Vau, odlično branje! :prst:
26 08.04.2014 14:41:38
Re: Psihološka Astrologija (38 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
27 07.04.2014 16:25:18
Tema: Alkohol (4 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Pozdrav vsem,
zanima me, kako dojemate alkohol, ta sestavni del človeškega življenja, ta metabolit, ta proizvod narave, včasih destilat... skratka snov ki nas prežema kot del narave in modificiran del.
Ga dojemate:
kakor substanco, ki pač obstaja?
kakor zdravilo?
kakor breme in tegobo?
kakor...(vstavi poljubno misel)?
Moj vidik je:
- da se alkohol tudi na veliko zlorablja in to ga meče v slabo luč, ker lahko v človeku prebudi nepredelana čustva, ki na dan izbruhnejo, namesto da bi se predelala potrpežljivo in z obzirom
- da je potrebno veliko samokontrole, da iz -bremena- naredimo -zdravilo-
- da je bilo moje enkratno rahlo predoziranje dovolj, da iz mene naredi previdnega uživalca
Alkohol (do rožic
) kdaj pa kdaj, ko pač rabim, mi pomeni -gumb za resetiranje uma- in vzpostavitev ravnovesja.
Priznam si, sem fizično bitje in včasih potrebujem fizično prizemljitev, fizični -reset-, ki me spravi nazaj v mojo vlogo.
Ampak še enkrat: z veliko mero samokontrole.
LP ![]()
28 02.04.2014 19:08:43
Re: Linija hare – axis mundi (11 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Pozdravljeni,
sem nov na forumu in počasi raziskujem ta zanimivi svet energij.
Navdušen sem bil nad predavanjem g. Marjana Ogorevca v Ljubljani in Sevnici in bi postopoma želel zvedeti več.
Tako me zanima če je društvo Pesem duše izdalo kakšen CD and DVD vodene meditacije in kje bi se ga dalo naročiti.
Včasih probam meditirati sam in zaspim, ko se sprostim, ha
LP