51

Re: Sorodne (karmične) duše

palčica je napisal/a:

V tem primeru je tako, da je bila zveza prekinjena, predno se je karkoli razrešilo. Torej, se načeloma razreši, ko oprostim in prebolim, če se izrazim preprosto?

Načeloma ja, večina ljudi skuša travmatične situacije preboleti, vendar to lahko narediš na hitrejši način, da se s svoje strani osvobodiš in po potrebi oprostiš sebi in drugemu, za zamere, obsojanja, pričakovanja, negativne občutke,..- za tisto kar čutiš, da se lahko med vama razreši odnos.

Veš, da je gotovo takrat ko pomisliš na drugo osebo in ni grenkega okusa/spomina.

V primeru, da je bilo razmerje valovito in napeto je potrebno še zaceliti duše.

Dokler nam oseba večkrat pride na misel brez razloga, je obvezno potrebno urediti z fragmenti duše, ter zaceliti dušo, ker v odnosih lahko izgubimo fragmente duše, zaradi tega lahko tudi ne moremo razrešiti stvari do konca.

palčica je napisal/a:

To steče tudi, če druga stran tega ne naredi?

Ja

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Re: Sorodne (karmične) duše

Zoran je napisal/a:
palčica je napisal/a:

V tem primeru je tako, da je bila zveza prekinjena, predno se je karkoli razrešilo. Torej, se načeloma razreši, ko oprostim in prebolim, če se izrazim preprosto?

Načeloma ja, večina ljudi skuša travmatične situacije preboleti, vendar to lahko narediš na hitrejši način, da se s svoje strani osvobodiš in po potrebi oprostiš sebi in drugemu, za zamere, obsojanja, pričakovanja, negativne občutke,..- za tisto kar čutiš, da se lahko med vama razreši odnos.

Veš, da je gotovo takrat ko pomisliš na drugo osebo in ni grenkega okusa/spomina.

V primeru, da je bilo razmerje valovito in napeto je potrebno še zaceliti duše.

Dokler nam oseba večkrat pride na misel brez razloga, je obvezno potrebno urediti z fragmenti duše, ter zaceliti dušo, ker v odnosih lahko izgubimo fragmente duše, zaradi tega lahko tudi ne moremo razrešiti stvari do konca.

palčica je napisal/a:

To steče tudi, če druga stran tega ne naredi?

Ja

Hvala.  :prst:   smile

Re: Sorodne (karmične) duše

Spoštovani,
g. Zoran, prosila vas bi za pomoč, ker so moje srčne in dušne boličine tako neznosne, da mislim, da ne bom mogla več, gre za mojo vez z moškim, ki je trajala 13 let in je sedaj na mrtvi točki (5 mesecev), v vseh teh letih je bilo z njegove strani veliko zahrbtnosti, prevar, neiskrenosti,manipoliranja,tožbe, laži.....a jaz sem kljub vsemu temu vstrajala saj brez njega enostavno nisem mogla živeti.
Sedaj ko sem bila ponovno zelo ponižana, prevarana in izdana tako zelo trpim in vse premlevam vsakominutno.
Zakaj nimam moči, da bi pretrgala stike s tem moškim, kako naj odstranim to karmično povezanost z njim kako naj oprostim, prebolim, da lahko svobodno živim naprej.Sem zelo čustvena in občutljiva oseba,vem, da sem naredila zelo veliko napako, ko sem mu oprostila (v notranjosti nikoli) in začela po 2 letnem obdobju, ko sva bila narazen spet znova.
  Kaj je z menoj narobe, ker vsaka normalna ženska bi že kdaj odšla.
Najlepša hvala za pomoč in odgovor

Napisala: Vrtnica

54

Re: Sorodne (karmične) duše

Pozdravljena Mojca,
koliko te jaz začutim tvoje življenje nima smisla, brez te osebe, ker imaš dušni dogovor, da ti bo ta duša pomagala rasti in te naučiti stvari.
Tvoje pa je, sedaj ko si spoznala, da ne gre več tako naprej – da se jasno odločiš, da boš spremenila svoje življenje in naredila vse kar je potrebno. Najprej, da boš odpustila sebi, ker si ravnala tako kot si in nato – saj veš komu. Partner je prišel, da ti izvlečeš ven vse tisto kar nočeš v življenju, da te postavi pred dejstva in predvsem, da se osvobodiš odvisnosti od partnerja.
Preveriš lahko tako,da si dejansko odpustila osebi, da ji zaželiš iz Srca, da ima vse kar si ona sama želi – ne kar ti želiš.

