)) Nepisnemni E.T.
152 19.02.2010 08:48:48
Re: (Pre)hitro čustveno ganjena (33 odgovorov, vpisanih v Vprašanja & nasveti (karmična diagnostika))
Maxim je napisal/a:Ko se mi je predlani to zgodilo je rekel frend da sem njega cutila,ker tocno tiste ure je on imel trenutke obupa,
Maxim je napisal/a:Enako pred10 leti ko sem cutila srcne bolecine frendice
Ko se z nekom bolj družiš ali se poznaš se preko informacijskega intuicijskega kanala povežeš z drugimi in začutiš to kar čuti drugi, ker podzavestno rabi pomoč, ti imaš pa linijo odprto. Če je to dobro zate ali ni presodi sama, važno je da se zavedaš, da ni tvoje.
Maxim je napisal/a:Kaj pa tedaj ko ne vem koga cutim,kot danes recimo,nikogar ni bilo ob meni,vsi ki jih poznam so kokr tok ok.
IN kaj naredis tedaj da te ne ujame ta tesnoba ta ujetost...?Ne vem kje si danes bila ali o čem si razmišljala, brala, delala… in tu si poglej s kom si se na kolektivni ravni povezala.
Enako jasno zavedanje, da ni to tvoje. Hara, merkava, os, reiki,…
lp
HVala Zoran,
hm tisti trenutek ko me zvil sem veselo urejala gradivo za diplomo in vmes poslusala intervju z Gregg Badenom na internetu,je pa res da sem klicala prej dedka,ker si je roko poskodoval in je bolj svoh,mogoc pa to,ker mami zelo skrbi za njega in babi.
Hvala vam vsem.
153 19.02.2010 08:39:14
Re: PARNERSTVO;ODNOSI;LJUBEZEN (18 odgovorov, vpisanih v Vprašanja & nasveti (karmična diagnostika))
Hm kot se spomnim,
jezik odgovarja srcu, usesa ledvicam,oci jetrom,usta oziroma spodnji del obraza je odraz zenskih organov-maternica,jajcniki,
pljuca-nos,
vranica-koticki ustnic in zgornja ustnica.
Je pa se kateri organ podpira katerega-oz.general-obrambni minister ce tako recem-jetra,zolcnik,debelo crevo.
Raje poglej v kitajsko medicino,dr.Peter Papuga ima lepo razlozeno.
Ce kdo anjde kaksno dobro anatomijo knjigo za ucit misice za sport prosim naj sporoci,ker tele medicinske so bolj grozne:))
Hvala za odgovor Zoran. Se spomnim nazaj,da je frend od frendice rekel,ti pa izbranec nimata dobre energije med sabo ker mata se konflikte iz prejsnih zivljenj in potem se rekel,da se da izmerit komp.W in scistit da je potem dobra,in rekel se si spoznala svojo sorodno duso,zato sta se takoj nasla v mnozici ker se takoj prepoznas in tisto bila dobra energija.
154 19.02.2010 08:30:54
Re: Videnja (8 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Mene tudi:)
Frendica je imela celo posteljo kamnov kot najstnica, so se hecal da ima vec kamnov kot cela plaza.
PA je res da s aktivacijo3 ocesa in reikijem s3 in 4 iniciacijo res dobis moznost videnja ali so to redki posamezniki?
Pa ni tako,da te to skuri,zmatra,ker kot vem iz taa to deluje preko tebe in jemlje energijo za to.
? Je pa zanimivo da ko pomislis na neko osebo dobis mail ali pa klic ali jo srecas.isto s pesmijo na radiju:) energija sledi misli.
155 19.02.2010 08:25:34
Re: Transurfing (21 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Meni je pa bilo vse jasno ko sm prvic brala,cez par dni pa ko sem premisljevala o prebranem pa nic vec:)) no razen dolocenih zadev,ki so mi bile od prej logicne.
v drugo gre lazje, pocasi, vsak dan malo preberite,imam slabo navado da od evforije predelam lahko 1500 stransko knjigo v enem dnevu ce me zanimia:) amapk bolj malo odneses tako,vsak dan malo in razmisljajte sprot o tem!
so pa supr knjige.
