1

Tema: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

ENERGIJSKO ČIŠČENJE IN UREJANJE PROSTORA

Prostori nas lahko ovirajo ali podpirajo, na njih lahko gledamo kot na odnos z drugo osebo.

Če vlagamo energijo v prostor ga fizično čistimo in vzdržujemo, nam bo stal ob strani in nas varoval pred zunanjimi vplivi. Če pa nam je vseeno v kakšnemu prostoru se zadržujemo, bo le-ta kmalu začel energijsko razpadati in velika možnost je, da bomo v prostoru deležni zunanjih vplivov, kot je voda (na primer spuščanje strehe).

Ko se zavedamo dejstva, da so prostori in predmeti energijsko živi, je potrebno ustrezno poskrbeti tudi za njih.

BIVALNI PROSTOR JE OGLEDALO LJUDI, KI SO BILI IN SO SEDAJ V NJEMU.

Na mestih kjer se počutimo slabo, se verjetno nahajajo škodljive energije.

Vse pretekle in sedanje težave so shranjene v površinah in predmetih bivalnega prostora. Težave tvorijo energijske elementale. Elementalov obstaja več vrst, največ je pa tistih, ki jih človek naredi s svojimi čustvi in delovanjem.
Energijski škodljivi elementali lahko vplivajo na zdravje, počutje, usodo, ne/aktivnost…

Nekatere škodljive energije lahko izvirajo od: sevanja oblik, elementali, tehnična sevanja, kozmična sevanja, podtalna sevanja, sevanja materialov, stanovalci, uroki, drugo.

Parcela, na kateri je narejena stavba je enako potrebno, da je urejena in da ima vse fragmente duše (energije), ker enako kot ljudi, tudi zemlja izgubi svoje fragmente v vojni ali če se ljudi ne morejo dogovoriti med sabo…

Enako energijo, ki jo prostor sprejme, jo tudi oddaja. Le-ta se potem manifestira skozi življenje ljudi, ki v prostoru živijo ali delajo. Bodoče počutje ljudi je odraz tega, kakršen je prostor sedaj.

Vsak prostor ima tudi svoj namen, za kaj se uporablja, zato se po čiščenju prostora naredi še aktivacija, da prostor samostojno diha, ter se dodajo še različni občutki odvisno od namena uporabe.
Primer integracije: hiša, stanovanje,…- da je nezanimiva za nepridiprave, da se vsi v njej počutijo ugodno, udobno, razumevajoče, v harmoniji, ljubezni...

Energijsko očiščen in urejen prostor pozitivno vpliva na medosebne odnose, zdravje, aktivnost, ljubezen, finance, ustvarjalnost ...

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Ja ... Drži ...
Kako se pa tak prostor očisti? Meni prijatelj že dolgo govori, da imam v stanovanju nekaj kar me vzpodbuja k zelo negativnim mislim. In res so le te prišle nekje pred dvema mesecema. Ampak to ni vse ...
Kaj pa priporočate za energijsko čiščenje prostora?
Meni je ta prijatelj svetoval, da se naj raje preselim ... Meni se pa to vseeno ne zdi potrebno. Ne vem ...

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Boyana je napisal/a:

Meni prijatelj že dolgo govori, da imam v stanovanju nekaj kar me vzpodbuja k zelo negativnim mislim. In res so le te prišle nekje pred dvema mesecema. Ampak to ni vse ...

Zakaj ti pa potem ne pomaga odpraviti to iz stanovanja?

Boyana je napisal/a:

Kako se pa tak prostor očisti?
Kaj pa priporočate za energijsko čiščenje prostora?

Dobro je najprej počistiti fizično vso zamazanijo in vreč v smeti vse stvari, ki se več ne uporabljajo.
Za pomoč se lahko uporabi bel žajbelj, sol ali katero drugo kadilo. Nato je pa potrebno odstraniti vse negativne in škodljive energije, če so te v prostoru prisotne (na način ki ti je poznan), ter potem aktivirati energijske točke. Lahko se še integrirajo različni občutki, ki so odvisni od namena uporabe prostora in predmetov  – primer za integracijo hiše sem v prejšnjem sporočilu opisal.