Karmično pa si rabila občutiti varanje in druge reči, da se karma izravna, ker si v enem iz preteklih življenj bila deležna obsodbe osebe, ki je skakala čez plot in bila obsojena na precej kruto smrt.

Priporočam da narediš po postopku: http://www.pesem-duse.com/forum/viewtopic.php?id=588

Če pa ne zmoreš sama poišči pomoč, da se rešiš teh reči, ker te agresija močno najeda.

Podporo sem ti naredil, za karkoli se odločiš

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Re: Sorodne (karmične) duše

Spoštovani Zoran,
zelo lepo se vam zahvaljujem za odgovor in nasvet, kot, da bi me videli v srce in dušo ter me bolje poznate kot jaz sama sebe, kar je tudi meni v opozorilo, da res rabim pomoč, ker se mi res odraža v nemirnosti, premlevanju in agresiji.
Upoštevala bom vaše priporočilo, ki ste mi ga poslali ( linku), in kje bi našla lahko še vašo pomoč, da dobim moč in najdem novo pot v smislu svojega preostalega življenja.
Vse svoje življenje v partnerskih odnosih se mi ponavljajo isti vzorci, ne (vedno hujši), na poslovnem področju sem v vsem uspela kar sem si najbolj želela, čeprav se šla iz nule, nelepo otroštvo in zakon, nisem več tako mlada.
Kje bi lahko še našla pomoč, ki mi jo svetujete,
hvala lepa za vašo podporo, da ste se poglobili v mojo globino.
Napisala: Vrtnica

56

Re: Sorodne (karmične) duše

Mojca,
za pomoč lahko napišeš na mail, ki je napisan v podpisu. smile

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

57 Nazadnje urejal mojca.cuden1 (29.11.2013 16:10:56)

Re: Sorodne (karmične) duše

Spoštovani Zoran,
  Bom napisala na mail, ki ste mi ga napisali, hvala lepa za ponujeno pomoč.
Z lepimi pozdravi
Napisala: Vrtnica

Re: Sorodne (karmične) duše

Pozdravljen Zoran;
Znašla sem se v stanju, ko se ne znajdem in ne  zmorem več naprej. Že skoraj pred 9 meseci me je zapustil mož in oče treh otrok, zapustil me je zaradi 20 let mlajše ženske. V začetku sem bila čisto na tleh, moje življenje ni imelo nobenega smisla, ostali pa so mi otroci, zaradi katerih se splača vztrajati. Pa kljub temu po 9 mesecih še vedno ne morem naprej, želim si ga nazaj, čeprav on tega ne želi. Zanimivo pa je, da sva se vseh 20 let skupnega življenja imela zelo rada, vsaj tako je bilo videti. Ničkolikorat na dan mi je pokazal in povedal kako me ima rad, kot družina smo se imeli lepo, vse smo delali skupaj, hodili na sprehode, hribe, kino, kolesarili, igrali košarko, počitnice... Imeli smo se lepo, nikoli se nismo kregali.... Doletelo me je kot strela z jasnega. Še vedno ga ljubim iz vsega srca, obenem pa mu zamerim, kako je lahko razdrl tako lepo družino. Vendar pa je on srečen. Nekako moram naprej, a sama ne vem kako. Kaj moram razrešiti, kako naj bi se s tem spopadla... počutim se jezno, užaljeno, manjvredno, grdo, nesposobno, ves čas sem v strahu, da ostanem sama. Tega se pravzaprav zelo bojim. Želim se prijaviti tudi na individualno svetovanje - karmična diagnostika, v kolikor mi finance to dopuščajo. Me pa zanima, če je to sploh zame. Najlepša hvala za prijaznost in lep pozdrav;

