Uh, čeprav je minilo kar nekaj časa odkar sem bluzila po tem forumu, moških še vedno ne prenesem. Do smrti sem jih sita. ![]()
1 24.09.2017 23:55:22
Re: moški (4 odgovorov, vpisanih v Vprašanja & nasveti (karmična diagnostika))
2 28.03.2015 01:56:56
Re: Reinkarnacija (14 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Nekoč sem slišala, da bi bilo res dobro posluštati otroka do petega leta starosti. Otroci veliko povedo o prejšnjem življenju, le mi, starši ne polagamo veliko pozornosti na to, pa čeprav otrok z določenimi izjavami dobesedno ŠOKIRA. Škoda, a ne? Ostanejo pa razni Deja vu ...
3 28.03.2015 01:39:59
Re: Izreki in modrosti (129 odgovorov, vpisanih v Razno)
Dober fižol se daleč sliši. ![]()
4 27.11.2014 02:46:53
Re: Depresija (4 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Sem tudi sama v težkem stanju, saj je res najbolje končati to bedno življenje. Ko te ne veseli več nič, je OVER. Karme gor ali dol.
5 11.10.2013 22:53:45
Re: Oddaje Preprosto naravno (187 odgovorov, vpisanih v TV Preprosto naravno)
Nisdn si še ogledala vseh oddaj, tiste ki :rose: sem jih, so mi bile všeč. Super.
6 11.10.2013 22:45:27
Re: zobje (3 odgovorov, vpisanih v Vprašanja & nasveti (karmična diagnostika))
No, mi smo to rešili. Še več. Hčerka gre z veseljem k svoji zobozdravnici.
7 11.05.2012 20:55:09
Re: Reinkarnacija (14 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Od česa pa je odvisen čas naše reankarnacije? Pri Ane Frank je šlo za relativno kratek čas ( deset let ), slišala in brala pa sem o dušah, ki se reankarnirajo po stotih ali še več letih ...
8 08.04.2012 12:45:08
Re: Sorodne (karmične) duše (67 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Hvala, Malina.
Saj mi je jasno vse. Sebe, predvsem sebe bi rada spravila na neko normalno pot. Brez laži, izigravanja, norčevanja ... Tega mi je dovolj. Želim pa res vedeti, če je to moja karma?
Nekoč, ko mi bo dano in ko bom sposobna, bom napisala celo zgodbo. Še to sem komaj spravila iz sebe.
Vsa resnica je zapisana v mojem srcu. In to vem, pa Bog tudi.
9 07.04.2012 17:08:08
Re: Sorodne (karmične) duše (67 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Ali pa oče moje punčke. Dokler nisem rodila, je bilo vse super, potem me je pa varal sto na uro. In jaz sem to mirno prenašala ... Dokler v moje življenje ni vstopil ta gospod. Ta me je pa dokončno sesipal. Zakaj, ne vem, on bi rekel, da sem sama kriva.
Kriva, kriva, kriva ... Saj na koncu mi je le še to govoril. Če se je s tem, ko me je uničil, nahranil, sem vesela, le ne vem zakaj je izbral mene, če pa je vedel kaj bo storil? Zaupala sem mu marsikaj in danes to tako globoko obžalujem. Res globoko.
10 07.04.2012 16:58:05
Re: Sorodne (karmične) duše (67 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Sicer še poskušam odpustiti, a te moje rane so tako globoke, da tega ne morem opisati. Morda sem si to zaslužila v prejšnjem življenju? V tem se trudim odpuščati, saj to mi uspeva, a vse posledice so v mojem srcu. Rana na rano. Pa grem mimo tega, a ko me stre, me stre. Najhuje je, ko tega ne morem povedati nikomur. Ne rečem, da me ljudje nimajo radi, mislim da, vendar sem se zadnje leto potegnila vase. Enostavno ne zaupam nikomur več. Svojo ljubezen sem nekako usmerila v študij, delo in seveda otroke, kaj več pa ne zmorem. Zakaj pravijo " Odpri srce " če ti ga pa potem z užitkom strejo? Točno to me je ta človek učil. Potem pa mi je res strl srce in me z nasmehom prizadel. Ampak jaz mu srečo privoščim, od srca. Tudi krušni mami sem nekako odpustila, pa mi je bila vse prej kot to. Je res moja karma, da me trgajo na kose?
