Preskoči na vsebino foruma

Pesem Duše

Bodi to, kar hočeš biti.

Niste prijavljeni. Prijavite se ali se registrirajte.


Pošlji odgovor

Pesem Duše » Tehnična pomoč » Kako citirati? » Pošlji odgovor

Pošlji odgovor

Napišite in pošljite novi odgovor

Lahko uporabite: BBCode Slike Smeškoti

Vsta polja označena %s morajo biti izpolnjena preden je obrazec lahko odposlan.

Zahtevane informacije za goste


Zahtevani podatek

Pregled teme (novejše najprej)

21

francik je napisal/a:

Zdajle sem poskusil prenest svoj tekst-vprašanje,izpisal se mi je pa tvoj odgovor.To se mi dogaja.  ???

20

Zdajle sem poskusil prenest svoj tekst-vprašanje,izpisal se mi je pa tvoj odgovor.To se mi dogaja.  ???

19

Levo tipko na miški stisneš, držiš in se premikaš po tekstu, ki ga želiš citirati (tekst potemni), spustiš tipko na miški in stisneš hitri citat v desnem kotu.
Takrat bi se ti moral prenesti tekst, ki si ga označil.
Če greš pa preko smeškota, se pa zna označiti cel tekst - takrat pa potem izbrišeš tisto kar nočeš da je citirano.
Si mislil kaj od tega?
smile

18

Karkoli hočem "hitro citirat",mi vedno "prime"samo zadnji napisan post.
Kakšna ideja?

17

Danes mi nagaja hitri citat,v smislu,da označim citat,izpiše mi pa nekaj drugega.
Prosim za pomoč kogarkoli,ki obvlada te zadeve.Hvala.

16

Matevž, če označim preko smajlija smile  mi citira vse, ne pa samo označen tekst!
lp

15

matevz je napisal/a:

Neo: IE7 je kot sir, ima polno varnostnih lukenj, zato ti predlagam da ga nadgradis na verzijo 8. Sem skoraj preprican, da ti bo to resilo tezavo.

Sem instaliral IE8. Enako. Ja potrebno spet malo naprej, pa malo nazaj..........

lp

14

Neo: IE7 je kot sir, ima polno varnostnih lukenj, zato ti predlagam da ga nadgradis na verzijo 8. Sem skoraj preprican, da ti bo to resilo tezavo.

Ostali: Pri vec plastnem citiranju, kjer citirate ze citate se zna ta obcasno podret.

13

matevz je napisal/a:

Ne razumem v čem točno je problem?

Sem probal citirat, torej označil tekst in kliknil na "Hitri citat" in mi deluje pravilno. Dej napišite tisti, ki vam ne deluje, kateri brskalnik imate

Exploree 7. označil sem samo : "Dej napišite tisti, ki vam ne deluje, kateri brskalnik imate"  izpisalo pa je celo besedilo.

lp

12

Meni VEDNO citira celo besedilo in ne le označenega dela, imam pa brskalnik Internet Explorer 8.  hmm

11

Meni pa citira vse, če je kak smajli med citiranjem?
Imajo kaj te rumene kroglice s tem?

10

Tudi meni gre sedaj citiranje OK. Prej pa mi je vedno citiralo cel post, tudi ko sem označila samo en stavek. Iskalnik imam pa skoz Mozillo Firefox.

9

Če zdaj citiram še enkrat, pa se včasih zgodi, da mi citira celotno besedilo, še z drugim citatom vred. (zdaj se mi ni)

8

Urška je napisal/a:

Opazila pa sem, da se to naredi, če citiram post, ki predhodno citira drugega.

Zdaj sem citirala sebe in gre okej.

7

Meni se je ravnokar ta težava napravila. Opazila pa sem, da se to naredi, če citiram post, ki predhodno citira drugega.

Pesem Duše » Tehnična pomoč » Kako citirati? » Pošlji odgovor



Currently installed 3 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.