Boyana je napisal/a:

Meni je ta prijatelj svetoval, da se naj raje preselim ... Meni se pa to vseeno ne zdi potrebno. Ne vem ...

Če bi na tak način reševali težave bi verjetno bilo veliko stavb praznih.

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Hvala za odgovore.

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Vse, ki ste bili na delavnici energijskega čiščena prostorov in učenja skalarnih valov obveščam, da bodo slike z delavnice kmalu objavljene na spletni strani. Smo čakali še na preostale fotografe. smile

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Slikce z delavnice so objavljene - ogled je možen tu: http://www.pesem-duse.com/energijsko-ci … i,81.html.

Dobrodošla so doživetja, spoznanja zgodbice in vse, kar ste zanimivega doživeli med to zanimivo delavnico in bi želeli deliti z nami.  smile  :rose:

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Lahko začnem kar jaz, s svojim doživljanjem delavnice. smile

Fantastično mi je bilo, sprehajati se po praznih sobah in nadstropjih, po strehi stavbe, opazovati čudovit razgled, ki je segal vse do Triglava. Zabavno je bilo opazovati prihod "prvotnih prebivalcev" in kako smo vsi debatirali in skušali najti dobro rešitev za njih.  big_smile  :rose:  Upam, da so sedaj srečnješi.  :srcek: Zaradi moči energijsko zelo razvite skupine je bila prisotna zelo močna energija, ki je prebudila v meni nova znanja in vibracije, katere me vodijo novim avanturam naproti.  Bilo je krasno, super je delati z ljudmi, ki jih poznaš že od prej, jim zaupaš, se lahko prepustiš in se imaš preprosto fajn. smile :srcek:

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Moje doživljanje delavnice je bilo izredno. Še najbolj so mi bili prisrčni "nevidni grovy plesalci". Poleg vsega znanja, ki sem ga pridobila, mi je izkustvo/sama praksa vredna več kot vsaka teorija. Več sigurnosti, podpore in samozavesti sem dobila v svoje nadaljno delo, kar pa je edina in najpomebnejša vrednost. Enostavno se tega ne da ubesedit! :srcek:

Klara

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Urška, zelo lepo si to napisala, nimam kaj dodati smile Tudi meni je bilo super!  :prst:  :srcek:  Že prej sem zaznavala prostore in sem imela kar malo strahu, da bi naletela na kaj, čemur ne bi bila kos. Na delavnici pa smo na res enostaven način rešili vsako situacijo, kar mi je dalo veliko mero samozavesti in zaupanja vase. Po tem sem tudi sama poslala v svetlobo prvo dušo in je šlo brez problemov smile

Zelo zanimivo je bilo, ker smo imeli priložnost delati s tako veliko stavbo in zaznavati zelo različne in celo nasprotujoče si energije v vsakem od nadstopij in celo na različnih delih istih nadstropij. Fasciniralo me je, kako čisto vse vpliva na energijsko stanje - materiali, okolica, lastniki, prebivalci, zemljišče in še bi lahko naštevali ...

Skalarni valovi pa so enkratni. Mojemu fantu še nič, kar sva počela do sedaj, ni bilo tako všeč in imelo tako velikega učinka nanj. Chi gong kot smo ga delali na delavnici prakticiram skoraj vsak dan, prav tako se vsaj "osvežim" s skalarnimi valovi in se takoj boljše počutim.