156 19.02.2010 08:23:14
Re: Vaje (27 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Dobro jutro vsem,
zelo dobre razlage o umu!
Jaz sem pred leti kar pridno vadila meditiranje z mantrami,za vsako cakro njena mantra,seveda postopoma,ker dvig energije mora biti ko imas mocno prizemljitev in aktivno prvo cakro.No sem pa tudi prebrala,da je se bolj vazno da je kronska cakra odprta preden zacnes odpirat prvo in ostale,to pa kontradiktorno.
MAntre so super,zvocne vibracije ti zelo precistijo misli,custva in telo postane bolj zdravo-pocutis se bolje.
Ker pa zivim v bloku je vcasih tezje-ponoci izvajati res pravi om ali hi iz diha:)se ne da na volume off.
Priporocam v naravi,zivalim je to vsec,vcasih se znajo pridruziti v petju:)res.
Ce ne veste manter je dovolj ze samo petje,ki povzroci frekvence v kosteh,kar spet zdravi.
Om je univerzalna mantra,lahko pojeta aummm,in odpravlja stres,samo naj zvok pride iz diha ne iz grla,ker potem ni ravno ucinkotito kot bi moralo biti.
V kundalini jogi je ogromno dela z mantrami,meni osebno je bolje zaceti z omom in dihanjem potem pa morda kaksna lepa mantra gayatri-Deva Premal in si jo pojes,vendar NIIKOLI v avtu,letalu.ker so mocne energije!
In spremembe se res pricnejo dogajati,vendar me je kolegica opozorila da se z mantrami ni za igrat,da bi kar pel katerkoli,
da ima vsak po djotisu svojo glede na bozanstvo-vprasajte TIno za to.
In pozna gospo,ki se ji je malo zmesalo od teh manter,ker ona popolnoma padla not v to tak da ni ravno za hec da to pocnes 24 hrs a day da bi prebudil neko moc.
Ker gajatri je nezna in prijazna, obstaja pa ena mantra,ki je zelo mocna,kot bi aktiviral bika v sebi,moska energija,dobra za pogum,posel vendar le obcasno jo poti-posljem ime ko ga najdem v zapiskih:)
Pa vedno kot pri vsem vazno s kaksnim namenom in pocutjem jo pojes!!!
Glede meditacije-menim da je slabo iti meditirati ko si v down stanju, ker potem samo pomnozis te feelinge,ker jih zabetoniras se bolj vase, zato predlagam najprej da se spihate-zdravilni zvok sss in odpojete ommm in nato meditirajte,da so custva lahka:)
ce pa se kaj koga zanima naj vprasa.
MIslim, da imajo mantre veliko moc, sploh 108 ponovitev in deluje kot trans.
Res pri tem svetujem prizemljenost potem pa delo z energijami,duhovnostjo.
Vse dobro
M.
157 18.02.2010 17:18:08
Re: Neprizemljenost (62 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Ziv,
a je res,da ljudje,ki zivijo v stolpnicah,da so neprizemljeni?Je mozno?
In da se zaradi zivljenja v blokih ljudje pocutijo ujete in nesvobodne kot kokoske v skatli?
Ko bi saj bloki imel zelenje okol ne pa sam beton bi blo ze v mestih zivljenje mal boljse.
M.
158 18.02.2010 17:14:41
Re: Vatikan napadel film Avatar (9 odgovorov, vpisanih v Razno)
zivjo,
meni je pa bil vsec ravno zato,ker je toliksna eko nota,da pokazejo ljudem,da je nujno cuvati in negovati naravo,ce hocemo ohraniti sebe, in namesto da bi vsi veseli, ja seveda potem eni ne bi imeli vec moci..
no super da je tok ljudi videl film, ce bi se tam kjer film prikazujejo zbiral zamaske od plastenk bi pa se vec dobrega nardil:))kot da so romali v smeti.
uzivajte v filmih
M.
159 18.02.2010 16:59:53
Re: (Pre)hitro čustveno ganjena (33 odgovorov, vpisanih v Vprašanja & nasveti (karmična diagnostika))
EMPATIJA
Zivjo,
ne vem ce sodi sem ampak da ne odpiram novih tem..
