1

Tema: Ob koncu leta

Sedaj ko se približuje konec leta, se ozremo za nazaj in poglejmo kaj vse smo doživeli v tem letu.

•    Katere cilje smo uresničili in katere ne. 
•    Je kakšna stvar katero obžalujemo, ali se obsojamo,..
•    Katero stvar/i bi naredili drugače.
•    Kaj bi naredili isto.
•    Kaj smo naredil v letu 2015 na področjih;  zdravja, odnosov, osebe rasti,..
•    Kakšna so čustva, misli, intuicija,..
•    Kako nasplošno ocenjujemo letošnje leto.

Zahvalimo se za vse kar začutimo -za vse doživeto je bilo to prijetno ali ne.

Pustimo preteklost za sabo, tam kjer ji je mesto v preteklosti (ne nositi nepotrebnih stvari v novo leto).

Napišimo cilje (izberemo seme) in gremo akcija – zalijmo semena.

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Re: Ob koncu leta

Poslušati sebe, sprejemati ljudi, čutiti življenje, to je zame nov svet. Ti tvoji napotki Zoran ob koncu leta, da pregledamo kaj se nam je zgodilo in posadimo seme za naprej. Prvič od kar se spomnim sem preteklost dojela kot preteklost, to je res neverjeten občutek. To sem doživela, dobila izkušnjo, se zanjo zahvalila življenju in sedaj se veselim prihodnosti. Najprej sploh nisem mogla pomisliti na prihodnost. Kaj si želim, česa se veselim, jaz sem bila vedno le obremenjena s preteklostjo. Čez čas so prišle misli, ideje, veselje, kaj je še pred mano, kaj me čaka.

Hvala.

Re: Ob koncu leta

Končuje se leto 2018 in v letošnjem letu (vsaj začutim tako) je potrebno dokončati nedokončane stvari. Lahko so to projekti ali zgolj neizrečene besede. Naredite to, še je čas.

Poglejte vse kar ste in kar niste naredili letošnje leto. Če vam kaj ni uspelo se odločite, da to naredite naslednje leto.

Zahvalite se letu 2018 za vse kar je bilo prijetno ali neprijetno, za vse dosežke in … - leto se poslavlja in poslovimo se tudi mi od dogodkov iz preteklosti, še posebej, če jih nosimo v sedanjost in prihodnost. Ker če preteklosti ne pustimo v preteklosti nam ta kroji sedanjost.

Postavite cilje za leto 2019 in si naredite načrt za doseg ciljev.

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Re: Ob koncu leta

Z Zoranom vam vsem forumovcem in forumovkam želiva prijetne in radostne božične praznike, s toplino v srcu in radostjo na obrazu. Leto 2019 pa naj obilno obrodi sadove preteklega in sedanjega dela, načrtov in ciljev.

smile

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Ob koncu leta

Konec leta je čas, da naredimo analizo tega leta, vse kaj smo naredili, dosegli in vse kar nismo. Če je potrebno komu odpustiti – odpustimo.

Naredimo načrt za leto 2020, kaj vse hočemo doseči- napišimo to in občutimo, da to že imamo.

Koliko začutim, bo leto 2020 v znamenju odnosov. Odnosov do sebe, do tega kar počnemo in  kaj želimo početi.
Partnerski in ostali odnosi bodo v ospredju – zato cilje napišite še posebej za odnose. Kakšne odnose hočete imeti in ne kakšne nočete imeti. To je zelo pomembno.
Mogoče kdo ne razume kaj pišem in podajam primer:
Želim razumevajoče odnose – pravilno. Ne želim se kregati - nepravilno.
Energijo dajemo temo kar si želimo in ne temo kar ne želimo.

V pomoč vam je lahko tudi moja knjiga 2.5 tone odnosa  Link: 2.5 tone odnosa

Želja pa ni dovolj, potrebna je tudi volja, da nekaj naredimo. Za začetek pa odločitev.

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788