1

Tema: Mali oglasi (iščem, ponujam, menjam, prodam)

Ta tema je odprta z namenom, da lahko v njej podarimo vse tisto, kar mislimo, da bi druge forumovce/ke zanimalo, menjamo ali objavimo, da iščemo kakšno stvar; nikoli se ne ve, mogoče pa komu taista želena stvar leži že leta v predalu. smile

Pobrskajte, pomislite in preglejte mal svoja "premoženja", sigurno kje obstaja kakšna stvar, katera vam ni vredna več toliko in jo želite oddati, mogoče pa jo ravno drugi išče.

Administratorstvo foruma opozarja, da se lahko v malih oglasih objavljajo zgolj osebne reči, ki bi jih želeli imeti, menjati oz. prodati za simbolično ceno.
- Prepovedano je objavljanje komercialnih vsebin ali storitev, vsebin ali storitev, ki niso v skladu s politiko foruma, ki je povezana s temami kot so: duhovnost, osebna rast, ekologija, zdravo življenje, umetnost in podobno.
- V malih oglasih je prepovedana je vsakršna oglaševalska dejavnost.

Administorstvo foruma si pridržuje pravico izbrisati del objavljenega posta ali celoten post brez predhodnega opozorila, za katere smatra, da se ne držijo teh pravil in pravil foruma. V kolikor se uporabnik ne drži pravil, ga lahko administratorstvo brez opozorila blokira ali izbriše iz sitema.

Hvala in upamo, da boste dobili ali oddali, kar želite. smile

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Mali oglasi (iščem, ponujam, menjam, prodam)

Podarjam na pol porabljen Mesquite v prahu oz. ga zamenjam za kakšno domačo malenkostno dobroto. smile Podarjam ga zato, ker se silim z njegovim okusom, enostavno mi ne gre. Prinesem ga lahko na katero od avgustovskih meditacij (Lj, Mb ali Br).

urskakorun.com

Ravno v začetku tega tedna sem razmišljala, ali je na tem forumu kakšna taka tema smile , da bi lahko oddala (slučajno tudi jaz) nekaj svoje superhrane, ki mi ne gre in bi jo bilo škoda vreči stran ...   

Podarim delno porabljeno bio maco v prahu in bio camu camu v prahu. Mace manjka v vrečki par žličk, camu camu-ja pa mislim da niti ena zvrhana ne.

Ali morda ve kdo, kje bi se dalo kupiti leseno kocko oz. kvader za jogo?

urskakorun.com

Mislim, da bi tole skoraj sigurno dobila v spletni trgovini mimovrste, pod prosti čas oz. joga. Ne vem pa točno v kakšnem materialu, ker vem da poleg lesenih obstajajo tudi kocke iz trše pene itd... Mogoče bi pa lahko povprašala v joga studijih, kjer sami uporabljajo take kocke, da te napotijo naprej ali celo sami prodajo kak kos. Vem, konkretno za lesene kocke oz kvadre, da jih uporabljajo v City joga v Šiški.

Hvala Lexi, sem našla še eno varianto, naročila sem jo kar pri svoji vaditeljici joge.  smile

urskakorun.com

Pozdravljeni, menjam čistilec Karcher. Je malo rabljen, skoraj kot nov, kupljen marca. Zamenjam za športno uro ali mobilni telefon. Več informacij na adam.kranjc76@gmail.com