IMa kdo izkusnje da cuti drugo osebo,njene obcutke zalosti,obupa,tesnobe?
Danes se mi je zgodilo in ne prvic,da je kar brezrazloga vame prisla stiskajoca fizicna bolecina sredi timusa,tesnoben obcutek ujetosti,krcenja,kot da pljuca dobivajo zelezo gor,
nimam razloga,da bi bla slabe volje,zalostna in kar nenadoma so se pojavili taksni mocni obcutki tesnobe da sem tezje dihala v sebi,na zunaj normalno,morala sem ven na zrak,dolg sprehod in sedaj se je malo umirilo,
Ko se mi je predlani to zgodilo je rekel frend da sem njega cutila,ker tocno tiste ure je on imel trenutke obupa,ko ti pade vsa zavesa pretvarjanj,ko se sprasujes o svojem bistvu kaj si ustaril,pac zelo zalosten in down je bil,
in da sem jaz to cutila.
Enako pred10 leti ko sem cutila srcne bolecine frendice ob uri,ko ji je fant zlomil srce je mene isti tak feeling najedal.
Kaj pa tedaj ko ne vem koga cutim,kot danes recimo,nikogar ni bilo ob meni,vsi ki jih poznam so kokr tok ok.
IN kaj naredis tedaj da te ne ujame ta tesnoba ta ujetost...?
Se dam v merkavo?jajce?
ali je mozno,da je nekdo posegel v mojo auro,ker sem inicirana v reiki in imam odprti kanal?
Tudi znake zele kepe znam imeti v zelodcu,ko se kje kregajo v prostoru in potem pridem tja..
nekdo mi je rekel,da se na mojem telesu pozna ce zivim v okolju,ki ni zame energetsko.
Moj ucitelj pravi da je vse borba za energijo in da dosti ljudi krade energijo poleg duhov.
Hvala vam.
Pa lep topel dan
M.
160 16.02.2010 20:17:01
Re: Kako citirati? (20 odgovorov, vpisanih v Tehnična pomoč)
Zivjo,
hvala vsem na teh vprasanjih in odgovorih! prislo prav:)
Kak ste se pa kaj anket lotil in grafov-analize, ugotovitve?
Uspesno vsem pa ne se pozabit vmes smejat ko delate resno delo:)
Maxim
161 16.02.2010 20:14:28
Re: PARNERSTVO;ODNOSI;LJUBEZEN (18 odgovorov, vpisanih v Vprašanja & nasveti (karmična diagnostika))
Zoran je napisal/a:Za strast pa morajo biti jetra čista in polarizirana.
Živjo Zoran, ali lahko to malo bolj razložiš.
Hvalalp,
Zivjo ucitelj Zoran,
tudi mene to zanima.Jetra so obremenjena s custvi, napacnimi mislimi in zato ne more biti strast da jih ne skuri, ker ce ni kontrolirana strast potem skuri organe:) po domac povedan??
se pa veselim ustnega odgovora na moja komplicirana vprasanja!:))
Mislim da sem si enega odgovorila-
alergija na partnerja je mozna in je mozno,da se ti zdravje slabsa ce si z nekom,ki ne odgovarja tvoji energiji-ce sta popolnoma nasprotna, hruska in banana ne moreta bit dober par:)
recimo film Matrix rdeca super in modra slaba tableta,
rdeca in rdeca sta super kombinacija in se dopolnjujeta, rasteta,vpliva pozitivno na zdravje obeh,uspehe...
modra in modra ce sta skupaj pa se partnerja dol vleceta, nista niti v nevtralu ampak gre obema vse dol-sluzba, neuspehi povsod,bolezni...
ali ce pogledam po yi yingu-ce je nekdo ogenj in hodi z vodo, ga ta gasi in obratno ce je nekdo pasiven in hodi z ognjom ga ta dvigne potegne gor...?
to sele spoznavam tako da ne upam vec o tem,da ne bo kaj narobe.
Si pa omenil da se da energije partnerjev zmerit in popravit, kako pa to ugotovis sam???
Hvala in vec na srecanju, da ne bos pisal romane zaradi mojih radovednih vprasanj:)
Maxim
162 13.02.2010 20:08:09
Re: Prva celica (13 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Zoran hvala ti za tole pojasnilo,
zanimivo se je spomniti za nazaj z drugega kota sedaj ko to vem.
