1.576

(42 odgovorov, vpisanih v Razno)

Andreja je napisal/a:

pri meni jo vsaj mačke izdajajo

Kake mačke?

1.577

(42 odgovorov, vpisanih v Razno)

Andreja je napisal/a:

q Tokrat sem pa začela razmišljati, 215 plus... koliko je že rekla Urška?? In je preklopila v levo lol

lol  tongue

1.578

(409 odgovorov, vpisanih v Razno)

Danes se pa jajčka barvajo kajne? Že veste, kako jih boste ali ste jih že pobarvali? Jaz bom letos kar star recept uporabla - čebula in rastline v štumfu. smile

1.579

(409 odgovorov, vpisanih v Razno)

Gudrun je napisal/a:

Zdaj pa pridem sem na forum in spet nikogar gori. sad

Jaz sem bila v kinu.  tongue

1.580

(409 odgovorov, vpisanih v Razno)

ar3ka je napisal/a:

Drgače pa se mi zdi, da tale pomlad super vpliva na mene. smile  Po začetni spomladanski utrujenosti, se mi zdi, da kr letim (čeprav z nogami na tleh big_smile ).  cool

Vesele velikonočne praznike vsem! smile  :rose:  :srcek:

Hvala enako tudi tebi in vsem forumovkam in forumovcem!!  :srcek:  :rose:  smile

1.581

(125 odgovorov, vpisanih v Šamanizem)

Vse premalo je takšnega gradiva na trgu, ljudje pa se mi zdi, da imamo že malo dovolj samo izkušenj v zgornjem svetu, z angeli, mojstri, nekje visoko nad oblaki. Vse bolj potrebujemo zemeljske duhovne izkušnje in šamanizem se mi zdi, če se uporablja za namen zdravljenja sebe in drugih ter zemlje, je lahko ena najlepših duhovnih poti.

Lexi je napisal/a:

knjigo Šamanska pot...

V Sloveniji je ni za dobiti, jaz imam srbski izvod. Če želiš, lahko ob naslednji priliki kupim knjigo in ti pošljem? :prst:

Te knjige O vodi in duhu pa jaz nisem brala. smile Se je da dobiti pri nas?

1.582

(125 odgovorov, vpisanih v Šamanizem)

Kako si predstavljate šamanizem? Ste se z njim že srečali, prebrali kaj o njem, zasledili ...?  :rose:  smile

1.583

(409 odgovorov, vpisanih v Razno)

Maxim, z veseljem ti odgovorim na vsa vprašanja, vendar takoj, ko bom imela mal več časa in energije, da ti ne zmečem kar nekaj v post. Za danes imam dovolj dneva in grem spat ...  smile  cool  :prst:


Mogoče pa bo Zoran danes še priden in bo kaj napisal.   wink

1.584

(409 odgovorov, vpisanih v Razno)

Uršika je napisal/a:

Mene pa zanima, zakaj ta teden nič prav ne pišete na forumu? Malo pogrešam novih informacij, idej, energij, izzivov... Kje ste vsi? Muca papala? smile

Urška

Hm, za Zorana in mene lahk rečem, da sma bila kar zaposlena in odsotna. Mogoče pa je prišel čas, da tudi drugi date kake svoje sveže energije in ideje gor.  :rose:  smile

1.585

(409 odgovorov, vpisanih v Razno)

Uršika je napisal/a:

To je ena od mojih slabosti - da se dokaj hitro naveličam stvari. Tudi ozadje na računalniku redno menjavam. Nimam pojma zakaj.

Kaj pa če to ni slabost? Da si na vseh nivojih usklajena s svojim notranjim bitjem in spremeniš nekaj v okolici, ko se določena stvar spremeni v tebi? Jaz sem tudi znala spreminjati ozadje vsak tretji dan. Še danes spreminjam pogosto .... Se že vidi v moji kameli.  big_smile

1.586

(10 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)

Lexi, temo sem ti prestavila v domačo reklamo, ker ni šlo za članek Za zdravje.  :prst:

1.587

(326 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)

Joy je napisal/a:

Po iniciaciji je pa res dobro delati reiki vsaj 21 dni ali en mesec (s

Najmanj 21 dni, lahko pa tudi mesec. smile

Joy je napisal/a:

Če delaš reiki s srcem sploh ne razmišljaš, da ga moraš! delati vsak dan in ne samo 21 dni na začetku. Ker potem ni moraš ampak želiš, ker postaja in postane reiki del tebe.

Ti dajem čisto prav.

1.588

(42 odgovorov, vpisanih v Razno)

francik je napisal/a:

Kako ti pa to uspe?Ko sem odprl "balerino"se je za nekaj trenutkov vrtela v levo,nato pa samo še v desno.