11 07.04.2012 16:49:10
Re: Sorodne (karmične) duše (67 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Kaj pa ko te nekdo namerno rani - sesuje tvoja čustva? In to z namenom? Če je to duhovni učitelj, kako potem lahko to naredi? Ne me razumeti narobe, ker mi je ta oseba po eni strani pomagala, po drugi uničevala ... Na koncu sem ostala brez vere v ljubezen, česar mi niso zrušili v otroštvu, mi je to storila ta oseba. Skušam se s tem sprijazniti, da je pač to moja karma, ker me je že ob rojstvu mama zavrgla, pozneje pa sem bila več ali manj deležna le zaničevanja. Kaj plačujem? Kdo bi mi to lahko povedal?
12 07.04.2012 15:46:38
Re: Kambuša (15 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)
Ja, to za kandido vem kako gre, ampak na svoj nogo pa nisem pomislila niti pod razno. Pa sem v zdravstvu ![]()
Zdravila no, ta mi je pa dal moj zdravnik, nisem pa povedala, da pijem kombučo. Ni mu bilo jasno, da ne prime nič.
Malina, hvala ti za tole. Za nekaj dni bom s pitjem prenehala. Pa da vidim, a mislim, da je to to!
Želim ti lepe praznike.
13 07.04.2012 13:02:45
Re: Kambuša (15 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)
Zato se mi pa najbrž glivična okužba na desni narti ne celi. Že tri tedne uporabljam različne kreme, a ne pomaga kaj dosti.
Sem šla še enkrat preverit. Tip s kandido jo pije po liter in pol na dan ...
Sama res ne vem kaj naj si mislim o tem.
14 07.04.2012 13:00:44
Re: Kambuša (15 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)
No, tega ne vem. Ali misliš, da se naj ne bi pila niti pri kakšnem glivičnem obolenju kože?
Sem pa na nekem forumu zasledila, da jo pijejo tudi tisti s kandidó in celo to, da si je ena to bolezen s tem napitkom pozdravila.
Sama sem bila petkrat v pol leta na antibiotikih zato sem jo začela piti. Recept sem dobila od gospe Mojce Kotnik, ki se z gojenjem kómbuče intenzivno ukvarja. Po njej je shujšala 30 kg ali nekaj takega. Negativnih učinkov pa ne navaja nikjer. Je pa logično kar si napisala.
15 06.04.2012 22:11:33
Re: Kambuša (15 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)
Res pa je, da nekaterim ne odgovarja. Morali bi spremeniti vrsto čaja. Namesto zelenega črni, na primer. Ali pa samo kamilico. Japonci uporabljajo le črnega. Potrebno je biti pozoren tudi na čas fermentacije. Nekateri jo puščajo v čaju po deset dni. Takega napitka tudi sama ne bi spravila po grlu. Jaz sem zadela. Četrti ali peti dan najpozneje. Imam jo pa v shrambi, nihče jo ne premika, kaže da ji prostor odgovarja. Narejen napitek se lepo peni in to pomeni, da je kombuča pravilno narejena. Je pa še nekaj pomembno vedeti.
V prvem mesecu ti kombuša pokaže kaj je narobe z organizmom. Zaspanost, sem pa tja kakšen izpuščaj, bolečine v sklepih, odvisno pač kaj je z organizmom narobe. Potem pa pridobivaš energijo, organizem se čisti, prebava se uredi itd ...
16 06.04.2012 22:00:09
Re: Kambuša (15 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)
Kombučo pijem nekje mesec dni. Napitka imam vedno več. Počutim se dobro, pijem jo že po liter na dan. Mlade gobice oddajam naprej.
Priprava:
( 2l )
Prva priprava je najpomembnejša
Zavrem dva litra vode, kateri sem dodala pet žlic sladkorja. V to vodo dam dve vrečki šipkovega čaja in tri zelenega. Po petnajstih minutah vrečke poberem iz čaja. Počakam, da se čaj ohladi na sobno temperaturo. Nalijem ga v steklen kozarec in dam vanj kombučo. Zaprem le z gazo in elastiko, saj mora kultura dihati. Nekateri za oporo uporabljajo palčke, ker goba rada potone. Jaz dodam le malo sladkorja in je zopet na vrhu. Sama pustim napitek v kozarcu pet dni. Dlje kot pustiš, bolj kisel postaja. Sčasoma sam ugotoviš stopnjo, ki ti odgovarja. Goba med procesom fermentacije ( lahko ) naredi novo gobico, ki se enostavno loči od prvotne. Če pa se ne, nič zato. Po tretji menjavi prvotna gobica postane že toliko močna, da lahko iz nje naredimo večjo količino čaja. ( 5 l ) npr. Posoda naj bo steklena, kultura nikakor ne sme priti v stik s kovino.
