1

Tema: Nesreča v ljubezni

Pozdravljeni,

Po dolgoletni zvezi me je partnerka zapustila pa čeprav sem za moje pojme vlagal veliko energije in truda v zvezo zadnjih par let. Počasi bo preteklo že pol leta kar se je to zgodilo, meni se pa ne uspe povezati z kašno novo osebo. Po vsakem zmenku kandidatke ne pokažejo več zanimanja zame. Naj povem da včasih nisem imel nikoli tega problema. Občutek mi pravi, da oddajam neko slabo energijo, čeprav si neznam obrazložit kako in zakaj. V trebuhu čutim pritisk v predelu jeter (morda kašna ujeta čustva?). Mi lahko kdo prosim pregleda energijo, ali je bila moja zveza karmična, ali imam kakšne druge osebne blokade. Vesev bom kakršnega koli nasveta in usmeritev kako se naj začnem lotevati mojih težav.

Re: Nesreča v ljubezni

Pozdravljen Modri 12,
vsakič ko gremo ven iz zveze bi bilo dobro, da gremo brez obsojanj, jeze, obžalovanj, krivde ...
Tudi naša energija lahko ostane pri drugi osebi in obratno.
Priporočam ti, da greš po postopku, ki je navrhu te teme - Tukaj
Pa javi kako si uredil sam.
Če pa rabiš pomoč pa javi.

Zoran

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Zoran je napisal/a:

Pozdravljen Modri 12,
vsakič ko gremo ven iz zveze bi bilo dobro, da gremo brez obsojanj, jeze, obžalovanj, krivde ...

Zoran

Hvala za odgovor. Sem si prebral postopek transformacije, vendar ne razumem točno katere občutke moram predihavat v tem primeru.

Predihaj vsa čustva, ki ti padejo na pamet, ko pomisliš na bivšo partnerko. Npr.: Jezo za to stanje, za konec, obsojanje ...- ter tudi, če si jezen ali obsojaš sebe za kakšno stvar, ki si naredil ali nisi naredil.  - take reči naredi.

Modri12 je napisal/a:
Zoran je napisal/a:

Pozdravljen Modri 12,

Zoran

Hvala za odgovor. Sem si prebral postopek transformacije, vendar ne razumem točno katere občutke moram predihavat v tem primeru.

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788