Re: Sorodne (karmične) duše

Draga gospa pod šifro Hvaležnost,
Kot, da bi bili eni tudi meni se je podobno zgodilo pred 9 meseci, zelo dobro čutim vaso bolečino, praznino, izdajo, tudi jaz sem se razletela na tritisoč koščkov, ker sem imela partnerja za prijatelja, partnerja, ljubezen- skratka bil mi je vse.
Še vedno ne dojamem, da je konec po vseh obljubah....?, pač tako je po 14 letih sem padla na realna tla.
Zelo sem hvaležna G. Zoranu, ki mi je stal ob strani s svojo odkritostjo in seveda Ga. Urško pri kateri sem bila na individualni terapiji, pri kateri sva ogromno razrešili, vem pa da moram še veliko narediti na sebi, bolečina ni še popustila, vrača se.
To kar vam bom napisala naj vas drži pokoci, imate vaše otroke, ki vas nebodo nikoli zapustili, njihova ljubezen je brezpogojna kot vaša do njih in to je največje bogastvo, ki ga imate.
Obrnite se na Urško ali G. Zorana, hkrati pa se jima prisrčno zahvaljujem.
Poiščite pomoč, jaz sem mislila, da ne bom zmoga, ampak se borim imam prekrasno hči.
Objem

Re: Sorodne (karmične) duše

Spoštovana ga. Mojca.

Najlepša hvala za odgovor, tolaži me, da v tem nisem sama. Sem se obrnila na Zorana........ Upam, da bo pomagal  roll
]

61

Re: Sorodne (karmične) duše

Več delamo na sebi (več vzorcev, prepričanj, občutkov se rešimo), hitreje pride sorodna duša do nas.
Potrebno se je tudi odpreti za sorodno dušo, da pride v naše življenje, ter da jo znamo prepoznati ko pride.

Zoran kaj lahko to še malo bolj razložiš. To je mišljeno da očistimo vzorce v meditaciji ter liniji hare?

62

Re: Sorodne (karmične) duše

Pozdravljena Hvaleznost,
te čisto razumem in vem, da je to težko obdobje. Vendar počasi boš videla, koliko skritih in potisnjenih čustev je v tebi in ti bo ta situacija privlekla na dan, sedaj prevladuje  kaos, kar je logično za tvoje stanje.  Odpri se reikiju ali naredi po liniji hare,..(tisto kar veš) in predelaj te občutke, ki jih naštevaš:

hvaležnost je napisal/a:

Kaj moram razrešiti, kako naj bi se s tem spopadla... počutim se jezno, užaljeno, manjvredno, grdo, nesposobno, ves čas sem v strahu, da ostanem sama.

Ta situacija ti omogoča, da boš opustila stare navade, prepričanja in čustva in ti daje novo možnost. Ko mine to obdobje pridejo boljše stvari, samo je potrebno ves ta čas delati in čistiti umazanijo, ki pride na površje.

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

63

Re: Sorodne (karmične) duše

Pippo je napisal/a:

Več delamo na sebi (več vzorcev, prepričanj, občutkov se rešimo), hitreje pride sorodna duša do nas.
Potrebno se je tudi odpreti za sorodno dušo, da pride v naše življenje, ter da jo znamo prepoznati ko pride.

Zoran kaj lahko to še malo bolj razložiš. To je mišljeno da očistimo vzorce v meditaciji ter liniji hare?

Pozdravljen Pippo,
kaj točno želi, da razložim?
Na kašen način delati ali kako se odpreti ali misliš na kaj drugega?

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

64

Re: Sorodne (karmične) duše

Zoran je napisal/a:
Pippo je napisal/a:

Več delamo na sebi (več vzorcev, prepričanj, občutkov se rešimo), hitreje pride sorodna duša do nas.
Potrebno se je tudi odpreti za sorodno dušo, da pride v naše življenje, ter da jo znamo prepoznati ko pride.