Ja najboljse je gledati otroke kako se igrajo kaj iz zgodovine cesar sedaj niso nikjer mogli videti.
Tudi sama sem to dozivela, od tu tudi moj nick name Maxim iz otrostva,ko smo se igrali fantazijske igre starega Pariza in charlestona pa mode 30 let.
Lep snezni vikend
Maxim:)
163 13.02.2010 19:25:11
Tema: POMOC-ljudje, zivali,planet (0 odgovorov, vpisanih v Razno)
Zivjo,zadnje dni sem veckrat prejela mail o podarjanju psickov,
ce kdo pozna koga da bi imel kuzka ali da lahko pomaga da dobijo dom...
Hvala.Slik ne zna pripet not:(
so pa zelo lepi, podobni tistim iz reklame, ki nosi wiski med resevanjem po planinah:)
POŠILJAM SLIKE MOJIH MLADIČKOV,KI BI JIH RADA ODDALA,PROSIM POŠLJI
NAPREJ, ČE VEŠ DA BI KOGA ZANIMALO.
Sotelïšček, Mojca, 031/650-988
ecola, ce vas kdaj prime sprehod si sposodite kuzka in ga razveselite, bodo veseli sprehajalcev.
www.zavetisce-ljubljana.si
tudi tukaj velja tako: www.udrugafelix.hr zelo prijazen gospod,ki veckrat na dan sprehaja macko in kuzke skupaj,je zabavno videti:)
Ce kdaj zaidete na pocitnice na Krk priporocam pomoc v tem zavetiscu,saj se zelo trudi vendar ce si sam...
www.freewebs.com/pomoczivalim
www.zverca.si
www.snoflja.si/
www.facebook.com/...pomoc-zivalim.../171399927512
p.s. ne spada poleg vendar zbirajte zamaske za pomoc deklici,ki potrebuje operacijo, v nekaterih bankah imajo kos za zamaske z vec informacijami.
164 12.02.2010 21:19:37
Re: Domača zdravila proti brezvolji in depresiji (15 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)
)))))))))))))))
165 12.02.2010 21:13:24
Re: (Pre)hitro čustveno ganjena (33 odgovorov, vpisanih v Vprašanja & nasveti (karmična diagnostika))
Ja, nekateri filmi to zmorejo!
Stari Grki so rekli,da je jok katarza, torej jokaj, dojencki tako cistijo pljuca, zakaj ne bi ti, pljuca so zalost, strah pred zivljenjem, nepredelana custva so shranjena v timusu, tako da najboljse da na sredini pljuc masiras timus, krozi, tebi se kot tarzan, nezno masiraj kar ti pase...najslabse pa je da zadrzujes solze, telo ocitno isce nacin, da spravis nekaj ven,kar sicer si mogoce ne dopustis,se strinjam z Ursko.
Sedaj pa se odgovor tebi glede filmov-poskusi klasike Roman Holiday Gregory Peck in Aundrey Hepburn, Dama s kamelijami-Greta Garbo in Robert Taylor, Casablanca, Veliki Gatsby,Out of Africa,The Snows of Kilimanjaro, It is wonderful life iz 1946, in la vitta bella,
The Pursuit of Happyness, The Shawshank Redemption, If only,Beaches,Marley and me, A walk to remember,
The Horse Whispherer , Nights in Rodanthe, Annie,Angleski pacient,Love story,La bamba, I am Sam, City of angels,E.T.,Bambi,...sicer meni je v Top Gunu ful jokajoce ko se poslavljajo od Gooosa.
Pa se en lep film posnet na hm Grenlandiji, inuit zaljubljen v evropejko, vojna v Evropi, njuna ljubezen in hci,...zelo lep film vendar se ne spomnem naslova, srce...dolgi naslov, bilo v kinoteki avgusta 2008, res srce poka in jokas ko slon..
Opozorilo., ce se kdo odloci za filmski vecer naj si pripravi skatlo robckov.
