Ali se je sinu stanje kaj izboljšalo v tem času, odkar si pisala?
Jaz pri njemu prek tebe nič posebnega ne začutim - lahko da ni zrelo za razreševanje ali pa ni v najvišje dobro, da dobiš odgovor prek mene. Lahko je navaden nahod, ki je značilen pri menjavi letnih časov - vsi nekaj smrkajo in kašljajo - to je običajno v tem obdobju. Lahko pa da jaz ne dobim informacije in bo kdo drug dobil še kakšno uporabno informacijo zate..
Glede vrtca - ti predlagam, da pustiš dobre stvari takšne kot so pri njem. Če se je veselil iti v vrtec, ni potrebno še umetno prebujati vzhičenost v že obstoječe veselje, da ga nekdo nestrpno pričakuje. To vceplja v osebo občutek težine, in občutek, da nas nekdo moti v našem veselju, da nekdo posega v naše veselje. Lahko da deček čuti to kot pritisk s tvoje strani in se brani tako, da ti kontrira. Zato ti predlagam, da pri sebi spustiš svojo vpletenost v njegovo veselje in se enostavno veseliš z njim. <3