Pozdravljena Urška in Zoran,
že dolgo časa spremljam vaš forum in se spravljam nekaj napisati, vendar sem mislila, da bo nekaj povsem drugega kot to, o čemer bom sedaj pisala . Zatresla so se mi tla pod nogami in sama ne vem kako naprej, zato se obračam na vaju. Sicer nisem prepričana ali težava spada ravno v to rubriko, pa vendar moram dati to iz sebe.
Stara sem 25 let, imam službo v kateri mi je super, imam fanta, s katerim se res energetsko ujameva, imava enake poglede na svet, cilje, v bistvu gre za najlepši čas do sedaj v življenju...vsaj tako sem mislila. Pred tednom pa je nastopila "težava" v obliki sodelavke, ki je istospolno usmerjena. V bistvu sem že ob nastopu službe (leto nazaj) ob njej začutila neke druge vrste energijo/privlak, vendar je le-ta do sedaj mirovala, saj se zaradi narave dela nisva veliko družili. Pretekli teden smo imeli službeni izlet, na katerem sva večino časa preživeli skupaj. Od tistega dneva imam občutek kot da sem zaljubljena vanjo, čeprav me ženske do sedaj niso nikoli privlačile. Ker me je to tako bremenilo, da ponoči nisem mogla spati, sem ji svoje občutke tudi zaupala. Sedaj je prišlo do tega, da se je tudi ona zaljubila vame in želi nekaj več. Med nama se ni nič zgodilo, čeprav si obe želiva, da bi se kaj, vendar je z moje strani velika blokada. Moram pa povedati, da me bere kot odprto knjigo, čuti kaj se dogaja v meni, čeprav nisva skupaj.
Priznam, da sem po večini bolj razumski človek, ona se pa ravna predvsem po občutkih. Sedaj me prepričuje, da naj jaz isto ravnam. Vendar je problem v tem, da ne vem ali ne gre z moje strani samo za muho enodnevnico, ker gre za nekaj drugačnega, vznemirljivega. Ona pravi, da mi zgleda v zvezi nekaj manjka, drugače ne bi prišlo do tega. Sama nisem povsem prepričana glede tega, saj imam točno takega fanta, kot sem Boga prosila, da mi ga pripelje. Tega ne bi želela uničiti, a po drugi strani mi je ona tudi tako super, nekaj me veže nanjo, da tudi nje ne bi želela izgubiti. Vem, da mi vi ne morete povedati kako naj se odločim. To je izključno moja naloga in odgovornost, vendar priznam da to prelagam, ker sem še čisto zmedena. Vem, da se sedeti na dveh stolih pač ne da. Niti mi to ni všeč, sploh pa ni fer.
Pa vendar me zanima, če mi lahko pojasnite sledeče
Sodelavka pravi, da si je v zadnjem trenutku izbrala, da bo v tem življenju ženska. Sama imam tudi občutek, da gre za neko vez iz preteklih življenj. To bi si želela razjasniti, ker mislim, da bi mi potem odpadlo eno veliko breme. Ali je s pogledom v biopolje, za kar bi vas tudi prosila, moč tudi to videti, ali svetujete raje regresijo.
Ker je prišlo do te točke, da nekaj moram narediti, če ne se mi bo zmešalo. Za regresijo bi se definitivno odločila za vas g. Zoran. Menite, da je ta zadeva primerna za takšno razreševanje? Vem, da so v življenju še veliko hujše stvari kot je ta moja, vendar mene to res bremeni in bi rada stvari razrešila.
Najlepše se zahvaljujem za odgovor, predvsem pa vama hvala za ta forum in pomoč, ki jo delita.