Lep vikend
166 12.02.2010 15:07:21
Re: Odlašanje, počasnost (17 odgovorov, vpisanih v Vprašanja & nasveti (karmična diagnostika))
Maxim je napisal/a:Kaj pa recimo da res zuljis rit za racunalnikom ali knjigo in si ure in ure tam pa ne nastane nic, ker mas blink v glavi, pa vec da bi moralo nek nastat?kak se premigas v aktivno delovanje da res koncas zadevo,ce ves da ni tvoj srcni cilj ampak da je razumski cilj?
Zdravo Maxim!
Pišeš diplomo?
Lahko ti dam nekaj nasvetov in razmišljanj glede na lastne izkušnje, strahove, občutja, misli, ki sem jih doživljala, ko sem pisala diplomo. Iz tvojega posta sem dobila občutek, da ti to delo (verjetno diploma?) predstavlja nebodigatreba, ki te ovira na poti sledenja tvojim srčnim željam, zato bi ga rada po hitrem postopku čimprej odpikala, da bi lahko šla na 'pravo' pot. Poskusi na to pogledati z druge plati: ne kot oviro pač pa kot izziv na tvoji duhovni poti. Izdelovanje diplome ti ponuja priliko, da se marsikaj novega naučiš - predvsem o sebi, kar boš zagotovo potrebovala tudi na nadaljni poti, kakršnakoli že bo. Nekatere stvari se v življenju pač moramo naučiti tako ali drugače in bolj ko odlašamo bolj 'trdo' lekcijo dobimo.
Vsekakor ti svetujem, da zaklučiš študij z diplomo. Če bi sedaj zadevo pustila nedokončano, bi v bistvu sama sebi dala zaušnico - kot da ne spoštuješ vsega tistega, kar si se tekom študija naučila, izkusila in navsezadnje vsega truda, ki si ga vložila. Četudi se ti zdi, da je to tvoj 'razumski' cilj, si zagotovo nisi izbrala tega študija kar tako, pač je v ozadju zagotovo globji pomen.
Ne deluj na silo, pač pa poskusi vzpostaviti ljubezen do svojega dela. Daj si čas, da zadeve v miru zaključiš, da dozorijo. Nikoli namreč ne gre samo za tisto, kar se na prvi pogled zdi (t.j. diploma). Lahko si pomagaš tudi z biorgonomijo. Postavi merkavo ideji svoje diplome, računalniku, na katerem pišeš, prostoru, sebi. Dovoli si, da naj nastane diploma, ki bo v najvišje dobro, dovoli si da ustvarjaš iz srca, z ljubeznijo. Prepusti se tudi intuiciji - naj ti pride pod roke prav takšna knjiga, tekst, kot jo potrebuješ. Ko prebiraš literaturo, te kakšna zadeva gotovo zelo pritegne, zato pelji svoje raziskovanje, pisanje v tisti smeri ipd. Zdaj imaš priložnost, da raziskuješ temo, ki te resnično zanima (skoraj zagotovo ti je bilo med študijem katero od obravnavanih področij še posebej zanimivo) in integriraš vso znanje, ki si ga pridobila tekom študija, pa tu ne mislim le na intelektualno znanje.
Maxim je napisal/a:zuljis rit za racunalnikom ali knjigo in si ure in ure tam pa ne nastane nic, ker mas blink v glavi
Še en praktičen nasvet. Ko imaš v glavi blink, se ne sili, pač pa pojdi na sprehod, kavico, delaj, kar te veseli. Saj veš - nič ne gre na silo. Še posodo je težko na silo pomiti, ne predstavljam pa si, kako lahko kaj na silo napišeš. Lahko boš imela blink v glavi tudi več dni, morda tednov, pa nič hudega, počni takrat kaj drugega, kasneje se boš veliko lažje polna energije in novih idej vrnila za računalnik. Dopusti si čas.
Srečno!
Ar3ka Zivjo!
Ooo tole pa me je segrelo, ko sem brala tvoje besede,kar toploto sem obcutila!
Najsrcnejsa ti hvala za to! Sem dobila svetlejsi uvid v vse to,ker si mi odprla kar sem se bala priznat,ja strah pred tem da bom res imela odprto pot do mojih srcnih zelja, pa podzavest se ni ready se losati starega skodljivega a za njo varnega programa v glavi! ampak s tvojimi nasveti jo bom prelisicila:)Hvala ti!