Zoran kaj lahko to še malo bolj razložiš. To je mišljeno da očistimo vzorce v meditaciji ter liniji hare?

Pozdravljen Pippo,
kaj točno želi, da razložim?
Na kašen način delati ali kako se odpreti ali misliš na kaj drugega?

Tako ja, na kakšen način delati ter kako se odpreti?

65

Re: Sorodne (karmične) duše

Pippo je napisal/a:

Tako ja, na kakšen način delati ter kako se odpreti?

Pozdravljen Pippo,
Lahko narediš v meditaciji, z reikijem , karmično diagnostiko ali katerokoli stvar veš delati, da spremeniš nezaželene stvari, da jih po potrebi sprejmeš in da aktiviraš tisto kar želiš. Če ne veš kako sam narediti, pojdi na kakšen tečaj, da se naučiš vsaj ene stvari, da lahko spreminjaš nezaželene stvari.

Odpreti, pomeni, da se v meditaciji ali samo v sebi močna odločitev: Odpiram se,…za...

Tukaj ni nobenega določenega recepta, kje in kako točno narediti, ker možnosti in načinov je veliko. Tisto kar znaš narediš, če ne se pa naučiš.

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

66

Re: Sorodne (karmične) duše

Klepet o Sorodnih in karmičnih dušah

Link do oddaje: Tukaj

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

67

Re: Sorodne (karmične) duše

SORODNE in KARMIČNE DUŠE - delavnica


Program:
Kaj so sorodne duše?
Kaj so karmične duše?
Kaj so sorodne karmične duše?
Razlika med sorodno in karmično dušo.
Kaj je karma?
Kako nastaja karma?
Kako preseči in razrešiti karmo.
Kako končati karmo.
Kako najti najprimernejšo sorodno dušo.
Kako prepoznati pritegniti in zadržati najprimernejšo sorodno dušo.
Kako telepatsko komunicirati s sorodno dušo?
Kako družina vpliva na sorodno dušo?
Kako duhovna družina vpliva na sorodno dušo?
Kako sedanji odnos nadgraditi ali spremeniti.
Sorodna duša in zakon privlačnosti.
Sorodna duša in zakon delovanja.
Merkava.
Razlog srečanja.
Kako se SPOMNITI sorodne duše.

Tečaj je namenjen vsem, ki želite boljše odnose na vseh področjih (partnerski, z družino, prijatelji, sodelavci, poslovni).
Ali pa želite najti najprimernejšo sorodno dušo, ki verjame v pravo  ljubezen in romantiko v življenju? Vsi, ki si želite izboljšati obstoječo zvezo in spoznati vrline in izzive v partnerskem odnosu.
Vsi, ki želite bolje razumeti svoj in nasprotni spol. Vsi, ki želite spoznati in razrešiti karmične duše. Vsi, ki se počutite osamljeni, zapuščeni, žalostni, prevarani, izdani,..

Delavnica je praktične narave, na kateri se naučite samostojno urejati odnose.
Izkušnje z energijami niso pomembne. Dobrodošli vsi, ki zaznate, da je to za vas.


Kje: Ljubljana
Kdaj: od 9.00 – 16.30 ure
Tečaj vodim: Zoran Zavor
Prijave in informacije: pesem.duse@gmail.com, tel.: 070-788-788


Oddaje in več o delavnici:  TUKAJ


Bodi to, kar hočeš biti.

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

68

Re: Sorodne (karmične) duše

SORODNE in KARMIČNE DUŠE

Iščeš sorodno dušo?
Imaš težave v partnerstvu?
Iščeš pravo ljubezen?
Si sam/a?
Želiš biti ljubljen/a?
Želiš izboljšati odnos/e?
Ti nagaja karmični odnos?
imaš na splošno težave v odnosih z  ljudmi?


Tečaj je namenjen vsem, ki želite boljše odnose na vseh področjih (partnerski, z družino, prijatelji, sodelavci, poslovni).

Si v sorodnih ali karmičnih odnosih?

Kje: Ljubljana

Več: Tukaj

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788