Da se ti bo vrtela v levo, lahko poskusiš zračunati v glavi en malo težji račun, na primer 215+365 in obenem gledaš balerino. Takoj ko začneš računati, lahko opaziš, da se balerina začne vrteti v levo. Jasen dokaz, da računamo z levo stranjo možganov. smile

1.589

(21 odgovorov, vpisanih v Razno)

francik, poskusi vprašati TinoP v temi djotiš, mogoče bo ona vedela.  :rose:

1.590

(42 odgovorov, vpisanih v Razno)

Tale test sem pa jaz ravno pred kratkim pošiljala okoli. smile Zanimivo je, da lahko zavestno kontroliramo, v katero smer se vrti.

ar3ka je napisal/a:

Urška, hvala za tale tvoj prispevek.

Ni za kaj, upam da bo še komu v pomoč.  :srcek:

ar3ka je napisal/a:

Večkrat prav pozabim, da se je med jedjo dobro osredotočiti na hrano, na energijo, informacije, ki nam jih daje. Pred TV ali ob branju nimaš občutka ne kaj si pojedel niti koliko... hmm

Res je, se strinjam, kako hitro in koliko hrane lahko zleti v usta, brez da bi vedeli, kaj, kje, kako ...  neutral

1.592

(409 odgovorov, vpisanih v Razno)

lol hehehe, jap sem malo posebna sorta coprnice.  tongue

1.593

(87 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)

Uhhh....slinslinslin....  tongue

Jaz pa sem se spraševala, zakaj me je včeraj vleklo spet na Altermed ... Zdaj vem zakaj, tvoji njoki so me klicali!  big_smile

1.594

(326 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)

francik je napisal/a:

hja...izgleda da bom danes prebil led(na forumu seveda)
Uf,pa sem ga... :rose:  :srcek:

Bravo Franci. :rose: wink

1.595

(25 odgovorov, vpisanih v Vprašanja & nasveti (karmična diagnostika))

francik je napisal/a:

Pred časom sem bil na nekem tečaju,kjer je bilo med
drugim rečeno,da za samozdravljenje z reikijem ni potrebna iniciacija.

Res je, da lahko sami polagamo roke tudi pred iniciacijo v reiki in lahko začutimo energijski pretok skozi roke. Verjetno so nam kdaj starši, ko smo bili še otroci, polagali roke, če nas je bolel trebušček ali glava pa je potem bilo bolje. No, to je to, vendar to še ni reiki. Reiki je še nekaj oz. dosti več kot ta pretok energije, ki ga čutimo pri "običajnem" polaganju rok.
Nekateri ljudje lahko začutijo še pred iniciacijo reiki energijo, vendar se to dogodi kot izjema in ne kot pravilo in še to ponavadi podzavestno in nenamerno. Na primer otrok lahko začuti reiki energijo v obliki energijske spremembe ali močnejših energij, ko je v reiki iniciirana mama. To se lahko zgodi tudi s tesno povezanima partnerjema. Vendar tudi tu ni nekega pravila, zato skoraj nihče tega ne omenja. Menim, da se popolna izkušnja reikija lahko doživi z zavestno iniciiacijo. Eno je, kadar se mi samo v mislih povežemo s simboli in mogoče začutimo njihovo energijo, drugo pa je, ko mi fizično sprejmemo vase močne iniciacijske energije, podprte s strani mojstrskih reiki simbolov za iniciacijo in podpore prevodnika teh energij-osebe, ki nas iniciira.
Zato sem jaz mnenja, da samozdravljenje z reikijem brez iniciacije nima enakega učinka, razen če smo mojstri, napol razsvetljeni in nam iniciacije niso potrebne. smile Nekatere stvari pa je le potrebno tudi fizično napraviti, ne samo v mislih.

1.596

(409 odgovorov, vpisanih v Razno)

Meni so zanimive predvsem stojnice s hrano, kjer imajo slastne eko in domače izdelke.  tongue  Od duhovnosti na teh sejmih ponavadi ne odnesem veliko. smile
Ful zanimive so mi eko šole, ki se predstavljajo na sejmu, me resnično veseli, da se spodbuja otroke k sodelovanju z naravo.  :rose:

1.597

(59 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)

Kolikor vem, mislim da Jupiter? Pod temo Djotiš - Leto 2010 - LETO UPANJA IN LJUBEZNI je napisano, kaj se bo letos vse lepega dogajalo.

1.598

(52 odgovorov, vpisanih v Razno)

Pogačnikove knjige so meni tudi dobre, še posebej tiste, ki piše o trojni boginji.

Jaz pa trenutno študiram ( smile  al pa raje poglobljeno čitam, študiram se tako strokovno sliši) knjigo od Michaela Harnerja - Šamanska pot, ki priča o zdravljenju na šamanski način. Navdušena sem do podna. :srcek:  smile

1.599

(409 odgovorov, vpisanih v Razno)

Je bil kdo na sejmu Altermed ali namerava iti? Jaz sem bila danes.

1.600

(409 odgovorov, vpisanih v Razno)

Lexi je napisal/a:

Ja, se mi zdi, da kot ta prave čarovnice moramo ostati zveste našemu dobremu staremu Kleku...pa če morda katera nima prevoza, je na moji metli prostora vsaj še za dve osebi  lol  wink

Jaz imam pa preprogo, gre cirka 4 osebe in en pes. Mačk ne sprejemam, so mi zanke s kremplji ven potegovale ...  hmm  lol