In uspesno tudi tebi s tvojimi projekti!
Sem nasmejana in clanki so poleg mene in zdaj veselo na delo!
Maxim
167 12.02.2010 13:02:24
Tema: PARNERSTVO;ODNOSI;LJUBEZEN (18 odgovorov, vpisanih v Vprašanja & nasveti (karmična diagnostika))
Ker se bliza Valentincek,vsem vam zelim vesela in ljubeca srca!
Kako ves kdaj ljubi tvoje srce, kdaj pa tvoja podzavest,racio,um in kdaj strast?
da pojasnim, ali je mozno,da nekoga sprejemas in imas rad in si zvest in imas lepo vezo vendar pa ta clovek ni energijsko tebi primeren, in cutis se nekako vcasih ujetega,nesvobodnega, ceprav imas vso svobodo in te ne omejuje, npr.
moski so jang energija in recimo,da ta moski nima prave jang energije, da v tebi zbudi pravo yin zensko, tisto,kar nekateri imenujejo vulkan-da zenska zares zari in sije in je polna energije in leti in se pocuti svobodna.
Ali ima to veze z otrostvom in podzavestnimi vzorci,kar smo videli in doziveli in si izberemo partnerje,ki so nam odsev iz otrostva,kar pomeni,da lahko izberemo slabse za nas, kot zenske,ki se non stop zaljubljajo v ''slabe fante''?
Oziroma, kako podzavest prelisicis da si izbere good guy in se res zaljubi vanj, ne racionalno in s stalisca varnosti in udobja,kar vidim da veliko vez tako deliuje amapk res srcno.
Pa se to, strast je potrebna ali ne? ker strast skuri organe, ce ni kontrolirana in potem skuri vezo,ce je samo to, vendar pa kako locis ce je strast ali pa je prava jang energija,ki jo zaccutis redko in ne ob vsakemu?
Mislim kako ves kdaj je energetsko nekdo ok zate za partnerstvo,
frend trdi, da se ljudje bojijo iskat tist nekaj vec in se zadovoljijo v pasivnih vezah,kjer se sicer res razumejo lepo,so zvesti,amapk kar ne zivijo, so v kletki varnosti in ne letijo, in ti,ki bi radi leteli pa se potem pocutijo na trenutke ujeti in majo radi partnerja vendar da ga ne ljubijo.
OK next zadeva,
ali lahko zbolis ce si z osebo,ki jo imas rad, jo spostujes vendar en del cuti da je eno krilo ujeto, ce tako opisem.
ce ne izrazas custva zbolis?
To sprasujem,ker vse napisano poznam iz primerov prijateljev, sebe i me zanima kako vi to dozivljate, mislite?
frendica je dobila raka,energets ki zdravilec ji je rekel da ker je bila alergicna na ex moza, in da telo spreminja obliko in nasa psiha glede na partnersko energijo in okolico,kjer smo.
Torej kako uiti iz varne kletke uma in se pogumno podati v to,da si svoboden in da zaris,iskris vsak dan, saj tako naj bi blo ko si res s pravo osebo kajne, cetudi nimas z njo razmerja.
se mi je zgodilo,da sem spoznala nekoga, ampak med nama ni bilo nic, pa vendar so bile energije tako mocne, da obcutek kot da cel svet moj,da sem svobodna, da letim, vsi so rekli,da iskrim, zarim, kilogrami so se stopili sami od sebe v 2 tednih,ko sem se doma trudila 15 let.
Uh tole pa je komplicirano. Mogoc kaksna delavnica na temo ljubezen zdaj ko Valentin, kaj pravis Zoran?:)27.2.pred ponovitvijo:)
No nekaj dni bo pavza na forumu,da ga ne sesujem.
Hvala vsem.
168 12.02.2010 12:51:14
Re: (Pre)hitro čustveno ganjena (33 odgovorov, vpisanih v Vprašanja & nasveti (karmična diagnostika))
Pozdravljeni!
