51

Re: Izkušnje iz meditacij

Glavni namen meditacij pa je, da se družimo, poglobimo v sebi stik z najvišjo zavestjo, spoznamo svojo notranjost in vzpostavimo ravnovesje, odplahnemo negativnosti in škodljive vzorce in z močjo skupine ustvarimo večji premik v boljše življenje.

Vabljeni ste vsi, ki vas zanimajo take dejavnosti - izkušnje z delavnic ali z meditacij niso pomembne, saj se meditacija odvijala v sorazmerju s stopnjo zavesti zbrane družbe. Zaželeno je, da ste v sebi pripravljeni napraviti premik na boljše, se po potrebi osvoboditi negativnosti, aktivirati sposobnosti in vzeti odgovornost za življenje v svoje roke.


Prijave obvezne na: pesem.duse@gmail.com, 070-824-799

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Re: Izkušnje iz meditacij

Hvala vama za včerajšno meditacijo v Mariboru. Bilo je fenomenalno in čutila se je močna energija. Naboj v vsaki celici....  smile  :prst:

Re: Izkušnje iz meditacij

Tudi meni je bilo zelo prijetno.
Sem opazila, da je objavljen urnik še za prihodnje mesece. Super. Se vidimo.

Re: Izkušnje iz meditacij

Sem vesela, da vam je bilo všeč.  smile  :rose: Se vidimo v juniju.

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

55

Re: Izkušnje iz meditacij

Zoran, hvala ti za mesečne meditacije. Vsak mesec je nekaj novega. Nobena meditacija ni enaka drugi. Vsakič je nova tema, novo čišenje, nova spoznanja. Uvod s šamanskim bobnom je ekraten. Vsakič znova se razbijajo blokade v telesu v skladu z namenom teme delavnice in nov zvok, čisto drugačen npr.od prejšnje te prevzema, če se mu le prepustiš. Se sprašujem, koliko različnih interpretecij zvoka lahko sploh sproducira en boben, pa mu ne vidim konca, ker me vedno preseneti. Zahvaljujem se ti, ker nam pomagaš v naši rasti in prečiščevanju, ter pripravljanju telesa na novo frekvenco zemlje. Hvala ti, ker si moj učitelj in mi odpiraš oči, da lahko gledam iz višje perspektive in mi daješ vzgled kako ostati objetiven in pustiti vsakemu svojo pot, v skladu z njegovo stopnjo razvoja. Dolgo sem rabila, da sem to dojela, no pa še vedno me včasih zanese, v dobri veri, ker želim vsem dobro:)). Še enkrat hvala ti ker si, tukaj in zdaj.

Re: Izkušnje iz meditacij

Zelo lepo napisano  :srcek:

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

57

Re: Izkušnje iz meditacij

luna je napisal/a:

Zoran, hvala ti za mesečne meditacije. Vsak mesec je nekaj novega. Nobena meditacija ni enaka drugi. Vsakič je nova tema, novo čišenje, nova spoznanja. Uvod s šamanskim bobnom je ekraten. Vsakič znova se razbijajo blokade v telesu v skladu z namenom teme delavnice in nov zvok, čisto drugačen npr.od prejšnje te prevzema, če se mu le prepustiš. Se sprašujem, koliko različnih interpretecij zvoka lahko sploh sproducira en boben, pa mu ne vidim konca, ker me vedno preseneti. Zahvaljujem se ti, ker nam pomagaš v naši rasti in prečiščevanju, ter pripravljanju telesa na novo frekvenco zemlje. Hvala ti, ker si moj učitelj in mi odpiraš oči, da lahko gledam iz višje perspektive in mi daješ vzgled kako ostati objetiven in pustiti vsakemu svojo pot, v skladu z njegovo stopnjo razvoja. Dolgo sem rabila, da sem to dojela, no pa še vedno me včasih zanese, v dobri veri, ker želim vsem dobro:)). Še enkrat hvala ti ker si, tukaj in zdaj.

Hvala luna me veseli, da lahko pomagam in izboljšam kvaliteto življenja smile
Boben pa tudi mene vsakič na novo ugodno preseneti :prst:

smile

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788