Se mi je pa kar nekaj stvari odprlo po delavnici, ki jih še predelujem smile Spet se malo sesuvajo temelji in na plan prihajajo novi osebni izzivi. Ampak tudi to je treba sprejet wink

10

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Zdravo, vsem. smile

Tudi meni je bila delavnica zelo zanimiva, sem spoznala veliko novih stvari. Name je delovala energijsko zelo močno. Cel teden se mi je odpirala neka težka žalost, ki je potem minila. Na koncu sem imela občutek, da sem kot sod, poln vode in voda še kar priteka in izteka čez rob. Skratka - uf dovolj je.  wink 

Najbolj prijetna izkušnja mi je bila s skalarnimi valovi. Ko se res samo prepustiš, um nima tu kaj delati, zato se odmakne, nato pa telo samo pove, kaj rabi.  :prst:

Čiščenje prostorov je bilo tudi zanimivo - mislim, da smo po čiščenju že naslednji dan vsi zaznali močno spremembo v počutju (na bolje seveda) v samem prostoru, kakor tudi v izgledu same stavbe. Zanimivo.  smile

Lp :rose:

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

ar3ka, najino delo v parih je bilo zame še posebej zanimivo.  wink  :rose:

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com

12

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Hvala, Urška. smile Zame tudi. :rose:

13 Nazadnje urejal Fotko (03.02.2012 13:31:09)

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Tudi meni so energije na delavnici prebudile nove in ojačale stare občutke. Občutek pretoka energije in povezeve božansko-zemeljsko je sedaj prav neverjeten.
Skalarne valove prakticiram na domačih "poskusnih zajčkih" in je zanimivo kako so se pojačali v zadnjih dveh tednih.
Skupina je bila pa itak najboljša do sedaj.

Še naprej lep dan želim

14

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Pozdravljeni,

jaz pa imam eno vprašanje. Kaj menite glede čiščenja prostorov, v katerih smo nekoč bivali, in smo se nato odselili, tam pa sedaj že precej dolgo živijo drugi ljudje. Misli mi pogosto odtavajo tja, predvsem zaradi prijetnih spominov... Jaz sem iz tega prostora povlekla delčke svoje duše, zanima pa me, če je možno očistiti tudi psihično nesnago, ki sem jo v tistem prostoru sama pustila. Ali bi bil to sedaj po tolikem času vdor v prostor drugih ljudi? V mislih imam, da so se verjetno vselili tja ljudje s podobno vibracijo in bi lahko sedaj to čiščenje povzročilo premike, ki si jih stanovalci ne želijo ali nanje niso pripravljeni. Kakšno je vaše mnenje o tem? Ali naj pošljem  božjo svetlobo vse tisto, kar sem sama pustila v prostoru in sedaj ni več v najvišje dobro prostora in stanovalcev?

Hvala :rose:

15

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Običajno, ko se nekdo odseli fizično počisti prostor za sabo, to je tudi na nek način poslavljanje in energijsko čiščenje. Ti bi to naredila samo bolj poglobljeno in če čutiš, da je to potrebno naredi tako kot je v najvišje dobro.  Sicer gre za spremembo prostora, ki je še pomben zate, lahko tudi kako še kako drugače in te vleče nazaj v preteklost, v dobre stare čase.   Poglej si še to, morda bi pa še tu kaj spremenila? Ja začutim kot, da te vleče tja. NI več delčkov tebe tam, te pa vleče.
V nove stanovalce ne bi direktno energijsko posegala, jim ustopala v njihovo polje in spreminjala. Energijske premike pa v tem času itak povzroča vse okoli nas, ali smo pripravljeni ali ne.  Mogoče pa so glih zdej pripravljeni in bi jim tako pomagala? Kako pa veš, da niso? Verjetno se tudi njihova vibracija spreminja.

16

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

dadas je napisal/a:

Sicer gre za spremembo prostora, ki je še pomben zate, lahko tudi kako še kako drugače in te vleče nazaj v preteklost, v dobre stare čase.   Poglej si še to, morda bi pa še tu kaj spremenila?