Zadnje čase ponovno opažam, da me vsaka žalostna zgodba ali izjava tako čustveno gane. Sploh ne rabi biti neka zelo žalostna zgodba, lahko je le kakšna malenkost in že se komaj zadržujem, da ne začnem jokati. Ne gre za neke užaljenosti ali osebne prizadetosti, pač pa bi kar jokala zaradi nesreče drugih, njihovih žalostnih življenjskih zgodb ali zgolj zaradi kakšne otožne pesmi ali ganljivega sms-a.
Zakaj sem tako preobčutljiva? Ima kdo kakšno idejo?![]()
Urška
Ursika zivjo,morda se je zgodilo nekaj, kar te je pahnilo na stopnjo intuitivne empatije, in zaznavas energije, custva okolice.
Imas vec stopenj intuicije in 2.stopnja je empativnost in tocno to kar dozivljas je tipicno.
saj tako sem brala o tecaju intuicije,kjer so to opisal.
Morda pa pucas kaj v sebi,kar sama nisi znala dat ven,pojdi v naravo...pojej hrusko,ki umirja srce.
Vse dobro
M.
169 12.02.2010 12:48:44
Re: Naravno zdravljenje – različni pogledi in pristopi (12 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)
Kaj pa pomeni ce se zbujas z vroco glavo-vrocino v glavi, kot da ti nekaj zari, in te nato glava pricne ob sencah bolet?
mene v zivljenju ce me je 5x bolela glava pa se to je velik.
zadnje case pa se zbujam z nervozo in z vrocino v glavi,kot bi mi vrel not.nato pa se glavobol.ok resda sm nervozna in se grizem za druge,kr nocem nikogar prizadet vem pa da vsem ne morem ustreci.
A je to mozno obcutki krivde,ki si jih clovek sam nakopa?
170 12.02.2010 12:40:38
Re: Dobrodošli (30 odgovorov, vpisanih v Razno)
Lepo pozdravljeni vsi,
Urska in Zoran pohvale in ostalim tudi, ki dajete dobre nasvete, ki bodo marsikomu olepsali zivljenje:)
Lepa spletna stran in clanki so super, ..no da vas ne hvalim prevec grem raje mal spamat s vprasanji po forumu:)
Maxim
171 12.02.2010 12:36:28
Re: Prva celica (13 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
zivjo,
kaj pa to da dusa caka na pravi cas da pride v telo, oziroma da itak nima veze kdaj se odlocimo imeti-spoceti otroka, da dusca sama izbere kdaj je right time in komu bo sla?
Ali ima free volje kaj veze, da sam odlocis kdaj je dober trenutek za da bi imel otroka in delas na tem?vem da nekateri prav hodijo po datume spocetij glede dobrih energij neba, zvezd,da bo otrok imel varno,lepo zivljenje?
Frendica trdi,da nobena zascita ne pomaga,ko se dusca odloc iti na Zemljo, oziroma da tudi ko je ona ze v ''zraku'' in ce starsa govorita da se noceta otrok da se ni cas da dusa to dozivi kot zavrnitev,isto kot ce bi ze bila v mami notri.
ali to res?
Ker dejstvo je da otrok poskrka vse iz okolice kar se dogaja in nosi to v sebi.
172 12.02.2010 12:29:15
Re: Odlašanje, počasnost (17 odgovorov, vpisanih v Vprašanja & nasveti (karmična diagnostika))
Včasih so lahko vzrok za odlašanje tudi razni strahovi. Spomnila sem se, kako sem pisala svojo diplomsko nalogo, in kar paše v temo odlašanje, saj sem se zelo težko spravla k delu. Deloma je bil vzrok, da so morale stvari dozoret (t.j. kup informacij se je moral v glavi sprocesirat
), dobršen del pa so prispevali tudi številni strahovi. Recimo strah, da nisem dovolj dobra, strah, da ne zmorem, strah, da ne bom dobro napisala, strah pred neuspehom ipd. Seveda pa je bila problem tudi prevelika pomembnost, ki sem jo pripisovala diplomi. Ko sem pomembnost znižala in raztrešila strahove, pa so zadeve zelo hitro stekle.
Kaj pa recimo da res zuljis rit za racunalnikom ali knjigo in si ure in ure tam pa ne nastane nic, ker mas blink v glavi, pa vec da bi moralo nek nastat?kak se premigas v aktivno delovanje da res koncas zadevo,ce ves da ni tvoj srcni cilj ampak da je razumski cilj?
