besedilo (ga na srečo prej kopiram). Potem (v drugem poskusu) je pa ok.

Pa hitri citat ne glede na označen tekst še vedno pomeni kar cel post.

Andreja, mislim, da bi morala reči računalničarju, da ti uredi Cookies v nastavitvah na tvojem računalniku.
Ker je drugače tukaj vse ok, je pa včasih tudi meni to nagajalo, se pa na to ne spoznam kaj je potrebno točno narediti.

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Andreja je napisal/a:

Oddajanje postov malo heca. Vsakič mi najprej objavi le polovico odgovora, sploh če je malo daljši.

Opažam, da se to tudi drugim dogaja.... Vsaj dva taka posta sta že bila, odkar sem tole napisala.

Živjo Andreja, hvala za opozorilo, bilo je posredovano administratorju.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com