Verjetno je tu pravi keč moje želje po čiščenju. wink Je pa res hecno, da me tja občasno še vedno vleče, četudi sem se na lastne oči prepričala, da to ni to! Nekaj mesecev preden sem se odselila, nisem več bivala tam, pač pa v domačem kraju. Potem pa sem en dan šla na zabavo in se odločila, da bom prespala v najetem apartmaju. Ko sem vanj sredi noči vstopila, sem se prav zdrznila. Občutek je bil, kot da bi stopila v pretekli čas - občutek izpraznjenosti (zame seveda) - kot da je ostalo samo ogrodje resničnosti brez življenja. Občutek mi je bil kar strašljiv in zato sem raje sredi noči šla na vlak, kot pa da bi tam prespala. Takrat sem res ugotovila, da resnično ne sodim več tja.  Bom nagruntala nekaj, da to spremenim. smile Hvala ti. smile

17

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Svetujem ti še, da pogledaš, če imaš kakšno učenje skozi povezovanje s prostori in vezanostjo na prostore - kaj se ti kaže na ta način. Vračanja v preteklost pa sedaj ne bi smelo biti več, ha? wink

18

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Zdej pa menda res ne več, no. wink

19

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Aja, še nekaj moram povedat. big_smile Pred dvema dnevoma sem energijsko očistila svojo sobo in hišo. Po končanem čiščenju sem šla iz sobe in ko sem se čez kakšno uro vrnila sem zaznala vonj, kot da bi nekdo na novo prepleskal sobo!! smile

20

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

ar3ka je napisal/a:

Aja, še nekaj moram povedat. big_smile Pred dvema dnevoma sem energijsko očistila svojo sobo in hišo. Po končanem čiščenju sem šla iz sobe in ko sem se čez kakšno uro vrnila sem zaznala vonj, kot da bi nekdo na novo prepleskal sobo!! smile

:prst:  :prst:  :prst: Sej si jo - ampak veliko bolj globinsko od nove barve na stenah wink

21

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

Skalarni valovi so res super za prostor. Pred kratkim sem napolnila stanovanje z njimi in že nekaj trenutkov zatem se je najino počutje s fantom čisto spremenilo. Prej sva bila zatopljena vsak v svoje delo, že malo utrujena in naveličana. Po skalarnih pa sva se začela oba smejat, postala sva razigrana in radostna  :prst:

22

Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov

ENERGIJSKO ČIŠČENJE IN UREJANJE PROSTORA


Program:
1.    Osebna os (linija hare in axis mundi) ter uporaba v vsakdanu.
2.    Kako se očistiti: entitet, škodljivih energij, urokov ter psihičnih napadov.
3.    Kako v sebi zbuditi želene kvalitete, kot  npr.: jaz zaupam sebi.
4.    Kako si povrniti fragmente duše.
5.    Vrste škodljivih energij v prostorih.
6.    Katere stvari, povzročajo škodljive energije in vakuume v prostoru.
7.    Kako očistiti in urediti prostore ter parcele:
•    -destruktivnih in škodljivih energij.
•    -karmičnih vezi parcel/ljudi.
•    -entitet.
•    -spominov (kot so: nasilja, vojne, jeza, mentalni ali čustveni spomini).
•    -urokov in prekletstev.
•    -sevanja.
•    -blokade.
8.    Aktivacija in harmonizacija:
•    -podpore prostora osebam, ki v njem živijo.
•    -točk vdiha in izdiha v prostoru.
•    -izmenjave energij v prostoru.
•    -izmenjave energij med prebivalci.
•    -izmenjave energij med obiskovalci prostorov.
•    -povezava med prebivalci in bitji, ki skrbijo za urejenost prostorov.
•    -ostalo.
9.    Kako naredit os sveta (axis mundi) v prostoru in njen pomen.
10.    Kako povrniti fragmenti duše: prostorov, stavbe, parcel.
11.    Kako in kaj  integrirati v določene predmete, kot npr:
•    -da se vsi v hiši počutijo, ugodno.
•    -da je hiša nezanimiva za nepridiprave.
•    -pisarna za aktivnost, budnost,..
•    -kuhinja za ….
•    -postelja za počitek, sprostitev,…
•    -ostalo
12.    Kako narediti oltar in njegov pomen.
13.    Kako uporabiti smeri neba za pomoč v urejanju prostorov, ter njihov pomen, kot npr.: Sever – je smer modrosti,
14.    Kako vplivajo barve na prostor ter katera barva in kje privlači določene stvari, kot so: obilje, ozemljitev ali…
15.    Kako slike vplivajo v prostoru ter kako si z njimi pomagati, do cilja.
•    -kje in kakšno sliko postaviti za harmonični odnos.
•    -kje postaviti sliko za podporo prednikov. 
•    - slika, da imamo otroke.
•    - kje in kakšna je slika za obilje. 
•    - slika za izpolnitev želja.
•    -ostalo.
16.    Pripomočki za čiščenje prostorov.
17.    Ostalo.