173 12.02.2010 12:05:31
Re: Neprizemljenost (62 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Zoran je napisal/a:Mogoče še kdo ve s kom se jetra čistijo?
![]()
LpZa jetra so dobri tudi regrat, kopriva, pegasti badelj (ta prav regenerira jetrne celice), navadni repinec in artičoka. Izločanje žolča pa pospešuje mineralna voda Donat (si kakšen pesek tud s tem lahko ven spucaš)...
LP
Zivjo,
za jetra treba fajn skrbet, ker so telesni dobrovoljcek, ki sprejema custvene toksine, slabe misli in toksine iz hrane, da ne poskodujejo ostalih organov.
za jetra je fajn tudi vse kar je zelene barve, sladka hrana pomiri jetra, okrepi pa vranico in trebusno slinavko,umiri custven stres.
in pomaga ce 36x pihas izdihujes zvok ŠŠŠŠŠŠe, npr. ce si jezen in te mika da nekoga mahnes na nos, pred tem prej 36x naredi ššš in ce te se mika da ga lopnes potem si je res zasluzil,
ššš precisti custva in strupe, si predstavljas da vse temno kar ni fajn gre ven in vdihujes svetlo lepo zivo zeleno barvo, pomaga, da gledas travo, baje pomaga tudi ce poslusas tango glasbo in salso-nekje prebrala pred leti,
in da se spucas jeze, ker ta obremeni jetra najbol in s tem si zastrupis tudi um, ce jetra ne cistijo kot morajo.custva so doma v notranjih organih zato je fajn da se jim lepo prijazno nasmehnes, ker je od tebe odvisno kaksno energijo posiljas sam sebi, v tisto kar namenjas pozornost to raste!
Negativnim custvom spremenis naboj, pusti da gredo v zemljo da se transformirajo, najprej bo ociscevalna kriza, kot ce po 10 letih pospravljas podsttresje, kaj vse najdes tam, ce te prime jok jokaj, pusti da se jeza odseli iz jeter ven, zamere, tudi do sebe, predvsem pa lastna obtozevanja, obsojanja..
Kaj pa ognjic? vem da za nek dobr pa sm pozabla zakaj ze sm ga nabavla pred leti:)
frendi pa so rekli da taheboo in nek caj od Tony Samare-upam da ni to reklama, saj se ga itak ne da dobit v trgovinah.
Pa lepo se smehljajte v jetrica.
Lep dan
174 12.02.2010 11:47:18
Re: Neprizemljenost (62 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Pravkar (znova) berem knjigo Marka Pogačnika Zemeljske spremembe in človekova preobrazba. Med drugim opisuje veliko vaj za prizemljevanje oz. za uglaševanje z energijami Zemlje ter za povezavo zemlja-vesolje. Dve sta se mi zdeli še posebej simpatični, pa jih bom napisala.
![]()
Med vdihom si predstavljaš, da vlečeš dih iz središča zemlje, z izdihom pa ga sprostiš v središče vesolja. Po kratkem premoru narediš obratno. Vdihneš iz središča vesolja, izdihneš pa do središča zemlje. Lahko večkrat ponoviš.
Z vdihom črpaš svoj dih iz središča zemlje skozi trtico (1. čakro), ga vlečeš skozi telo do srca in se za trenutek osredotočiš nanj. Nato z izdihom spiralasto izpolniš zgornji del telesa z energijami zemlje. Naslednji vdih črpaš iz središča vesolja skozi teme do srca in se za hip osredotočiš nanj. Nato z izdihom spirtalasto izpolniš spodnji del telesa z energijami vesolja. Lahko večkrat ponoviš.
Zivjo,
tile nasveti so pa res dobri, bodo sli v dnevno prakso!
Hvala vsem!
Tale meditacija se mi zdi kot postavitev hare ko iz Zemlje vleces zlato svetlobo in nato iz vesolja dol?
Pa hrana mislim, da tudi pomaga da se prizemljis, rdeca za korensko cakro, in zemeljski plesi-afriski bobni, afriski plesi, ...