151

Re: Delavnica - "Pesem duše"

no superrrr smile

jaz sem tudi nekako dobila zaupanje, čeprav ne vem kako ga razložit, ampak verjetno je to tudi del pointa da zaupaš ...oz. mogoče bolj stvar prepuščanja, ker zaupanje temelji na zgodovini pozitivnih izkušenj, jaz pa sem nekako brez feedbecka vseeno dobila ta občutek. kot bi bila verna, samo brez vere  big_smile
mene malo mede to, da se zbujam z nekim blaznim občutkom žalosti ... in pol porabim pol dneva, da gre mimo in to se mi je dogajalo že nekaj časa, potem je bil vmes mir, zdaj po delavnici oz. včeraj in danes pa spet ... gruntam, če se mi ponoči kaj dogaja, ker načeloma se potem čez dan in zvečer ok počutim, samo zjutraj pa je cela drama...kot, da mi nekdo sedi na pljučih in ne pusti dihat. to moram še malo raziskat  :prst:

hvala tudi tebi in Barbari, predvsem ... če kdaj to bere  :srcek:  :srcek:

'Življenje je proces.

152

Re: Delavnica - "Pesem duše"

Sam poročam, da dogaja sto na uro  big_smile  :prst:

:srcek:  :srcek:  :srcek:

'Življenje je proces.

153

Re: Delavnica - "Pesem duše"

Vsakič, ko sem se povezala z višjim jazem, me je začela boleti glava. Ko sem šla gledat, zakaj, sem ugotovila, da znam delati stvari na silo, predvsem preko moškega načina delovanja, tudi z glavo skozi zid tongue Pri sebi postopoma spreminjam vse to, sploh to z ravnovesjem jin in janga je pač proces. Ker zadeve zahtevajo čas, me zanima, če obstaja drugačen način "preoblikovanja" energije višjega jaza oz. da se kako drugače izognem glavobolu smile

154

Re: Delavnica - "Pesem duše"

Poveži se s čisto zavestjo in se odpri za tisti način, ki bo najbolj harmoničen zate in hkrati v skladu z absolutnim dobrim.
V potencialu obstaja nešteto vrst scenarijev, samo odpreti in podpreti moramo tistega, ki je za nas v najvišje dobro. Lahko da je ta scenarij preoblikovanja energije zate trenutno najbolj dober, ker mogoče rabiš fizični dokaz, da se kaj izpelje ... ? če začutiš, da je kaj na tem, veš, kaj je treba napraviti ... wink

urska.pesemduse@gmail.com
urskakorun.com