Prostori nas lahko energijsko ovirajo ali podpirajo, na njih lahko gledamo kot na odnos z drugo osebo.
Če vlagamo energijo v prostor ga fizično čistimo in vzdržujemo, nam bo stal ob strani in nas varoval pred zunanjimi vplivi. Če pa nam je vseeno v kakšnemu prostoru se zadržujemo, bo le-ta kmalu začel energijsko razpadati in velika možnost je, da bomo v prostoru deležni zunanjih vplivov, kot je voda (na primer spuščanje strehe).
Ko se zavedamo dejstva, da so prostori in predmeti energijsko živi, je potrebno ustrezno poskrbeti tudi za njih.

BIVALNI PROSTOR JE OGLEDALO LJUDI, KI SO BILI IN SO SEDAJ V NJEMU.
Na mestih kjer se počutimo slabo, se verjetno nahajajo škodljive energije.
Vse pretekle in sedanje težave so shranjene v površinah in predmetih bivalnega prostora. Težave tvorijo energijske elementale. Elementalov obstaja več vrst, največ je pa tistih, ki jih človek naredi s svojimi čustvi in delovanjem.

Energijski škodljivi elementali lahko vplivajo na zdravje, počutje, usodo, ne/aktivnost…
Nekatere škodljive energije lahko izvirajo od: sevanja oblik, elementali, tehnična sevanja, kozmična sevanja, podtalna sevanja, sevanja materialov, stanovalci, uroki, drugo.
Parcela, na kateri je narejena stavba je enako potrebno, da je urejena in da ima vse fragmente duše (energije), ker enako kot ljudi, tudi zemlja izgubi svoje fragmente v vojni ali če se ljudi ne morejo dogovoriti med sabo…

Energijo, ki jo prostor sprejme, jo tudi oddaja. Le-ta se potem manifestira skozi življenje ljudi, ki v prostoru živijo ali delajo. Bodoče počutje ljudi je odraz tega, kakršen je prostor sedaj.
Vsak prostor ima tudi svoj namen, za kaj se uporablja, zato se po čiščenju prostora naredi še aktivacija, da prostor samostojno diha, ter se dodajo še različni občutki odvisno od namena uporabe.

Energijsko očiščen in urejen prostor pozitivno vpliva na medosebne odnose, zdravje, aktivnost, ljubezen, finance, ustvarjalnost ...

Kje in kdaj: Ljubljana: sobota in nedelja 18 in 19 maj 2013
Delavnico vodim: Zoran Zavor
Prispevek: 107 €

V prispevek všteto: teorija, praksa, gradivo ter potrdilo.

Tečaj je namenjen vsem, ki želite urediti svoj bivalni prostor, parcelo ali želite delati profesionalno.

Prijave in informacije na: pesem.duse@gmail.com ali 070-788-788

pesem.duse@gmail.com, 070-788-788