Namesto čajev, ki sem jih navedla, lahko uporabite črni čaj, hibiskus, kamilico. Vsak sam zadane svoj okus. Meni je ta všeč. Kombuša ima v sebi ogromno zdravilnih učinkov. Jaz sem jo ravno danes precejala v steklenice. Pijem jo pa res z užitkom.
17 06.04.2012 15:48:54
Re: Reinkarnacija (14 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Pri svojem delu se pač na določene paciente navežem. Še zlasti v Domu. Ne na vse, a določeni mi resnično " sedejo " v srce. Če umrejo osamljeni, toliko huje. Velikokrat se zalotim, da intenzivno razmišljam o njihovih zadnjih urah življenja ... Moja mentorica pravi, da je to normalno, da je tudi sama taka, pa je v tem poklicu že 30 let ...
Hočem povedati le to, da so včasih misli močnejše kot bi si človek želel ...
18 31.03.2012 18:36:05
Re: Reinkarnacija (14 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Vse lepo in prav. Mi pa ni jasno zakaj bi moje ponovno rojstvo določale moje misli? Nanje nimamo vpliva, vsaj jaz ne na svoje ali bolje povedano ne na vse. Kako je pa s tem, ko ti nekdo umre ( pacient, sorodnik ) in svoje misli usmerjaš na njegov odhod? In to traja po več dni ali dlje?
19 22.02.2012 19:11:44
Re: Amaroli ali urinoterapija (6 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)
Ali ni te vrste terapija izvajana tudi pri homeopatskem zdravljenju?
20 24.01.2012 17:02:40
Re: OBSOJANJE-LOČEVANJE (3 odgovorov, vpisanih v Vprašanja & nasveti (karmična diagnostika))
Mah, jaz vse odpustim. Če ne tako, pa čez čas.
Res ni lahko, ampak jaz ne morem kuhati zamere v nedogled. Konec koncev smo si vendarle vsi enaki. Če ne tu, pa tam, na oni strani ...
21 11.01.2012 20:19:48
Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov (21 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Hvala za odgovore.
22 10.01.2012 21:08:25
Re: Energijsko čiščenje in urejanje prostorov (21 odgovorov, vpisanih v Osebna rast in duhovnost)
Ja ... Drži ...
Kako se pa tak prostor očisti? Meni prijatelj že dolgo govori, da imam v stanovanju nekaj kar me vzpodbuja k zelo negativnim mislim. In res so le te prišle nekje pred dvema mesecema. Ampak to ni vse ...
Kaj pa priporočate za energijsko čiščenje prostora?
Meni je ta prijatelj svetoval, da se naj raje preselim ... Meni se pa to vseeno ne zdi potrebno. Ne vem ...
23 05.01.2012 22:56:17
Re: Za zdravje: Kaj smo lahko spoznali v letu 2011? (9 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)
Žal mi je ... Ni časa. Ljubezen, družina, študij, delo, pridem ko lahko
Naj ti ne bo žal, lahko ti postanem breme.
Si že kdaj bil tako zaljubljen, da bi poletel? Potem me zagotovo razumeš.
24 02.01.2012 21:57:11
Re: Za zdravje: Kaj smo lahko spoznali v letu 2011? (9 odgovorov, vpisanih v Zdravo življenje)
Sanja Lončar je teoretik, jaz njenih člankov ne berem, niti jih ne bom.
Povej mi torej, Francik, kaj ti bodo polna usta pozitivnih afirmacij, če jih ne začutiš? To je le primer. Tako deluje ona!
O ostalem pa ne bi, ker vidim da zadevo posplošuješ.
Lepo se imej.
25 02.01.2012 20:17:37
Re: SAMOMOR ... (46 odgovorov, vpisanih v Vprašanja & nasveti (karmična diagnostika))
Kot opomin, da se kaj takega ne bi nikomur več zgodilo! Le zato.