101

(62 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)

Tudi link sem uporabila in vas kliknila še na facebooku. Hvala.

102

(33 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)

Urška je napisal/a:
Lexi je napisal/a:

Se pa spomnim, ko sem (preden sem prišla do Alverde), razmišljala, da bi preizkusila kozmetiko Suki? Že kdo slišal zanjo? Uporabljal mogoče? Me je odbilo ker je zelo draga, po drugi strani pa mal zainteresiralo, ker sem slišala, da je tako naravna, da bi jo lahko tudi jedli....

Slišala sem že za Suki, vendar še nisem prišla v stik z njo. Ne vem že več, kje sem ta podatek zasledila, vendar zdi se mi, da so tudi dr. Hauschka izdelki "užitni"?  smile

" Suki kozmetiko uporablja moja starejša hči, ne more je prehvaliti ... Vse sestavine so 100% naravne ... smile
Lepo bodi.

103

(62 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)

Zoran je napisal/a:
Boyana je napisal/a:

Nič ... Ker sem laik ... Šele ko sem napisala ta post sem pogledala člane ... In z grozo ugotovila, ta forum vodite sami profesionalci.
Zdaj mi je pa nerodno. Res pa je da sem bila preričana da je neprizemljenost to kar sem napisala.

Boyana, saj je tudi to neprizemljenost kar si napisala, da plavaš na astralu, vendar drugačne vrste, kot  ko si v strahu ali paniki.
Ko si v strahu ali paniki - takrat nimaš povezave ne zgoraj ne spodaj, si kot v neki žogi, oblačku, ki te ujame. Takrat izrabljaš samo tisto energijo, ki je okrog tebe in ko jo porabiš zna biti neznosno. Zato si je potrebno postaviti povezavo božansko – zemeljsko, da lahko najprej zadihaš in nato, da vidiš kaj je to zaradi česa te je strah.

To ko plavaš, nisi prizemljen(povezan z zemeljskim žarkom), povezava za gor proti božanskemu gre vendar se prej ustavi na astralu. Razlika je v tem, ker na astralu dobiš energijo, vendar ta ni božanska in jo kasneje vračaš.

Astral se lahko deli na več delov, meni je najenostavnejša razlaga, da je zgornji in spodnji ali dobri in slabi. Na dobremu živijo bitja, kot so angeli, nebovzeti mojstri,..- ta del astrala koristimo, ko se povezujemo z angeli,...  Na slabemu pa bitja(svetovi), ki ne vplivajo dobro na nas. Na spodnjem astralu so svetovi ki so že izgrajeni z iluzijo in katere še sami lahko izgradimo, da lahko potem  "plavamo".  Za ta spodnji  astral je značilno da ima človevek veliko idej, zamisli, lahko je euforičen, vendar nič ne ve realizirati (prizemljiti) - na fizični, materialni ravni ni spremembe. Na spodnji astral se človek lahko poveže tudi preko, drog, alkohola, tablet,…

V obeh primerih nam manjka povezava božansko – zemeljsko, ki jo lahko narediš z reikijem, os –sveta, linija hare, verjetno je še par imen in načinov za eno isto stvar, da si povezan z zemeljsko energijo in božansko energijo.
Link: http://www.pesem-duse.com/postavljanje- … re,31.html

Boyana je napisal/a:

Nič ... Ker sem laik ... Šele ko sem napisala ta post sem pogledala člane ... In z grozo ugotovila, ta forum vodite sami profesionalci.
Zdaj mi je pa nerodno. Res pa je da sem bila preričana da je neprizemljenost to kar sem napisala

Pozabi na nerodnost, ker si po svoje imela prav.

smile

Iskrena hvala za tako super odgovor. Prav vesela sem, da sem vam našla. Teme so krasne, odgovori pa zanimivi iz zelo kvalitetni.

104

(62 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)

Zoran je napisal/a:
Boyana je napisal/a:

Praviš da se v neprizemljenem stanju pojavljajo napadai panike in strahu?
Mislim da ta trditev ne drži. Pri neprizemljenosti prevladujeta neodgovornost in brezbrižnost. Človek " plava ", realnosti ne sprejema take kot je ...

Pozdravljena Boyana verjetno si mislila na tale prvi post:

Neprizemljenost  je: ko nismo povezani z zemeljskimi energijami in takrat nismo sposobni sprejeti sebe, otroke, starše, okolico, službo, vse tisto kar se nam dogaja tukaj na zemlji.
Energijska neprizemljenost se lahko kaže kot:
Občutki nestabilnosti, nesigurnosti, nesprejemanja s strani okolja, nesprejemanja odgovornosti za svoje življenje, zdravje, počutje,… na splošno ne sprejemamo situacijo in okoliščine v katerih se znajdemo, kot da smo odrezani od ostalega sveta, noge so lahke, tavamo kot muhe brez glave, občutki, začnemo nekaj delati in ne dokončamo…raznorazni strahovi, ki lahko prerastejo v paniko ali depresijo.

Kakšno stanje bi  ti opisala, da je napad panike in strahu, če ni neprizemljen?
smile

Nič ... Ker sem laik ... Šele ko sem napisala ta post sem pogledala člane ... In z grozo ugotovila, ta forum vodite sami profesionalci.
Zdaj mi je pa nerodno. Res pa je da sem bila preričana da je neprizemljenost to kar sem napisala.

105

(62 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)

Praviš da se v neprizemljenem stanju pojavljajo napadai panike in strahu?
Mislim da ta trditev ne drži. Pri neprizemljenosti prevladujeta neodgovornost in brezbrižnost. Človek " plava ", realnosti ne sprejema take kot je ...

106

(5 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)

Super napisano, krasna razlaga! smile
Ni kaj dodati.